HRBATŮV KOSTELEC

Vilma Partyková: Exkrementerapie, nové trendy léčby hovnem

23. 3. 2017 14:51 - Zdraví - Standa Skandál

Léčili jsme se urinou, teď se můžeme vyléčit hovnem! Jak na to? O tom se dozvíte v bestselleru autorky: Exkrementerapie.

Známá autorka knihy Doba Ledová, propagátorka urinoterapie začla před několika lety i s výzkumem exkrementerapie. A to sama na sobě. Tedy pojídání, popíjení a mazání se hovnem ač už vlastním, nebo dárcovským.Hovno se může aplikovat defakto kamkoliv a jakoliv, vyšší účinnost mají ale hovna stařená.

Stařené hovno aspoň 7dní čili sedm dní má třikrát větší účinnost proti nádorům než hovno čerstvé.

Zvláštní kapitolu autorka věnuje aplikací hovnomasek na obličej pro eliminači různých nežitů, uhrů, zánětů a vůbec nedokonalostí jemné a citlivé pleti. Hrubší stolice se zrním je prý vhodná i jako peeling.

Ke knize Exkrementerapie získáte i zcela zdarma kuchařku Vaříme s hovny nebo Šukáme s hovny, to podle gusta zákazníka.

HOVNO je na nic a zároveň na VŠE.

 

Knihu vydalo v roce 2017 nakladatelství Kinky s.r.o. v Brně.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Sedm tipů jak o Vánocích neztloustnout

22. 12. 2016 15:13 - Zdraví - Standa Skandál

Kázeň odříkání, cvičení - to schází obézním lidem. Naopak podepsali pakt s démonem podsvětí: Belzebubem.

 1. Cvič řád, tedy sebekázeň.

  2. Poznej co je to Belzebub - kardinální (smrtelný) hřích obžerství.
   
  3. Takže, nežer jak prase.

  4. Věz, že jen žrádlem člověk není živ.

  5. Pěstuj cvičení těla.

  6. Pěstuj cvičení ducha.

  7. Každou volnou neděli si dáš jednoddení půst, aby tvoje tělo pochopilo, že občas taky bude nedostatek a bude muset vymést svůj chlív (Autofagie).

 

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.APýcha předchází pád. Úmrtí na Selfie rapidně roste.

22. 11. 2016 07:34 - Zdraví - Standa Skandál

SVĚT - Množství smrtelných nehod při focení selfie fotek v Indii překonává světové rekordy. Řada lidí naplňuje onu moudrost o pýše zcela přesně. Tedy o vydestilovaném jáství, když při focení svého ksychtu spadnou do propasti.


Na svou dětinskou hloupost, povýšenost, pyšnost a tedy fotky typu „Já a hory“ již zemřeli...

Od března 2014 bylo v Indii zaznamenáno 128 potvrzených úmrtí při pořizování selfie. Při snaze pořídit svou co nejúžasnější fotografii zemřelo v Indii víc lidí než za stejné období ve zbytku světa.

Mezi potvrzenými oběťmi jsou například čtyři studenti v severní Indii, kteří zahynuli, když se chtěli vyfotit před přijíždějícím vlakem. Další student zahynul, když se pod ním ulomil okraj útesu, na kterém stál, a on se zřítil do 18 metrů hluboké strže.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.Japonští turisté si lámou vaz vaz při pádu ze schodů Tádž Mahalu, na nichž klouzají při pořizování selfie. Deset lidí se utopilo, když pózováním před fotoaparátem v chytrém telefonu příliš zatížili okraj lodi, jež se s nimi převrátila.

Milovníky tohoto typu fotografií pohání touha získat exkluzivní záběr, který jim na sociálních sítích vynese co nejvíce palců nahoru, sdílení a pochvalných komentářů. (Tedy touhu po velké atraktivitě).

(Převzato z Hovinky.cz)

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Pýcha (latinsky superbia)
Pýcha je definována jako touha po vyšší atraktivitě a důležitosti než mají ostatní. Slovo pýcha se dá také vyjádřit jako: nadutost, domýšlivost, vyvýšenost, přehnaná sebeúcta, nerozumná nadřazenost kvůli kráse, bohatství, postavení ve společnosti nebo nadání. Pýcha se projevuje nadřazeným chováním. Jedná se o chorobný stav srdce. Opakem pýchy je pokora. Tam, kde příliš působí Lucifer brzy přijde smrt.

Selfie a Lucifer


 Pýcha Jacob Matham, 1578

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Zrušte kraje! Zrušte stát! Zruště celý svět! Václav Klaus mladší byl opět hospitalizován v PL Bohnice

10. 10. 2016 11:34 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - Po další sérii produkcí byl Václav Klaus mladší opět hospitalizován v PL Bohnice na akutním oddělení pro paranoiky.

Václava Klause mladšího opět zasáhly silné halucinace a začal blouznit, krátce z jeho obsahů: "Volby jsou volby. Svátek je demokracie. Volby jsou svátek a demokracie jen někdy jsou nesvátek nedemokracie."

A u nás v krajích? Co spojuje lidi někde od Rakovníka s lidmi z Kutné Nory, krom toho, že jsou taky mimozemšťané?

Vše je vidět na volebních kampaních, kde chybí jakékoli téma, protože kraje žádné téma nemají. "Jsem mimozemšťan a žiju tady s vámi!"

Nakonec Václav Klaus mladší prohlásil, že je vnučkou Marie Terezie.

"Nejprve jsme nasadilu haloperidol, efekt ani při max. dávkách však nebyl dostatečný. Proběhlo neurologické  vyšetření  včetně  EEG,  s  paranormálním  nálezem higgsova klausonu.  Psychologicky  vyšetření  svědčí  pro paranoidní psychotické onemocnění typu postparafrenie, bez kognitivního deficitu. Dg. uzavírána jako porucha s trvalými bludy.  Po  změně  antipsychotika  na olanzapin  nabývala  bludná  produkce  postupně  nižšího  emočního náboje, paranoidně perzekuční bludy v průběhu zcela odezněly, megalomanické byly přítomny ještě v době propuštění, již však bez  dopadu na chování pacienta.", komentuje stav V.K.m MUDr. Kroutil

Posledně v roce 2014 byl propouštěn pacient s nasazeným Antabusem a jeho stav byl stabilizovaný. S psychotickými fenomény se u V.K.m. setkáváme již od roku 2008. V klinickém obraze tehdy dominoval manický syndrom, systematizovaná bludná produkce megalomanická, paranoidně perzekuční, nepřiléhavý  emoční  doprovod,  elace forie kongruentní s bludnou produkcí.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch