HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel exprimátor Pavel Bém, spáchal sebevraždu

12. 10. 2015 16:07 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Pavel Bém, který jako první vystoupal na Mount Fashion, vydal tzv. Bémovu rudou kartu a sjížděl se na cracku dnes ráno spáchal sebevraždu.

Bém byl poslední týdny opět pod tlakem. Ačkoliv crack mu dával pocit jistity, nakonec po dlouhé duševní nemoci propadl hlubokým depresím a spáchal sebevraždu. Zasekl si ve své vile sekyru přímo do hlavy a na místě zemřel. Nechal po sobě dopis na rozloučenou, kde stálo:
 
 "Víte já, já, vím, já nevím, já bych, né, né 160!, ano,.... přišli na mě piráti! "
 
Psychiatr Čimický hodnotí poslední stav Béma jako tragický příklad schizofrenie doprovázené hlaucinacemi a hlasy, které řídily jeho osud na Magisrátě. Bém se Čimickému dlouho svěřoval, že musí vystoupat na Mount Fashion a že kartu i tunel mu poradil Ježíš Kristus, který ho vždy v podvečer navštěvoval. „Z dopisu se domníváme, že místo Ježíše dorazili k Bémovi domů tentokráte nějací piráti“, doplňuje Čimický.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!


Smuteční mši odlouží opět kardinál Duka, tentokráte v chrámu za finanční tunely padlých. Urna Béma bude instalována v tunelu Blanka u vjezdu v Troji na počest velikána, který prorazil takovou troubu ze ZOO do Dejvic.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Jiřímu Grygarovi se stalo udělování balvanů osudným

6. 9. 2015 21:09 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Na předávání balvanů byl RNDr. Jiří Grygar 3D napaden materializovanou Tradiční Kosteleckou Sekerou zřejme inženýra Karla Poplivaného. Poplivaný, ale nebyl ve Strouhalově posluchárně přítomen, byl venku a sekyru měl v batohu. Všichni z MFF UK jednotně  hovoří o tunelovém jevu.


Ing. Popilivaný, který obdržel rovnou dva balvany za svou práci na poli psychosociálního vlivu kvantové postmoderny ve své stěžejní práci tvrdí, že kvantová postmoderna v plastice je jen velká sračka a to se  znelíbilo doktríně Skeptiků. Ti vidí v kvantové mechanice opravdový pokrok.

Grygar ve svém Laudatiu tvrdí, že kvantová mechanika je desítky let studovaná a ověřená disciplina, kterou nemůže zpochybnit nějaký inženýrek XY.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.


 
Popilivaný naopak nový umělecký směr kvantové postmoderny snaží vyložit a hlavně přeložit. Postmoderna, která už ztratila i časovou osu a vznikají v ní kvantové jevy, je pro normální smrtelníky prý nepochopitelná. To ale nesnižuje cenu uměleckých děl, jak uvádí v tabulce 45 na straně 54 ve své publikaci „Hovno už jsme vystavili, co nás čeká zítra“.

Tak či onak, vlna pravděpodobnosti kostelecké sekery se protnula pomocí lineární kombinace MO-LCAO s vlnou pravděpodobnosti Grygarovy hlavy a učinila v ní takovou paseku, že se z toho Grygar 3D už neprobral.

Pohřeb tradičně odslouží Kardinál Duka in memoriam v Chrámu za průmysl padlých.

MUDr. Ilona Nemocná se k celé věci vyjádřila takto: "Víte, Zlatník i Grygar už stejně byli senilní, a rozdávali ty balvany kde komu. Ono je to těžký, stejně jako s již zesnulým tatíčkem Klausem. Tyhle intelektuálové byli leta zvyklí, že na ně lidi dali, že je poslouchali. Stáří se na nich podepsalo a oni neměli tu soudnost ani příležitost, aby zavčasu odešli ze scény. Takže aspoň budeme mít klid."

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.


   

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

O dědkovi už nebylo dlouho slyšet

5. 9. 2015 14:14 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Téměř tři týdny vydržel v hrobě, aniž by vylezl na veřejnost, Václav Klaus 2D (386 let). Tlí od jara pohřben v garáži pod nákupním centrem Flora na Olšanských hřbitovech a neustále si na něco stěžuje. V létě ho pálilo Slunce, nyní ho prozměnu pálí přistěhovalci ze Sýrie.

„A jak vidíte, pořád mi to pálí,“ vyvrátil Klaus hypotézu svých odpůrců o tom, že už se definitivně rozložil. "Nemyslete si, že hned tak natáhnu bátory! Budete o mně slýchat po celý váš život a možná i vaše děti mě ve snech spatří," maloval své hrůzné vize.

Podle Klause 2D hrozí nyní celému národu veliké nebezpečí, a to dokonce větší, než jakým byl on sám. Představil proto v sobotu na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku petici proti migrantům.

„Zase chce něco podepisovat,“ myslí si lidé, "jako by nestačilo, že podepsal přístupovou dohodu k EU, odkud pak chce zase vylézt."

„Nemohu se na ty homosexualisty, environmentalisty a migranty ani podívat,“ řekl Klaus. Prý kvůli nim už několik týdnů rotuje v hrobě.

Ekologičtí aktivisté nedávno napojili Klause na generátor a rotace prý stačí na rozsvícení jedné úsporné zářivky. "Funguje to výborně. On se štítí zelené energie. Když mu posvítíme do hrobu, vytočíme ho k ještě větším otáčkám a pak stačí i na ohřev polévek pro ty migranty," pochvalují si aktivisté.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Kvůli přehřátí vstal z mrtvých Václav Klaus 2D

16. 8. 2015 12:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

„Úplně nade mnou vyschla hlína a spárami mi lidi házeli vajgly do hrobu,“ stěžuje si bývalý prezident. Ten byl pohřben teprve nedávno a za jeho speciální hrob český stát zaplatil nemalé peníze. Je to hrob jako tunel, říkají občané.

„A tam dole je vedro, že by z toho jeden chcíp,“ pokračuje Klaus. Někdo mu prý dokonce dvakrát vypnul klimatizaci.

„Do toho ti gayové,“ naříká Klaus. "V životě by mě nenapadlo, že mi na stará kolena budou sedat na stará kolena. Naštěstí metr nad ně. Čeho já se ještě dožiju?" ptá se Klaus. Jeden z gayů byl prý dokonce Arab.

Podle Klause byla veliká chyba, že ho pohřbili na Olšanech. Těšil se na výhled z Vyšehradu a místo toho se teď musí dívat na nákupní centrum. „Je to celé velice, ale velice nevkusné,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!