HRBATŮV KOSTELEC

Horory z páté dimenze online

6. 4. 2017 11:46 - Zdraví - Standa Skandál

Insider Peter z Ausrálie již 14let nejí, pije mátový čaj s medem, je v kontaktu s UFO, s vědomci a už byl v páté dimenzi. Má otevřené jisté „kanály“.

Nemůžete stále pochopit páni docenti a inženýři, že už jsme se přesunuli mentálně do páte dimenze? Nenavštěvují vás večer mimozemšťané?

Možná právě vy jste zabedněci. Máme dvě roviny transformácie.

 1. Potřebujeme úplnou přeměnu myšlení a pak teprve můžeme jíst vzduch!

 2. Změna přístupu lidí k vlastním tělům.


Med, který Peter jí není štandardný cukr. Betrharián Peter chodí do kantýn kde je dost vůní, které nasává nosem a tím se nají a pro střevní peristaltiku se cpe banány. To jsou moudra našeho velikána Petera.

Pořad Horory z páté dimenze vysíráme přímo z PL Bohnice z oddělení 12. - Schizoafektivních poruch F20.xx až F29.xx

Příště se přesuneme s mikrofonem do PL Bílá Voda, do osmé dimenze k Františkovi.

 

DISCLOSURE: Osobně si myslím, že chudák Peter prodělává psychospirituální krizi (blízkou spektru schizofrenií) a uvědomil si v jakých sračkách vlastně žijeme;-) Tak snad se z toho někdy dostane a začne mu to být tak nějak všechno u prdele a bude lidi vnímat jako loutky na nitkách osudu a počne si z nich (některých) dělat i srandu. Hlavně ty šílený schizo-slinty přestane cpát ostatním ;-))

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Vilma Partyková: Exkrementerapie, nové trendy léčby hovnem

23. 3. 2017 14:51 - Zdraví - Standa Skandál

Léčili jsme se urinou, teď se můžeme vyléčit hovnem! Jak na to? O tom se dozvíte v bestselleru autorky: Exkrementerapie.

Známá autorka knihy Doba Ledová, propagátorka urinoterapie začla před několika lety i s výzkumem exkrementerapie. A to sama na sobě. Tedy pojídání, popíjení a mazání se hovnem ač už vlastním, nebo dárcovským.Hovno se může aplikovat defakto kamkoliv a jakoliv, vyšší účinnost mají ale hovna stařená.

Stařené hovno aspoň 7dní čili sedm dní má třikrát větší účinnost proti nádorům než hovno čerstvé.

Zvláštní kapitolu autorka věnuje aplikací hovnomasek na obličej pro eliminači různých nežitů, uhrů, zánětů a vůbec nedokonalostí jemné a citlivé pleti. Hrubší stolice se zrním je prý vhodná i jako peeling.

Ke knize Exkrementerapie získáte i zcela zdarma kuchařku Vaříme s hovny nebo Šukáme s hovny, to podle gusta zákazníka.

HOVNO je na nic a zároveň na VŠE.

 

Knihu vydalo v roce 2017 nakladatelství Kinky s.r.o. v Brně.

Sedm tipů jak o Vánocích neztloustnout

22. 12. 2016 15:13 - Zdraví - Standa Skandál

Kázeň odříkání, cvičení - to schází obézním lidem. Naopak podepsali pakt s démonem podsvětí: Belzebubem.

 1. Cvič řád, tedy sebekázeň.

  2. Poznej co je to Belzebub - kardinální (smrtelný) hřích obžerství.
   
  3. Takže, nežer jak prase.

  4. Věz, že jen žrádlem člověk není živ.

  5. Pěstuj cvičení těla.

  6. Pěstuj cvičení ducha.

  7. Každou volnou neděli si dáš jednoddení půst, aby tvoje tělo pochopilo, že občas taky bude nedostatek a bude muset vymést svůj chlív (Autofagie).

 

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Pýcha předchází pád. Úmrtí na Selfie rapidně roste.

22. 11. 2016 07:34 - Zdraví - Standa Skandál

SVĚT - Množství smrtelných nehod při focení selfie fotek v Indii překonává světové rekordy. Řada lidí naplňuje onu moudrost o pýše zcela přesně. Tedy o vydestilovaném jáství, když při focení svého ksychtu spadnou do propasti.


Na svou dětinskou hloupost, povýšenost, pyšnost a tedy fotky typu „Já a hory“ již zemřeli...

Od března 2014 bylo v Indii zaznamenáno 128 potvrzených úmrtí při pořizování selfie. Při snaze pořídit svou co nejúžasnější fotografii zemřelo v Indii víc lidí než za stejné období ve zbytku světa.

Mezi potvrzenými oběťmi jsou například čtyři studenti v severní Indii, kteří zahynuli, když se chtěli vyfotit před přijíždějícím vlakem. Další student zahynul, když se pod ním ulomil okraj útesu, na kterém stál, a on se zřítil do 18 metrů hluboké strže.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimákyJaponští turisté si lámou vaz vaz při pádu ze schodů Tádž Mahalu, na nichž klouzají při pořizování selfie. Deset lidí se utopilo, když pózováním před fotoaparátem v chytrém telefonu příliš zatížili okraj lodi, jež se s nimi převrátila.

Milovníky tohoto typu fotografií pohání touha získat exkluzivní záběr, který jim na sociálních sítích vynese co nejvíce palců nahoru, sdílení a pochvalných komentářů. (Tedy touhu po velké atraktivitě).

(Převzato z Hovinky.cz)

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Pýcha (latinsky superbia)
Pýcha je definována jako touha po vyšší atraktivitě a důležitosti než mají ostatní. Slovo pýcha se dá také vyjádřit jako: nadutost, domýšlivost, vyvýšenost, přehnaná sebeúcta, nerozumná nadřazenost kvůli kráse, bohatství, postavení ve společnosti nebo nadání. Pýcha se projevuje nadřazeným chováním. Jedná se o chorobný stav srdce. Opakem pýchy je pokora. Tam, kde příliš působí Lucifer brzy přijde smrt.

Selfie a Lucifer


 Pýcha Jacob Matham, 1578

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.