HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM)

6. 12. 2015 18:19 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Dnes v podvečer zemřel srdeční bolševik a europoslanec po dlouhé duševní nemoci. Ransdorfa si prý opět vzal Mamon.

Miloslav Ransdorf byl český komunistický politik, pseudofilozof a pseudopseudohistorik. Dlouholetý posranec fekálního a později českého parlamentu, od roku 2004 se nasral do Evropského parlamentu odkud byl převezen do léčebny ve Švýcarsku, kde byl 3. prosince 2015 zadržen pro podezření z majetkového trestného činu.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Ransdorf byl podle všeho psychopat, který trpěl halucinačními stavy. Navštěvoval ho stějně jako Béma Ježíš Kristus, který ho nabádal k majetkové trestné činnosti. Dnes v podvečer byl nalezen mrtvý ve své cele, lékař po ohledání těla konstatoval příčinu smrti: umrdali ho k smrti.

Za odumřelého Ransdorfa tradičně odlouží mži kardinál Duka v chrámu za finanční tunely padlých. Ransdorf bude opět boudit po světě jako Zombie, jelikož si nezaplatil kurs Snědků Jehounových.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Aktualizace: přepodvěď umrtí Ransdorfa se podařila měsíc předem než odešel.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Zemřel exprimátor Pavel Bém, spáchal sebevraždu

12. 10. 2015 16:07 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Pavel Bém, který jako první vystoupal na Mount Fashion, vydal tzv. Bémovu rudou kartu a sjížděl se na cracku dnes ráno spáchal sebevraždu.

Bém byl poslední týdny opět pod tlakem. Ačkoliv crack mu dával pocit jistity, nakonec po dlouhé duševní nemoci propadl hlubokým depresím a spáchal sebevraždu. Zasekl si ve své vile sekyru přímo do hlavy a na místě zemřel. Nechal po sobě dopis na rozloučenou, kde stálo:
 
 "Víte já, já, vím, já nevím, já bych, né, né 160!, ano,.... přišli na mě piráti! "
 
Psychiatr Čimický hodnotí poslední stav Béma jako tragický příklad schizofrenie doprovázené hlaucinacemi a hlasy, které řídily jeho osud na Magisrátě. Bém se Čimickému dlouho svěřoval, že musí vystoupat na Mount Fashion a že kartu i tunel mu poradil Ježíš Kristus, který ho vždy v podvečer navštěvoval. „Z dopisu se domníváme, že místo Ježíše dorazili k Bémovi domů tentokráte nějací piráti“, doplňuje Čimický.

R.E.K.L.A.M.A


Smuteční mši odlouží opět kardinál Duka, tentokráte v chrámu za finanční tunely padlých. Urna Béma bude instalována v tunelu Blanka u vjezdu v Troji na počest velikána, který prorazil takovou troubu ze ZOO do Dejvic.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.R.E.K.L.A.M.A

Jiřímu Grygarovi se stalo udělování balvanů osudným

6. 9. 2015 21:09 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Na předávání balvanů byl RNDr. Jiří Grygar 3D napaden materializovanou Tradiční Kosteleckou Sekerou zřejme inženýra Karla Poplivaného. Poplivaný, ale nebyl ve Strouhalově posluchárně přítomen, byl venku a sekyru měl v batohu. Všichni z MFF UK jednotně  hovoří o tunelovém jevu.


Ing. Popilivaný, který obdržel rovnou dva balvany za svou práci na poli psychosociálního vlivu kvantové postmoderny ve své stěžejní práci tvrdí, že kvantová postmoderna v plastice je jen velká sračka a to se  znelíbilo doktríně Skeptiků. Ti vidí v kvantové mechanice opravdový pokrok.

Grygar ve svém Laudatiu tvrdí, že kvantová mechanika je desítky let studovaná a ověřená disciplina, kterou nemůže zpochybnit nějaký inženýrek XY.

R.E.K.L.A.M.A


 
Popilivaný naopak nový umělecký směr kvantové postmoderny snaží vyložit a hlavně přeložit. Postmoderna, která už ztratila i časovou osu a vznikají v ní kvantové jevy, je pro normální smrtelníky prý nepochopitelná. To ale nesnižuje cenu uměleckých děl, jak uvádí v tabulce 45 na straně 54 ve své publikaci „Hovno už jsme vystavili, co nás čeká zítra“.

Tak či onak, vlna pravděpodobnosti kostelecké sekery se protnula pomocí lineární kombinace MO-LCAO s vlnou pravděpodobnosti Grygarovy hlavy a učinila v ní takovou paseku, že se z toho Grygar 3D už neprobral.

Pohřeb tradičně odslouží Kardinál Duka in memoriam v Chrámu za průmysl padlých.

MUDr. Ilona Nemocná se k celé věci vyjádřila takto: "Víte, Zlatník i Grygar už stejně byli senilní, a rozdávali ty balvany kde komu. Ono je to těžký, stejně jako s již zesnulým tatíčkem Klausem. Tyhle intelektuálové byli leta zvyklí, že na ně lidi dali, že je poslouchali. Stáří se na nich podepsalo a oni neměli tu soudnost ani příležitost, aby zavčasu odešli ze scény. Takže aspoň budeme mít klid."

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.


   

O dědkovi už nebylo dlouho slyšet

5. 9. 2015 14:14 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Téměř tři týdny vydržel v hrobě, aniž by vylezl na veřejnost, Václav Klaus 2D (386 let). Tlí od jara pohřben v garáži pod nákupním centrem Flora na Olšanských hřbitovech a neustále si na něco stěžuje. V létě ho pálilo Slunce, nyní ho prozměnu pálí přistěhovalci ze Sýrie.

„A jak vidíte, pořád mi to pálí,“ vyvrátil Klaus hypotézu svých odpůrců o tom, že už se definitivně rozložil. "Nemyslete si, že hned tak natáhnu bátory! Budete o mně slýchat po celý váš život a možná i vaše děti mě ve snech spatří," maloval své hrůzné vize.

Podle Klause 2D hrozí nyní celému národu veliké nebezpečí, a to dokonce větší, než jakým byl on sám. Představil proto v sobotu na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku petici proti migrantům.

„Zase chce něco podepisovat,“ myslí si lidé, "jako by nestačilo, že podepsal přístupovou dohodu k EU, odkud pak chce zase vylézt."

„Nemohu se na ty homosexualisty, environmentalisty a migranty ani podívat,“ řekl Klaus. Prý kvůli nim už několik týdnů rotuje v hrobě.

Ekologičtí aktivisté nedávno napojili Klause na generátor a rotace prý stačí na rozsvícení jedné úsporné zářivky. "Funguje to výborně. On se štítí zelené energie. Když mu posvítíme do hrobu, vytočíme ho k ještě větším otáčkám a pak stačí i na ohřev polévek pro ty migranty," pochvalují si aktivisté.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová