HRBATŮV KOSTELEC

Nadále platí zákaz močení do bazénů a koupališť

21. 6. 2020 12:58 - Sport - Wolfgang Amadeus Kloset

Přestože obecně dochází k postupnému uvolňování protikoronavirových opatření, Vláda i nadále trvá na zákazu močení do vody, potvrdila ředitelka bazénu v Podolí, Irena Šťáhlavská. Podle opozice jde o bezprecedentní útok na svobodu sraní.

„Léta jsem byl zvyklý, hned po příchodu se vysrat,“ říká pan Přemek, který navštěvuje podolský bazén již od jeho otevření v roce 1965. "Vláda by měla občanům vysvětlit, jak mají srát a přitom nemočit!" dodává.

Na nesmyslnost nařízení si stěžují i další návštěvníci bazénu. "Přece nebudeme špinit pisoáry? Takhle plošně to zakázat?"

Lidé se domnívají, že jde o nátlak z Bruselu. "Pan Babiš by sám nikdy nic takového nezakázal."

"Ještěže už se můžeme jet vychcat do Chorvatska!"

 

Ve Špindlerově mlýně byla nalezena kostra skeletonistky

27. 3. 2019 21:01 - Sport - Joachim Řitke

Skeletonistka která v roce 2005 vyjela z koryta, byla zřejmě nalezena. Spekulovalo se, že může jít o náhodného diváka, ale při porovnání chrupu bylo hned jasné, že jde o Annu Fernstädtovou.

„Juniorská mistryně světa mívala nejpomalejší starty, ale v korytu jela vždy čistě,“ říká její bývalá trenérka Pospíšilová. "Je škoda, že Anna takto tragicky vyjela z koryta."

To se však nedá říct o jiných sportovcích. Ti se, podle Pospíšilové, naopak drží koryt zuby nehty, ačkoli by měli už dávno vyjet. "Naštěstí tedy existují i světlé výjimky. Například bývalý šampion Ivan Langer z družstva Olomoucké ODS byl nedávno diskvalifikován už při startu. Jen víc takových světlých výjimek!" přeje si Pospíšilová a naše redakce se připojuje.

R.E.K.L.A.M.A

Družstvo TJ Smradoprdky se zfetovalo na Tour de France

9. 4. 2018 21:12 - Sport - Alexandr Kosodřev

Sportovcům se vůbec nepodařilo dojet do cíle. Na vině byl přehnaný doping.


„Byli nafrčení už z Čech,“ říká trenér Pepa Zlato. Sám si prý dal také lajničku, "ale jenom takovou malou, šoférskou."

Jediný kdo prý po cestě do Francie nefetoval, byl Václav Klaus mladší. „Jenže ten to dohnal hned po první rovince a vzápětí dostal infarkt,“ říká Pepa Zlato.

Podle Zlata jede v Institutu spíš kokain. "Nejsou zvyklí na moji domácí pálenku z Nurofenu, červeného fosforu, toluenu a kyseliny chlorovodíkové."

Neúspěch v závodě mu však nevadí. Lituje snad jen krabice kokainu, která po cestě upadla společně s výfukem.

Po nevydařené cyklojízdě se tedy bude družstvo TJ Smradoprdek nadále věnovat oblíbenému žumpotápění. Ale teď už bez Václava Klause.R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Ve sportu byl konečně legalizován doping

28. 2. 2018 23:22 - Sport - Alexandr Kosodřev

Rusko bylo znovu přijato Mezinárodním Olympyjským výborem do celosvětové soutěže. Stalo se tak poté, co byl na základě podnětu od Václava Klause ml. legalizován doping.

„Vždy jsem byl pro lidi a lidé se nechtějí koukat, jak nějaká Vosáhlíková předežene Kundolízovou o pouhých několik milisekund,“ píše na svém blogu Klaus ml.

Podle něj byl sport minimálně od roku 1990 nezajímavý. „Nuda nebo spíše setina toho, co bych byl ještě ochoten nazývat zábavou,“ píše dále. "Kdyby se aspoň dalo na co koukat nebo na co si sáhnout, ale třeba ty naše hokejistky, to je družstvo leseb!"

„Jen co vystoupíme z EU, už nám nebude nějaký Brusel diktovat, komu můžeme co podávat,“ slibuje Klaus. Na jeho gymnáziu PORG už v předstihu vypracovali podrobné dopingové programy, které zahrnují i genetické modifikace sportovců.

"Uvidíte, co dokáže trocha amfetaminu, kokainu a extáze. Nebo například geneticky modifikované cyklistky, které se pyšní skvělou výbavou. Vůbec mi nevadí, že to je na úkor aerodynamiky," poznamenává Klaus.

"Tak mi držte palce a spolu to referendum dáme!" vzkazuje ještě. Po fiasku v ODS hodlá kandidovat rovnou na příštího prezidenta ČR. S geneticky modifikovanými cyklistkami už objíždí kraje.

 

R.E.K.L.A.M.A