HRBATŮV KOSTELEC

Etat c'est moi. Prohlásil ministr financí Babiš 3D a zemřel.

22. 1. 2018 09:00 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Tragicky dnes zemřel při nadstranickém projevu u poblévky ze žaludů Andrej Babiš 3D, bývalý ministr financí. Prý těsně před smrtí prohlásil známou větu francouzského krále Ludvíka XIV: Etat, c'est moi. (Stát jsem já, pozn.red.

Etat c'est moi. Poslední slova Ryze Českého Trojjediného Spasitele ze zahraničí za kterým stála i všem halucinacím věřící Alžběta Šorfová Nerozumná.

Babiš neboli Babišconi dlouho trpěl  od založení Hnutí ANO spasitelským bludem, tedy vážnou duševní chorobou. Stejně jako Klause Zemana a Ransdorfa i Babiše navštěvoval po večerech Ježíš Kristus 2.0, který ale Babišovi našeptával příběhy o jeho velkoleposti a že se musí stát Vyvoleným a Trojjediným Spasitelem Čechistanu.

Ježíš Kristus doslova prý říkával: "Ten Bordelistan Česká Republika prolezlý korupcí je na Tobě, Andreji! Ty jsi jediný svrchovaný a dávám ti právo na zavedení pořádků na staletí !".

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyBabišconi poslední měsíce žil velkolepou vizí: "Strana jsem já!", často říkával na stranických sjezdech a snil o tom stát se šedou eminecí řídící stát za oponou. Spolustraníci si začli šuškat, že už mu to začíná lézt na mozek, ale nevšiml si toho.

"Ideálně bych chtěl zase dělat vicepremiéra. Ovšem v takovém zřízení, kde by premiér reprezentoval navenek, a já by mohl dělat skutečná rozhodnutí a řídit ministry. „To by bylo dokonalé,“ zasníl se na konci rozhovoru Babišconi."   

Smuteční mši za pseudodiktátory padlých odslouží tradičně kardinál eDuka, který zároveň přebírá Anofert.

Čest jeho památce a trenky na půl žerdi!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Sentátor Jan Veleba zemřel nenásilnou smrtí

18. 1. 2018 10:35 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Mlžil, lhal, byl to posera a prasklo mu srdce stojí v pitevní zprávě.

Nazdar bazar Jene Velebo! Smrt už čeká na tvoje hovnoplazení, hovnoploužení a hovnoplození. Zlosyn posranej až za ušima, tvoje krédo debila.

Si ubohej až to bolí, ale všichni jsme optimisti: až budeš na smrtelný posteli, tak ti to dojde co si byl za kokota. Zamindrákovej kokot celej život, vona to ostatně tvoje manželka nese celou dobu, jen ty sám o tom nevíš.

Hladoví po tvý krvi!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce zemřeli

27. 9. 2017 10:15 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Kvůli explozi na nikdy nedokončeném ropovodu Praha-Brno zemřeli všichni obyvatelé Hrbatova Kostelce.

Došlo k tomu okolo 11 hodiny ráno místního času (okolo 17:48 SELČ).

Při výbuchu zemřel také výtvarník David Černý, který přemalovával tou dobou svůj růžový tank namodro, aby se lépe nehodil na náměstí v Hrbatově Kostelci, kde měl být vystaven při příležitosti Celostátního dne rácia.

Hrbatokosteleckým kondolují všichni politici. První kondoloval Kim Čong-Un, který přiletěl do Česka na pozvání Leoše Mareše. Druhá kondolovala Angela Merkelová, která přijala pozvání od Miloše Zemana na koupel ve dvou. Třetí kondoloval Jurij Gagarin na pozvání Vladimira Putina.

Pak se po planině rozhostilo ticho.

Zavřeli nám LIDL! Svatý Václave!

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

V hlavách politiků explodovaly myšlenky, Andrej Babiš zemřel

19. 9. 2017 15:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Jeden mrtvý a dva vyhořelí. Taková je bilance pondělní myšlenkové exploze v klubu hnutí ANO. Podle informací deníku Blesk byli dva další lidé názorově zraněni a nejméně deset se přiotrávilo sřetězeným myšlenkovým pochodem Andreje Babiše, který na místě zemřel.

Až do odvolání platí úplný zákaz načatý myšlenkový pochod „Stát jako firma C dur“ dokončovat. (Zákaz byl právníky napaden u Ústavního soudu jako neotrávněný.)

MUDr. Cynický říká: "Nejde jen o exploze, ale také o další stadiium nemoci: myšlenkové imploze. Nemocní nejen že už jsou vyhořelí, ale navíc s sebou stahují ostatní. Jedná se o tzv. syndrom suchého vyhašení s přívlastkem. To jsou prostě ti, kteří už to vzdali."

Ať už se tedy dočkáme myšlenkových explozí či implozí, přejeme občanům nádherný předvolební podzim plný barevných listů i myšlenek. „Užijte si to, než ty listy a myšlenky zhnědnou,“ varuje MUDr. Cynický a také všem přeje příjemné babišovo léto.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.