HRBATŮV KOSTELEC

Šok: S Luckou to dělám já! říká Bartošová RELOADED

1. 6. 2014 17:27 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Ani nedávné úmrtí nezabránilo známé zpěvačce vydat novou píseň. „Začala jsem nový život,“ říká Pipeta Blátošová- Bartošová RELOADED a opět se hrabe na výsluní.

Materializované tělo Ivety je dávno na popel, ale její éterické tělo žije a bude žít dál!

Hrbatův Kostelec jakožto správce duše Iveta Bartošová si nechal zároveň registrovat obchodní známku Iveta Bartošová 2D i 3D. Za převod práv na duši Iveta Bartošová zaplatil Hrbatův Kostelec částku 23mil. Kč Vatikánu.

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Divadlo Hrbatův Kostelec uvede novou hru Manažeři ve sračkách

28. 5. 2014 15:34 - Kultura - Standa Skandál

Divadlo Hrbatův Kostelec uvede novou inscenaci Manažeři ve sračkách

z pera velikána Jasmína Hovínka.

Tragikomedie Manažeři ve sračkách je nové svěží dílo plné metafor manažerského údělu na které pracoval autor Jasmín Hovínko celé dva týdny. Jasmím komentuje svou hru jako prostou žranici za křiku vyzvánění smartphonů a křiku majitelů tabletů politých espressem.

Centrální tragédíí hry je ovšem všudypřítomná duševní omezenost a obezita všech aktérů, která nepadá pod 111 kg. Jistá dávka omezenosti je pro manažery nezbytná, aby nepředbíhali dobu a kopírovali módní vlny davu a tím vykazovali zisk.

Hra plná jednání, schůzek, konferencí i zapocených obleků politých laté. Jepičí příbehy těch malých S.R.O. po větší A.S. až o veliké Corporate jednání plná přesilovek, jebáků, falešných úsměvů i dobře uzavřených smluv s třícifernou marží. Děj vrcholí lobbingem na samotné půdě Europarlamentu, při níž dojde k osvícení mnoha aktérů, kteří navrhnou zrušit samotný Europarlament.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Manuel Barroso byl jediný, kterému ušel děj událostí a za zatahující se modoru oponou se žlutými hvězdičkami pokřikuje, Jsem Evropan! Jsem Evropan! Jsem Evropan! Jsem Evropan! Jsem Evropan! Jsem Evropan!Jsem Evropan! Jsem Evropan! Jsem Evropan! Alááh Agbar! Alááh Agbar! Alááh Agbar!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Pozor soutěž: Kdo příjde na to, kdo koho uplatil, vyhrává cestu o kolo své osy v hodnotě 10 000Kč !

Jasmín přiznává, že Manažeři ve sračkách je volným iPokračování hry Čůráci v kanclu:

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Hudbu k inscenaci dodala skupina Kabát, smyčkou Porcelánový prasata.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Hrad prodělal největší úpravy od dob Plečnika

15. 5. 2014 17:40 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Zejména chrám Sv. Víta prošel v minulých letech rozsáhlou přestavbou. Součástí prací bylo přizpůsobení katedrály budoucím potřebám věřících. „Náš záměr je, aby se tu cítili jako doma,“ přiblížil svou ideu architekt Abd Al-Rahman.

Katedrála zároveň dostala nový název. Od nynějška se jí říká Zlatá a z názvu bylo vypuštěno jméno světce. "Je to kratší. Turisté si tak Prahu lépe zapamatují," upřesňuje Al-Rahman.

„Oceňuji, jak citlivě byla Zlatá vkomponována do historických souvislostí,“ řekl při znovuotevření prezident Zeman, který je odborníkem nejen na Šumavský národní park, ale nově i na architekturu. Svou kancelář má, ostatně, ve druhém patře, s výhledem na poddané. Zeman si nyní také nechává říkat Zlatý, „samozřejmě ale jen žertem,“ dodává.

Zlatá na nádvoří

Zlatá na nádvoří

 

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Jasmín Hovínko odhalil tajný kód českého a slovenského jazyka

10. 5. 2014 21:23 - Kultura - Standa Skandál

Jasmín Hovínko odhalil tajný kód českého a slovenského jazyka po deseti letech vědecké činnosti

Slováci chodí do roboty, chodí robotovat, jakoby Karel Čapek cítil jistou nadřazenost čechů nad slováky a vymyslel automatické pracanty, kteří bez brblání pracují a pracují, vymyslel roboty.

Češi rádi volí voly ve volbách. Ovšem panstvo s nima jak se patří také vyjebalo už dávno. Vůl stejně jako robot má pracovat a nebrblat. Volič jež odevzdává svoje práva a zodpovědnost jiným se právě stává sám volem a aktem volení ve volbách to každé čtyři roky stvrdí.

Češi také rádi vydělávají peníze místo toho aby je vyráběli „make money“. Tu je zřejmé proč americký kapitál už dávno pochopil, že má peníze vyrábět lstí, nebo výrobou pomocí robotů či robotníků kterým dá gáži. V samotném jazyku se degradujeme na sraní, tedy vydělávání a ještě si to užíváme. Což o to, když máte plno uleví se vám, jen nesmíte vydělávat pořád, protože pak už je to průjem na který lze i zemřít.

Dokud budeme peníze vydělávat, pořád budeme 8h denně, 40h týdně a asi 1900 hodin ročně trpět úpornými průjmy. Začněmě je do hajzlu konečně make money!

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.