HRBATŮV KOSTELEC

Lidstvo vstupuje do 5. demence

1. 6. 2013 19:10 - Čechistan - Standa Skandál

Jak bylo předpovězeno Májským prognostickým ústavem, žádná potopa se nekoná, ale lidstvo začalo dne 21.12.2012 vstupovat do páté demence. To jsou následky protnutí Galaktického středu, přívalu světla na Zemi.

Akceleraci prostupování páté demence v třech dimenzích cítíme každým dnem. Každým dnem blbější a blbější zastupitelé, články i reklamy. Pátá demence či debilence nabyde vrcholu koncem roku 2014 kdy i blbost nabyde vrchu, aby mohla prodělat kolaps sama do sebe (tzv. imploze debilů i kokotů). Po této velké události na Zemi nezbude ani jeden kokot a dement. Bude konečně klid!

 

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Ranní dávka kravin

20. 5. 2013 09:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vážení čtenáři, vzhledem k tomu, že seriozních informací je v největších českých denících přehršel, rozhodli jsme se, že zařadíme úplnou kravinu. Lidem totiž stačí číst cokoli, hlavně že něco čtou - jde o infotainment. Na nás je, abychom udrželi čtenářovu pozornost - a vidíte? Už máte chuť přeskakovat dál! Tak dobrá, o čem tedy bude NÁSLEDUJÍCÍ odstavec?

Následující odstavec, tedy tento, bude opět o ničem. Ale nepřeskakujte ho! To byste přišli o mnoho cenných informací, které se možná dozvíte. - No a teď už víte, že jste se je nedozvěděli. Přesto vás jistě zajímá, o čem bude také další následující odstavec. (zvláštní, co? takové kraviny a člověk to čte!)

Následující odstavec, právě tento, je zase o kravině: Jak vidno, přišlo léto. Teploty dosahovaly letních teplot, nebo jarních a za několik měsíců - baví vás to ještě? - přijde podzim. (ale baví, takže pokračujeme dalším odstavcem.)

(NEPŘESKAKUJTE SEM! Pokud jste tak učinili, vraťte se a dočtěte nejdřív předchozí text.)

Skoro poslední odstavec je v podstatě také o kravině, ale ne zas tolik jako ten předešlý. Filozofická otázka totiž zní: co je to kravina? Lze tento odstavec vůbec nazvat kravinou? Nebyla by to urážka kraviny, kdybychom tak učinili? Berte to jako řečnickou otázku. Jedno však už víme: nyní jste čtením kravin dostatečně unaveni, abychom...

... abychom mohli zařadit reklamu:

(A to není kravina.)

Pražský Hrad se promění v ubytovnu pro československé bezdomovce

11. 5. 2013 14:56 - Čechistan - Standa Skandál

Poslední alkoholické výstupy présidenta Miloše Zemana konečně způsobily osvícení českého národa, který si po sto letech konečně uvědomil zbytečnost presidentského úřadu. Občané již jednomyslně říkají: je to celé fraška.

President Miloš Zeman a jeho alkoholismus způsobili přímo květnovou revoluci v českých zemích. Rok 2013 je posledním rokem, kdy Česká Republika bude mít úřad présidenta, na nový rok 2014 
Miloš Zeman abdikuje na funkci a přenechá celý rozsáhlý komplex Prařského Hradu pro účely humanitání pomoci bezdomovcům a uprchlíkům i důchodcům v obtížné sociální situaci. Část Hradu bude poskytnuta také duchovním.


Jeho Svatost Dalajláma celé duchovní dění v republice pozoruje delší dobu a tuto revoluci v myšlení lidí vítá. Celý Tibet se modlí, aby vám to konečně došlo.


Znepokojení nad současným děním Velkého osvícení vyjadřují ruská FSB a americká FBI i CIA.

Miloš Zeman pod parou

Návrh na novou státní hymnu můžete poslechnout zde:

Metrem se prohnalo tornádo

11. 5. 2013 13:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Tornádo menších rozměrů se prohnalo metrem a způsobilo tam značné škody. Metro se ještě nestačilo vzpamatovat z pátečního závalu v Holešovicích a zcela zdemolována byla stanice Hlavní nádraží (její rekonstrukce se stonásobně prodraží). "Je to škoda, bylo to tam tak pěkné!" běduje známá zpěvačka Jitka Zelenková.

Jan Svěrák a Jiřina Šiklová svolali demonstraci na Václavské náměstí. Společně s davem tisíců občanů tam podepisují petici za zákaz tornád. Petiční archy budou poté doručeny Pánubohu skrze kardinála Duku. V pět hodin odpoledne se však situace mění: Nikdo nečekal, že se přes náměstí přežene další tornádo. Tornádo vzalo dav, Jana Svěráka i Jiřinu Šiklovou. Petiční archy byly doručeny bez kardinála Duky.

„Demonstrovat proti živlu je marné,“ tvrdí hydrometeorolog Slimáček. "Lidé si musejí zvyknout, že tornáda se stanou součástí jejich každodenních životů. Země se otepluje, počasí se stává chaotickým. Podívejte: na stole jako by mi taky řádilo tornádo. Ale už jsem si zvykl."

Nejen lidé, ale také Dopravní podnik se musí připravit na zvýšený výskyt tornád. Mluvčí DPP Šotouš říká: "Od června příštího roku zavedeme nové trasy metra i tramvají. Ze všech současných tras vznikne jediná, prozatimně pojmenovaná Chaotická linka 22/24, která povede úplně mimo. Doslova odnikud nikam. Tornáda nás už nerozhází."

Chaotická linka 24

Chaotická linka 24

Jan Svěrák a Jiřina Šiklová, poté co přistáli, ihned zorganizovali petici za zákaz Dopravního podniku.

Dopravní podnik naoplátku zorganizoval petici za zákaz Jana Svěráka a Jiřiny Šiklové.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A