HRBATŮV KOSTELEC

Česko-emerická jednička a koučka vysvětluje s exprimátorkou Prahy jak si uhnat několikrát zasebou rakovinu

3. 1. 2023 16:59 - Sport - Andrey Plenkowicz

Česko-emerická penisová legenda Martina Navrátilová opět trpí rakovinou, a to hned dvěma typy. „Mít jednu, to by byl trapas“, míní světová jednička.

O tom, kterak si uhnat jednu rakovinu a poté hned dvě i tři najednou učí své žáky nyní i s Adrianou Krnáčovou na svých sezeních Smrti ve spolupráci s agenturou Sebevraždy na klíč.

Martina svým žákům dává jednu radu: jet-lag, jet-lag, jet-lag a pak twitrovat do dvou, do tří do rána a pak zase lítat z jedný světový prdele do druhý světový prdele s vyplazeným jazykem a jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag. Musíte makat i v noci a na 260%!

Česká rodačka a jednička se po zveřejnění diagnózy dočkala obrovské podpory fanoušků Smrti. Účast jí vyjadřují i další penisové nadhvězdy, mezi nimi například bývalé světové jedničky Billie Jean Kingová nebo jednička Chris Evertová.

Jedničky mají zdá se na kahánku. Dostávají rakoviny, kolabují na hřištích se zástavami srdce, kosí je roztroušené sklerozy či jiné autoimunity k posrání jako ulcerozní kolitidy... a stále je pod svícnem největší tma.

Ti poslední budou mezi prvními, protože brzy žádní první už nebudou. Člověk a lidské tělo je stvořeno k „obrazu Božímu“, ale nikdo z nás vy pošetilci není „pán bůh“, aby se mohl vymykat z Řádu světla a tmy. A za to příjde Trest! Stejně jako dostihnul čert Fausta. AMEN.

R.E.K.L.A.M.A

Nadále platí zákaz močení do bazénů a koupališť

21. 6. 2020 12:58 - Sport - Wolfgang Amadeus Kloset

Přestože obecně dochází k postupnému uvolňování protikoronavirových opatření, Vláda i nadále trvá na zákazu močení do vody, potvrdila ředitelka bazénu v Podolí, Irena Šťáhlavská. Podle opozice jde o bezprecedentní útok na svobodu sraní.

„Léta jsem byl zvyklý, hned po příchodu se vysrat,“ říká pan Přemek, který navštěvuje podolský bazén již od jeho otevření v roce 1965. "Vláda by měla občanům vysvětlit, jak mají srát a přitom nemočit!" dodává.

Na nesmyslnost nařízení si stěžují i další návštěvníci bazénu. "Přece nebudeme špinit pisoáry? Takhle plošně to zakázat?"

Lidé se domnívají, že jde o nátlak z Bruselu. "Pan Babiš by sám nikdy nic takového nezakázal."

"Ještěže už se můžeme jet vychcat do Chorvatska!"

 

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Ve Špindlerově mlýně byla nalezena kostra skeletonistky

27. 3. 2019 21:01 - Sport - Joachim Řitke

Skeletonistka která v roce 2005 vyjela z koryta, byla zřejmě nalezena. Spekulovalo se, že může jít o náhodného diváka, ale při porovnání chrupu bylo hned jasné, že jde o Annu Fernstädtovou.

„Juniorská mistryně světa mívala nejpomalejší starty, ale v korytu jela vždy čistě,“ říká její bývalá trenérka Pospíšilová. "Je škoda, že Anna takto tragicky vyjela z koryta."

To se však nedá říct o jiných sportovcích. Ti se, podle Pospíšilové, naopak drží koryt zuby nehty, ačkoli by měli už dávno vyjet. "Naštěstí tedy existují i světlé výjimky. Například bývalý šampion Ivan Langer z družstva Olomoucké ODS byl nedávno diskvalifikován už při startu. Jen víc takových světlých výjimek!" přeje si Pospíšilová a naše redakce se připojuje.

Družstvo TJ Smradoprdky se zfetovalo na Tour de France

9. 4. 2018 21:12 - Sport - Alexandr Kosodřev

Sportovcům se vůbec nepodařilo dojet do cíle. Na vině byl přehnaný doping.


„Byli nafrčení už z Čech,“ říká trenér Pepa Zlato. Sám si prý dal také lajničku, "ale jenom takovou malou, šoférskou."

Jediný kdo prý po cestě do Francie nefetoval, byl Václav Klaus mladší. „Jenže ten to dohnal hned po první rovince a vzápětí dostal infarkt,“ říká Pepa Zlato.

Podle Zlata jede v Institutu spíš kokain. "Nejsou zvyklí na moji domácí pálenku z Nurofenu, červeného fosforu, toluenu a kyseliny chlorovodíkové."

Neúspěch v závodě mu však nevadí. Lituje snad jen krabice kokainu, která po cestě upadla společně s výfukem.

Po nevydařené cyklojízdě se tedy bude družstvo TJ Smradoprdek nadále věnovat oblíbenému žumpotápění. Ale teď už bez Václava Klause.R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.