HRBATŮV KOSTELEC

Řepka sesadila pšenici, brambory i rýži z prvních pozic

14. 10. 2017 21:42 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Řepka olejka sesadila z prvních pozic snad všechny dosud dominantní světové plodiny. Alespoň tedy v ČR.

"Sám jdu příkladem. Dali jsme se s manželkou Monikou na raw stravu," říká Andrej Babiš a žvýká řepkový stonek.

-> Sledujte online, jak dopadne přeměna ponurého Šumavského národního parku na voňavé a prosvětlené řepkové pole

Trend v konzumaci řepky potvrzuje mluvčí LIDLu. "Jako první řetězec jsme zavedli Řepkové týdny. Uvařte si tradiční český řepkový guláš, řepkovou česnečkou a knedlo zelo řepko. Nebo si kupte šumavský řepkový bochník, který je nyní v akci," říká mluvčí LIDLu.V poslední době se množí případy manické řepkózy. „Lidé přicházejí do ordinace a vždy už vím dopředu, co přijde,“ říká MUDr. Cimický.

"Ale není to ani tak kvůli tomu, že by chtěli vyhledat psychologickou pomoc. Prostě si jen potřebují diskrétně postěžovat, že mají zelenožlutá hovna."


R.E.K.L.A.M.A

Zřízenci nemocnice v Hrbatově Kostelci prováděli čistku nebezpečných dokumentů

10. 6. 2017 08:13 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - Zřízenci nemocnice v Hrbatově Kostelci skartovali žehem všechny nebezpečné materiály nepovedených operací, náhlých umrtí na předávkování farmaky, prostě všechno ...usvědčující lékaře i pacienty z nedbalosti. Už je vod toho pokoj!


Kolem deváté večer vzplály první žádanky na vyšetření, následovaly pytle s chorobopisy, výstupními zprávami, a přístě tam přisypeme i nějakej ten bio-materiál (kusy orgánů, ruce, nohy, kůže, vlasy, i části pacientů....).

Čím dál horší! Pacient nezodpovědněj idiot co neví co žere za prášky ani neví co mu je, na co má alergie, a pak se v tom má doktor vyznat! No, vobčas se to prostě nepovede. Tak to musí vyletět komínem!

Velká čistka ve Fakultní Nemocnici

Všechno shořelo

Dočista!

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Molotovův balzám na dobré trávení

13. 5. 2017 08:38 - Zdraví - Standa Skandál

Špatně trávíte? Trpíte nadýmáním? Přežíráte se?

Lezou vám ty sračky z Xindlu krkem?
Zalijte to Molotovovým balzámem!

Ruský věděc Bolotov vytvořil speciální balzám na trávení:

vezměte jeden díl kyseliny chlorovodíkové (HCl),
jeden díl vitriolu (kys.sírová např z autobaterie H2SO4) ,
jeden díl octa (CH3COOH),
celé to stabilizujte kyselinou dusičnou (HNO3)!

Pokud nemáte substance, můžete oběd zapít asi tak 10% kyselinou chlorovodíkovou! To že vás dusí dým chlorovodíku valící se ze skleničky? To rozdýcháte!

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.Vědecká skupina Léčebny pod vedením Doc. Vrány a Nadsamicí MUDr. Illonou Nemocnou vytvořila svůj vlastní balzám, takzvaný Molotovův balzám.

V tomto pokročilém balzámu se kombinuje až šest kyselin s přídavkem peroxidu vodíku, Bolovotvův balzám rozšiuřuje Nemocná o trihydrogen fosforečnou pro stabilizaci zbytků DNA a přidává razantní kyselinu fluorovodíkovou, která zabije dočista všechny a sežere i ty nejmastnější špekáčky i se skleničkou z které balzám pijete.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

S naším balzámem můžete zase žrát až k prasknutí a to i železo nebo měděné desky! Směs HCl a HNO3 se nazývá Lučavka Královská, která jako jediná rozežere platinu i zlato! S naším balzámem můžete vyrazit na oběd i na vrakoviště!

 

Ukázka trávení párku Molotovovým balzámem:

Ukázka trávení kuřecího stehna HF

Pozn. směs jen HCl a peroxiu vodíku se používá mimo jiné na leptání plošných spojů (mědi).

Směs H2SO4 a H2O2 se nazývá roztok „Piraňa“ (Piranha Solution). Výborně odmašťuje a vyčistí dočista, dočista!

Směs HCl a HNO3 se nazývá Královská voda či Aqua regia na rozpouštění zlata i platiny známá jako Lučavka.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Horory z páté dimenze online

6. 4. 2017 11:46 - Zdraví - Standa Skandál

Insider Peter z Ausrálie již 14let nejí, pije mátový čaj s medem, je v kontaktu s UFO, s vědomci a už byl v páté dimenzi. Má otevřené jisté „kanály“.

Nemůžete stále pochopit páni docenti a inženýři, že už jsme se přesunuli mentálně do páte dimenze? Nenavštěvují vás večer mimozemšťané?

Možná právě vy jste zabedněci. Máme dvě roviny transformácie.

  1. Potřebujeme úplnou přeměnu myšlení a pak teprve můžeme jíst vzduch!

  2. Změna přístupu lidí k vlastním tělům.


Med, který Peter jí není štandardný cukr. Betrharián Peter chodí do kantýn kde je dost vůní, které nasává nosem a tím se nají a pro střevní peristaltiku se cpe banány. To jsou moudra našeho velikána Petera.

Pořad Horory z páté dimenze vysíráme přímo z PL Bohnice z oddělení 12. - Schizoafektivních poruch F20.xx až F29.xx

Příště se přesuneme s mikrofonem do PL Bílá Voda, do osmé dimenze k Františkovi.

 

DISCLOSURE: Osobně si myslím, že chudák Peter prodělává psychospirituální krizi (blízkou spektru schizofrenií) a uvědomil si v jakých sračkách vlastně žijeme;-) Tak snad se z toho někdy dostane a začne mu to být tak nějak všechno u prdele a bude lidi vnímat jako loutky na nitkách osudu a počne si z nich (některých) dělat i srandu. Hlavně ty šílený schizo-slinty přestane cpát ostatním ;-))

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.