HRBATŮV KOSTELEC

Metrem se prohnalo tornádo

11. 5. 2013 13:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Tornádo menších rozměrů se prohnalo metrem a způsobilo tam značné škody. Metro se ještě nestačilo vzpamatovat z pátečního závalu v Holešovicích a zcela zdemolována byla stanice Hlavní nádraží (její rekonstrukce se stonásobně prodraží). "Je to škoda, bylo to tam tak pěkné!" běduje známá zpěvačka Jitka Zelenková.

Jan Svěrák a Jiřina Šiklová svolali demonstraci na Václavské náměstí. Společně s davem tisíců občanů tam podepisují petici za zákaz tornád. Petiční archy budou poté doručeny Pánubohu skrze kardinála Duku. V pět hodin odpoledne se však situace mění: Nikdo nečekal, že se přes náměstí přežene další tornádo. Tornádo vzalo dav, Jana Svěráka i Jiřinu Šiklovou. Petiční archy byly doručeny bez kardinála Duky.

„Demonstrovat proti živlu je marné,“ tvrdí hydrometeorolog Slimáček. "Lidé si musejí zvyknout, že tornáda se stanou součástí jejich každodenních životů. Země se otepluje, počasí se stává chaotickým. Podívejte: na stole jako by mi taky řádilo tornádo. Ale už jsem si zvykl."

Nejen lidé, ale také Dopravní podnik se musí připravit na zvýšený výskyt tornád. Mluvčí DPP Šotouš říká: "Od června příštího roku zavedeme nové trasy metra i tramvají. Ze všech současných tras vznikne jediná, prozatimně pojmenovaná Chaotická linka 22/24, která povede úplně mimo. Doslova odnikud nikam. Tornáda nás už nerozhází."

Chaotická linka 24

Chaotická linka 24

Jan Svěrák a Jiřina Šiklová, poté co přistáli, ihned zorganizovali petici za zákaz Dopravního podniku.

Dopravní podnik naoplátku zorganizoval petici za zákaz Jana Svěráka a Jiřiny Šiklové.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Kvůli stavebním pracím došlo v pražském metru k závalu

10. 5. 2013 10:35 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Kvůli stavebním pracím došlo v pražském metru k závalu. „Jsme zavaleni prací, “ říká ředitel Metrostavu. Incident se odehrál poblíž stanice metra Holešovice. 

Dvacet metrů široký kráter vznikl také na místě Trojského zámku, který zmizel ve stometrové jámě. Radní Zpackal se vyjádřil, že "je třeba brát věci s nadhledem a uvědomit si, že Praha je moderní, neustále se měnící organismus a nelze stále lpět na starých hodnotách. Naštěstí nedošlo k žádným obětem na životech, a to je hlavní."

V Troji postaví pražanům nový multiplex. Zával v Holešovicích se mezitím podařilo zlikvidovat, dělníci pijí kafe.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Česká Televize slaví 60. výročí od založení Řádu Televizního Diváka

4. 5. 2013 21:17 - Čechistan - Standa Skandál

Česká Televize slaví 60. výročí od založení Řádu Televizního diváka a na nebevzetí antén včetně klystronů

"Je tomu již 60 let co jsme společně se státní rozvědkou ČSR založili Řád Televizního diváka. Tedy další poslušné ovečky, která stojí pěkně v linii a nemyslí", usmívá se Vychcaný. Vychcaný dále vysvětluje: "Síla našeho Řádu je v pokrytí, jsme všude. Přijímač za pár babek, cvak a hraje nekonečný proud zábavy a naší hypnopedie. Je tomu také již přes dvacet let co jsme prodělali mírné zakolísání našeho Řádu, ale naštěstí zásahem státní bezpečnosti (StB, pozn.red.) se podařilo situaci uklidnit.  Jelikož stále není jasné kdo vlastně Českou Televizi ovládá a bohdá tomu nebude, aby to někdo věděl, rozhodli jsme se této otázky zbavit hned v názvu, a to přejmenováním na veřejnoprávní televize. A je klid. Jako každá sekta, vybíráme také měsíční příspěvky na náš rozsáhlý provoz."

Ptáme se technického ředitele Všudybyla. V čem jste zásadně jiní? "Podívejte, jako každá církev, musíte mít distribuční síť. Katolíci mají síť kostelů, my zase síť vysílačů. Topologicky je to stejné. My se ale dostali narozdíl od Katolíků pomalu do každé místnosti. V obýváku, v kuchyni i v ložnici, všude jsou naše oltáře. Tím jsme snížili náklady a línou lůzu nenutíme vstávat na devátou do kostela. Jsme jiní, jsme inovativní."

Programový ředitel Rozumbrada komentuje Televizního Diváka: Víte, věřící Řádu Televizního Diváka je přecijenom trochu jiný. Má potřebu všemu rozumět a všechno znát, o všem být informován i když je k tomu nekompetentní. Chytli jsme ho za rozoumek. Naše mše jdou na věc ze široka: zprávy, debaty, řeči, zábava, debaty a zase zprávy. Zaplavit mysl informacemi, které nikdo nepotřebuje je naše zásadní výhoda. Dosáhli jsme absolutní paralýzy takových rozměrů, že náš věřící čumí do televize jako tele. Dokonce prodáváme přebytečný vysílací čas jiným církvím, abychom věci objektivity nasadili korunu.


Během našeho rozhovoru se kolem Centrály Řádu Televizního diváka (CRT) utvořila desetikilometrová kolona po kolenou plazících se Televizních diváků toužících po políbení Svatého vidikonu (na fotce),  ježto poprvé zachytil obraz Velkého Zvířete.

Video zachycující oslavy Řádu Televizního Diváka v Číně

 

1.Máj: Vydělávání peněz se stává skutečností!

1. 5. 2013 20:47 - Čechistan - Standa Skandál

Na prvního máje si v Hrbatově Kostelci připomínáme velké dny zvratku, kdy peníze opravdu vyděláme.

První Máj: Zvrat, kdy každý den vyděláte aspoň deset korun jsou nyní skutečností! Vaše hovno se stalo cennou surovinnou a je vykupováno za cenu 44Kčs za kilogram Sběrnou tříděné stoky, LLC. Oslavy skutečného vydělávání peněz díky převratným objevům VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) pokračují pozdě do noci. Všude září hnědá, hnědá barva revoluce.
 
A to vše díky našemu velkolepému RNDr. et Ing. Tomášovi Laholovi, CSc. který se dočká příší rok odhlenění své pamětní busty v informačním centru Kosteleckých kanalizací z vlastní metarafinované stolice pasivované silikátem.

Jasmín Hovínko pro tuto příležitost složil kratičký propagační veršík:

 

Pravidelná stolice,

pomůže vám nejvíce

 

A ta krize nekrize,

stolice jsou peníze.

 

Vyvaruj se zácpy,

biokefír do střev nacpi.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.