HRBATŮV KOSTELEC

Klaus dosáhl stavu osvícení

15. 12. 2015 16:48 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Sérií úmrtí včera skončil koncert pro Livii Klausovou a dva smyčce v Opeře, dirigovaný Václavem Klausem 2D (386 let). "Bylo to hrozné. Ani jsem nestačil dokončit větu a ratatatata! Postihlo mě pět úmrtí v řadě, jako když střílí." K osvícení prý došlo mezi čtvrtým a pátým. V novém světle spatřuje Klaus svůj život jako život zabedněnce a všem se omlouvá. Jeho činy ho velice mrzí a uráží víc než kohokoli jiného.

Klause ihned nato odvezli z Opery na pozorování do Motolské nemocnice.

Podle primáře Pafka je po fyzické stránce v pořádku, avšak stále tvrdí, že jeho život byl zbytečný a mířil na falešné cíle. Zvláště co činil v závěru, prý považuje za evidentní hloupost a má ze všeho už jen hrůzu. Dle Pafka mu byla nasazena silná biotika.

"Evidentní hloupost, to je má základní charakteristika. Vše, co jsem dělal, bylo zbytečné, nenutné, mířící na falešné cíle nesmírně připomínající komunistické poroučení větru a dešti," hodnotí svůj život Klaus.

„Zpupnost a arogance nafoukaných lidí, je něco mně tak vzdálené,“ dodává.

"Já mám hrůzu. Já mám z toho všeho neskutečnou hrůzu!" -

Vtom obrátil oči vsloup a opět zemřel. Bylo vidět, že prožívá druhé osvícení, tzv. oslnění, které neguje to první. Vše je tedy již v pořádku, oddychli si přítomní novináři a potleskem ocenili výkon primáře Pafka.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Zemřel europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM)

6. 12. 2015 18:19 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Dnes v podvečer zemřel srdeční bolševik a europoslanec po dlouhé duševní nemoci. Ransdorfa si prý opět vzal Mamon.

Miloslav Ransdorf byl český komunistický politik, pseudofilozof a pseudopseudohistorik. Dlouholetý posranec fekálního a později českého parlamentu, od roku 2004 se nasral do Evropského parlamentu odkud byl převezen do léčebny ve Švýcarsku, kde byl 3. prosince 2015 zadržen pro podezření z majetkového trestného činu.

Ransdorf byl podle všeho psychopat, který trpěl halucinačními stavy. Navštěvoval ho stějně jako Béma Ježíš Kristus, který ho nabádal k majetkové trestné činnosti. Dnes v podvečer byl nalezen mrtvý ve své cele, lékař po ohledání těla konstatoval příčinu smrti: umrdali ho k smrti.

Za odumřelého Ransdorfa tradičně odlouží mži kardinál Duka v chrámu za finanční tunely padlých. Ransdorf bude opět boudit po světě jako Zombie, jelikož si nezaplatil kurs Snědků Jehounových.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Aktualizace: přepodvěď umrtí Ransdorfa se podařila měsíc předem než odešel.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Zemřel exprimátor Pavel Bém, spáchal sebevraždu

12. 10. 2015 16:07 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Pavel Bém, který jako první vystoupal na Mount Fashion, vydal tzv. Bémovu rudou kartu a sjížděl se na cracku dnes ráno spáchal sebevraždu.

Bém byl poslední týdny opět pod tlakem. Ačkoliv crack mu dával pocit jistity, nakonec po dlouhé duševní nemoci propadl hlubokým depresím a spáchal sebevraždu. Zasekl si ve své vile sekyru přímo do hlavy a na místě zemřel. Nechal po sobě dopis na rozloučenou, kde stálo:
 
 "Víte já, já, vím, já nevím, já bych, né, né 160!, ano,.... přišli na mě piráti! "
 
Psychiatr Čimický hodnotí poslední stav Béma jako tragický příklad schizofrenie doprovázené hlaucinacemi a hlasy, které řídily jeho osud na Magisrátě. Bém se Čimickému dlouho svěřoval, že musí vystoupat na Mount Fashion a že kartu i tunel mu poradil Ježíš Kristus, který ho vždy v podvečer navštěvoval. „Z dopisu se domníváme, že místo Ježíše dorazili k Bémovi domů tentokráte nějací piráti“, doplňuje Čimický.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.


Smuteční mši odlouží opět kardinál Duka, tentokráte v chrámu za finanční tunely padlých. Urna Béma bude instalována v tunelu Blanka u vjezdu v Troji na počest velikána, který prorazil takovou troubu ze ZOO do Dejvic.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Jiřímu Grygarovi se stalo udělování balvanů osudným

6. 9. 2015 21:09 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Na předávání balvanů byl RNDr. Jiří Grygar 3D napaden materializovanou Tradiční Kosteleckou Sekerou zřejme inženýra Karla Poplivaného. Poplivaný, ale nebyl ve Strouhalově posluchárně přítomen, byl venku a sekyru měl v batohu. Všichni z MFF UK jednotně  hovoří o tunelovém jevu.


Ing. Popilivaný, který obdržel rovnou dva balvany za svou práci na poli psychosociálního vlivu kvantové postmoderny ve své stěžejní práci tvrdí, že kvantová postmoderna v plastice je jen velká sračka a to se  znelíbilo doktríně Skeptiků. Ti vidí v kvantové mechanice opravdový pokrok.

Grygar ve svém Laudatiu tvrdí, že kvantová mechanika je desítky let studovaná a ověřená disciplina, kterou nemůže zpochybnit nějaký inženýrek XY.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!


 
Popilivaný naopak nový umělecký směr kvantové postmoderny snaží vyložit a hlavně přeložit. Postmoderna, která už ztratila i časovou osu a vznikají v ní kvantové jevy, je pro normální smrtelníky prý nepochopitelná. To ale nesnižuje cenu uměleckých děl, jak uvádí v tabulce 45 na straně 54 ve své publikaci „Hovno už jsme vystavili, co nás čeká zítra“.

Tak či onak, vlna pravděpodobnosti kostelecké sekery se protnula pomocí lineární kombinace MO-LCAO s vlnou pravděpodobnosti Grygarovy hlavy a učinila v ní takovou paseku, že se z toho Grygar 3D už neprobral.

Pohřeb tradičně odslouží Kardinál Duka in memoriam v Chrámu za průmysl padlých.

MUDr. Ilona Nemocná se k celé věci vyjádřila takto: "Víte, Zlatník i Grygar už stejně byli senilní, a rozdávali ty balvany kde komu. Ono je to těžký, stejně jako s již zesnulým tatíčkem Klausem. Tyhle intelektuálové byli leta zvyklí, že na ně lidi dali, že je poslouchali. Stáří se na nich podepsalo a oni neměli tu soudnost ani příležitost, aby zavčasu odešli ze scény. Takže aspoň budeme mít klid."

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.


   

R.E.K.L.A.M.A