HRBATŮV KOSTELEC

Hrázný Orlické přehrady spáchal sebevraždu

9. 6. 2013 09:07 - Čechistan - Standa Skandál

Hrázný Orlické přehrady Karel Šplouch spáchal v neděli nad ránem sebevraždu zřejmě díky výčitkám svědomí.

Vše je ve fázi vyšetřování říká mluvčí police ČR, Vosecká. Pan Šplouch po sobě zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém popisuje příval osvícení při němž si uvědomil svoje pomýlené řízení hráze před i během povodně. „Spáchal jsem tolik škod“, doslova popisuje. V dopise je také zmínka o tlaku ze strany vedení ČEZ. „Bylo to nesnesitelné“, píše.  Psychosložka MUDr. Kudrnatá popisuje, že výčitky svědomí mohou dojít do hlubokých depresí se sebevražednými sklony. To se stalo zřejmě panu Šplouchovi.
 
Tělo bylo nalezeno zaklíněné pod hrází. Pan Šplouch zřejmě skočil z hráze dolů a šplouch do vody. Skok z takové výšky nemůže člověk přežít míní vedoucí hasičů Zhasil.

 

R.E.K.L.A.M.A

Lidstvo vstupuje do 5. demence

1. 6. 2013 19:10 - Čechistan - Standa Skandál

Jak bylo předpovězeno Májským prognostickým ústavem, žádná potopa se nekoná, ale lidstvo začalo dne 21.12.2012 vstupovat do páté demence. To jsou následky protnutí Galaktického středu, přívalu světla na Zemi.

Akceleraci prostupování páté demence v třech dimenzích cítíme každým dnem. Každým dnem blbější a blbější zastupitelé, články i reklamy. Pátá demence či debilence nabyde vrcholu koncem roku 2014 kdy i blbost nabyde vrchu, aby mohla prodělat kolaps sama do sebe (tzv. imploze debilů i kokotů). Po této velké události na Zemi nezbude ani jeden kokot a dement. Bude konečně klid!

 

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Ranní dávka kravin

20. 5. 2013 09:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vážení čtenáři, vzhledem k tomu, že seriozních informací je v největších českých denících přehršel, rozhodli jsme se, že zařadíme úplnou kravinu. Lidem totiž stačí číst cokoli, hlavně že něco čtou - jde o infotainment. Na nás je, abychom udrželi čtenářovu pozornost - a vidíte? Už máte chuť přeskakovat dál! Tak dobrá, o čem tedy bude NÁSLEDUJÍCÍ odstavec?

Následující odstavec, tedy tento, bude opět o ničem. Ale nepřeskakujte ho! To byste přišli o mnoho cenných informací, které se možná dozvíte. - No a teď už víte, že jste se je nedozvěděli. Přesto vás jistě zajímá, o čem bude také další následující odstavec. (zvláštní, co? takové kraviny a člověk to čte!)

Následující odstavec, právě tento, je zase o kravině: Jak vidno, přišlo léto. Teploty dosahovaly letních teplot, nebo jarních a za několik měsíců - baví vás to ještě? - přijde podzim. (ale baví, takže pokračujeme dalším odstavcem.)

(NEPŘESKAKUJTE SEM! Pokud jste tak učinili, vraťte se a dočtěte nejdřív předchozí text.)

Skoro poslední odstavec je v podstatě také o kravině, ale ne zas tolik jako ten předešlý. Filozofická otázka totiž zní: co je to kravina? Lze tento odstavec vůbec nazvat kravinou? Nebyla by to urážka kraviny, kdybychom tak učinili? Berte to jako řečnickou otázku. Jedno však už víme: nyní jste čtením kravin dostatečně unaveni, abychom...

... abychom mohli zařadit reklamu:

(A to není kravina.)

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Pražský Hrad se promění v ubytovnu pro československé bezdomovce

11. 5. 2013 14:56 - Čechistan - Standa Skandál

Poslední alkoholické výstupy présidenta Miloše Zemana konečně způsobily osvícení českého národa, který si po sto letech konečně uvědomil zbytečnost presidentského úřadu. Občané již jednomyslně říkají: je to celé fraška.

President Miloš Zeman a jeho alkoholismus způsobili přímo květnovou revoluci v českých zemích. Rok 2013 je posledním rokem, kdy Česká Republika bude mít úřad présidenta, na nový rok 2014 
Miloš Zeman abdikuje na funkci a přenechá celý rozsáhlý komplex Prařského Hradu pro účely humanitání pomoci bezdomovcům a uprchlíkům i důchodcům v obtížné sociální situaci. Část Hradu bude poskytnuta také duchovním.


Jeho Svatost Dalajláma celé duchovní dění v republice pozoruje delší dobu a tuto revoluci v myšlení lidí vítá. Celý Tibet se modlí, aby vám to konečně došlo.


Znepokojení nad současným děním Velkého osvícení vyjadřují ruská FSB a americká FBI i CIA.

Miloš Zeman pod parou

Návrh na novou státní hymnu můžete poslechnout zde:

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!