HRBATŮV KOSTELEC

Sériová umrtí v KSČM: Zemřel europoslanec Jiří Maštálka

15. 1. 2016 10:04 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanci v KSČM jsou tak vytížení (svým sádlem) a přejedení, že se dostavují stranická sériová umrtí, jak jsme svědky poslední dobou.

Co to způsobuje? Začlo to Ransdorfem který náhle zemřel po odhalení jeho finančních podvodů, následovalo europrasátkem Svobodou a dnes jsme svědky náhlého srdečního kolapsu Jiřího Maštálky.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.V KSČM se šušká, že tam zavládl démon vzkříšeného Stalina, který dělá stranické čistky. A hlavy bolševiků padají, padají a padají.

Pohřeb Maštálky je ale v nedohledu, protože stranická krematoria jsou zcela vytížená a tak nejspíš podlehne rozkladu plísněmi.

Aktualizace: tělo Maštálky přecijenom nezhnije, Babišův Agriofert se nabídnul, že ho hydrolyzují ve 500 litrech kyseliny sírové na maggi, nebo ho rozemelou na masokostní moučku. Pozůstalí si musí vybrat, buď z něho bude niva, nebo DědaMaggi, nebo půjde do šrotu pro dobytek. (Dobytek to totiž byl).R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Europrasátko Pavel Svoboda se na rautu přežralo až prasklo

9. 1. 2016 19:39 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanec Pavel Svoboda, trpící dlouho nadváhou a obžerstvím se opět přejedl až mu prasknul bachor. Všichni na rautu zvraceli.

"Byla to scéna jako z Monty Python, prostě prasknul jak Monsieur Creosote. No a pak sme všichni zvraceli! Ale ono to bylo defakto stejný jako když Svoboda mluvil, to se mi z těch jeho žvástů taky dělalo šoufl, že sem chodila na záchodky a tam pak zvracela obědy o pěti chodech.", popisuje scénu europosrankyně Klára Vlezlá.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!"Lidoveckého europosranece Pavla Svobodu sešili jak pytel sraček, ale už to nerozdýchal, takže pošel. Zapadnul mu kus vlastního sádla do krku a zahusil se", popisuje tragédii ošetřující chirurg MUDr. Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Zesnulý europosranec už bude vysírán jen v pořadu ČT - Otázky Václava Hlodavce, kde je bude věnovat činnosti jemu vlastní: na mlácení prázdný slámy.

„Svoboda bude pohřben roptýlením do stratosféry, tak nejblíže bude Bohu“, komentuje smuteční obřad kardinál Duka.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!
R.E.K.L.A.M.A

Klaus dosáhl stavu osvícení

15. 12. 2015 16:48 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Sérií úmrtí včera skončil koncert pro Livii Klausovou a dva smyčce v Opeře, dirigovaný Václavem Klausem 2D (386 let). "Bylo to hrozné. Ani jsem nestačil dokončit větu a ratatatata! Postihlo mě pět úmrtí v řadě, jako když střílí." K osvícení prý došlo mezi čtvrtým a pátým. V novém světle spatřuje Klaus svůj život jako život zabedněnce a všem se omlouvá. Jeho činy ho velice mrzí a uráží víc než kohokoli jiného.

Klause ihned nato odvezli z Opery na pozorování do Motolské nemocnice.

Podle primáře Pafka je po fyzické stránce v pořádku, avšak stále tvrdí, že jeho život byl zbytečný a mířil na falešné cíle. Zvláště co činil v závěru, prý považuje za evidentní hloupost a má ze všeho už jen hrůzu. Dle Pafka mu byla nasazena silná biotika.

"Evidentní hloupost, to je má základní charakteristika. Vše, co jsem dělal, bylo zbytečné, nenutné, mířící na falešné cíle nesmírně připomínající komunistické poroučení větru a dešti," hodnotí svůj život Klaus.

„Zpupnost a arogance nafoukaných lidí, je něco mně tak vzdálené,“ dodává.

"Já mám hrůzu. Já mám z toho všeho neskutečnou hrůzu!" -

Vtom obrátil oči vsloup a opět zemřel. Bylo vidět, že prožívá druhé osvícení, tzv. oslnění, které neguje to první. Vše je tedy již v pořádku, oddychli si přítomní novináři a potleskem ocenili výkon primáře Pafka.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Zemřel europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM)

6. 12. 2015 18:19 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Dnes v podvečer zemřel srdeční bolševik a europoslanec po dlouhé duševní nemoci. Ransdorfa si prý opět vzal Mamon.

Miloslav Ransdorf byl český komunistický politik, pseudofilozof a pseudopseudohistorik. Dlouholetý posranec fekálního a později českého parlamentu, od roku 2004 se nasral do Evropského parlamentu odkud byl převezen do léčebny ve Švýcarsku, kde byl 3. prosince 2015 zadržen pro podezření z majetkového trestného činu.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Ransdorf byl podle všeho psychopat, který trpěl halucinačními stavy. Navštěvoval ho stějně jako Béma Ježíš Kristus, který ho nabádal k majetkové trestné činnosti. Dnes v podvečer byl nalezen mrtvý ve své cele, lékař po ohledání těla konstatoval příčinu smrti: umrdali ho k smrti.

Za odumřelého Ransdorfa tradičně odlouží mži kardinál Duka v chrámu za finanční tunely padlých. Ransdorf bude opět boudit po světě jako Zombie, jelikož si nezaplatil kurs Snědků Jehounových.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Aktualizace: přepodvěď umrtí Ransdorfa se podařila měsíc předem než odešel.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!