HRBATŮV KOSTELEC

Bartošové nečekaně vybuchla hlava

19. 4. 2014 11:14 - Kultura - Alexandr Kosodřev

„Bylo to jako výstřel z děla,“ shodují se sousedé. „Ještě ráno jsem ji spatřila, jak se motala po zahradě a pak to prasklo,“ říká sousedka Lucie Tichá. K události došlo minulé úterý. Tichá kvůli výbuchu sice neslyší na levé ucho, přesto neváhala Ivetu okamžitě odvézt do nemocnice. 

„V lednici jsme našli části Dariny Rolincové z té její bouračky, a tak jsme je taky použili,“ říká MUDr. Vojtěch Kotek, hlavní chirurg. "Jak se říká, dali jsme hlavy dohromady."

„Občas nešlo rozpoznat, co je Rolincová a co její auto, a tak jsme u Ivety provedli několik kosmetických změn,“ přiznává Kotek, "v podstatě jsme to vyměnili všechno." Právě na způsob výměny a typ použitých kovových náhrad si však Iveta vzápětí stěžovala. „Hodlá se s námi soudit, ale nevidím, kde bychom byli udělali chybu,“ uzavírá Kotek.

Že něco není v pořádku, mohli se ostatně přesvědčit i diváci u televizních obrazovek. První známky rzi se projevily v sobotu na galavečeru předávání cen Český ksicht, kde Ivetě byla vidět rez až do výstřihu. Někteří diváci psali do televize, aby takové záběry nedávali, protože se mohou dívat i děti.

Podle posledních informací lékaři již Ivetě transplantovali zrezivělé části od dobrovolného nerezového dárce. Iveta je tedy v pořádku. Nic to však nemění na tom, že byla opět spatřena s nahým Sobotou, a to i přesto, že se s ním právě soudí. Navíc slaná mořská voda urychluje proces koroze.

Aktualizace: MUDr. Cynický analýzou automatické matlaniny Bartošové: Z bludného kruhu vede jen výbuch.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Odborníci se přou, zda je Bartošová kráva

12. 4. 2014 21:03 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Iveta Bartošová vydala v pondělí prohlášení, že není kráva. Smyslem prohlášení bylo dementovat informace, které prosákly nedávno na veřejnost (proslýchá se totiž, že je kráva). Luďek Sobota se nechal slyšet, že s Bartošovou spal a že je to tak. Bartošová ale prý se Sobotou nikdy nespala a že jestli si myslí, že ví co říká, tak ať to potvrdí nejdřív odborník. Navíc dodala, že by s ním nikdy nespala, protože není kráva.

Luděk Sobota se na protest v televizní debatě svlékl. „Ať si ta kráva říká co chce, stejně je to kráva, “ řekl. Bartošová jeho výrok, zvláště když byl vyřčen před televizními kamerami, vnímá jako urážku na cti a hodlá se se Sobotou soudit. „Vysoudí tak akorát víte co, “ směje se Sobota. Bartošová si to ale nemyslí, naoplátku řekla, že Sobota je blbec. To se jej dotklo a připustil, že také podá trestní oznámení. „Na tu krávu,“ dodal.

Bartošová řekla, že není ve stavu, kdy by byla schopna něco řešit. Už počtvrté zbankrotovala a teď se má soudit ještě se Sobotou? Není to tak dávno, co se znovu sesypala do hlediště mezi diváky. ("Jééé paní Bartošová se na nás přišla podívat!" vypískla malá Helenka. „Ale prdlajs, “ napomenula ji maminka a dala jí facku, kterou nedopatřením schytala právě Bartošová, jež se snažila vylézt z pod sedadel na sedadlo, ale nepodařilo se jí to až do konce koncertu, který kupodivu skončil i bez ní a nikdo si ničeho nevšiml.)

Sobota se domohl interview v Českém rozhlase, kde se taky svlékl, ale nebylo to vidět. Redaktor aspoň barvitě popsal, co by mohli posluchači spatřit, kdyby to viděli. Jenže posluchači mu to nevěřili, stejně tak, jako mu nevěřili, že Bartošová není kráva, což se redaktor snažil vysvětlit. Z rozhlasové ankety naopak vyplynulo, že Bartošová kráva je, a dokonce strašná.

Sobota řekl, že by se s ní už nikdy nelíbal, že to bylo jen kvůli tomu, že si myslel, že má zlaté zuby a on má prý úchylku na zlaté zuby, jenže v její ústní dutině žádné zlaté zuby nenašel, a tak se s ní aspoň vyspal, ale už se pak nelíbali, protože by to nemělo cenu z důvodů výše uvedených.

Bartošová zrušila nadcházející šňůru koncertů a bude prý odpočívat doma. "Prožívám teď moc náročné období, bylo toho na mě moc a do toho ještě ten Sobota. Jestli někdo něco neudělá, tak se asi zhroutím."

Netrvalo dlouho a zhroutila se.

Sobota řekl, že kdyby byl kráva, tak by se taky zhroutil, ale nezhroutí se, protože není kráva. Prohlásil, že možná kráva je, ale to jen proto, že se s Bartošovou vyspal, takže to od ní chytil. Bartošová ale tvrdí, že s ním nikdy nespala, nebo si na to aspoň nevzpomíná. „To by nebylo nic nenormálního,“ podotýká Sobota. 

Vzhledem k rychlosti české justice, bude soudní proces plnit deníky následující čtyři roky, takže se máme na co těšit. Průzkumy veřejného mínění společnosti DepressFucktum zatím ukazují, že Bartošová je strašná kráva (66%), kráva (20%). Zbytek dotazovaných si myslí, že Bartošová je strašnej vůl. 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

V Česku bylo nově stanoveno větší než malé množství dog

9. 4. 2014 11:58 - Kultura - Standa Skandál

a pomáhala i protidogová centrála

A já tento rok
namísto drog i dog,
pěstuji u suché huby,
radějí duby

ve školách vychovávají z dětí zase jen papouškující děti
bez rozumu a jiného duchovního umu
jež pak rostou a chodí do zaměstnání, tyto poslušné zase jen děti
a stále stále nám vrtá hlavou proč tolik dětí
žere i pije to omamné smetí

 a celé je to DĚSNĚ ALARMUJÍCÍ !!!!!

Tak že mám všechy v piči.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.