HRBATŮV KOSTELEC

Na Vítězném náměstí došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace

26. 5. 2015 11:11 - Finance - Standa Skandál

Průjmová onemocnění způsobená fekálními bakteriemi v Dejvicích mají již nalezený původ. V Dejvicích došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace.

PVK pod vedením Veolia a.s. se po úspěšné fúzi totiž propojily s kanalizací. Tak se vzájemně propojly vody odpadní s pitnou vodou. Občané tak mohou okusit novou vodu „kohovnovicovou“. Poměr míchání hoven z Pražské čističky s pitnou vodou je tajnou recepturou Veolia a.s., která uvažuje o prodeji své vody pod značkou Šašratice.

Aktualizace: dne 27.5 hovinky.cz potvrdily vhled vizionáře HK: "Voda ve slepém rameni byla podle zjištění PVK kontaminována při výstavbě na nedaleké parcele, kde byly postaveny bytové domy. Dělníci poškodili kanalizaci a z ní se odpadní voda dostala do slepého ramene. Následně se při zvýšení tlaku kvůli propláchnutí dostala do hlavního řadu a kontaminovala pitnou vodu.""Naše voda má vynikající pročišťovací následky, prostě vás protáhne. Nemá smysl, abychom udržovali dvojí potrubí extra. Takhle to zvládneme v jednom koaxiálním vedení. Uprostřed toruby jde pitná voda a kolem jedou hovna zpět. Uvažujeme i o další fúzi s Pražskou energetikou, to bychom tam nacpali i kabely a možná někdy i plyn. A mohli byste se sušit rovou dotykem kohoutku a vařit čaj zapálením naší vody, jako to mají v Americe!", vysvětluje mluvčí PVK nové rozvody na nově přejmenovaném náměstí Vítězství nad Lůzou. 

Integrace plynu do vodovodní sítě

Integrace plynu do vodovodní sítě je budoucností

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A

Kapitál co už všechno strávil - mREITs and so on!

2. 5. 2015 12:13 - Finance - Standa Skandál

První Investiční Hrbatova Kostelce emituje nový akciový m!x fondu ShittyCapital. Neváhejte a investujte do továren na peníze!

Naše kvalitní dividendové portfolio se skládá z již dávno rozloženého, tedy rozložených hypoték i rozložených rodin.

Chimera Investment (NYSE: CIM)

Colony Financial Inc.  (NYSE: CLNY)

Annaly Capital - mREIT (NYSE: NLY)

a nově jsme přidali ještě Rectaly Capital Management Inc (NYSE: RCTY)

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Výsledkem je jak jinak po projití stravy Colon, Anusu a Rectum - velký hovno! Chiméra rychlého zbohatnutí se vám rozplyne jako Dr. Mráček po dávce polonia.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Ministerstvo financí uvalí na tabák a pyrotechniku takzvanou požární daň

21. 3. 2015 21:41 - Finance - Standa Skandál

Tabák tabákové výrobky a pyrotechnika podraží o novou daň ve výši 22,5%, která půjde přímo do kasy hasičských sborů.

Kuřáci jsou prokazatelně riziková skupina na vznik požárů jak doma tak v lesích. Stejně je to s hračičkami co mají potřebu odplatovat rachjtle, dělobuchy a jiné kokotiny. Nejenže všichni tito dělají bordel ve městě nedopalky a zbytky raket, způsobují také o 15% více požárů.
A tyto výdaje bude právě krýt další požární daň ve výši 22,5% z prodejní ceny cigaret, tabáku, doutníků a veškeré pyrotechniky.

„Dnes kvůli těmto idiotům shořelo například 15ha porostu a lesa na Dívčích hradech“, zlobí se Andrej Babiš.R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Pap und Deckel: Hnutí Islám v České republice nechceme a česká pobočná organizace ISILu jsou naše startupy

13. 2. 2015 16:48 - Finance - Standa Skandál

Pap und Deckel přiznal, že Hnutí Islám v České republice nechceme a česká pobočná organizace ISILu jsou jeho startupy.

"Přes zastřešující společnost Církev na klíč,  financuje Pap und Deckel nejen startupy Hnutí Islám v České republice nechceme a česká pobočná organizace ISILu ale i další komplementárně znepřátelé bloky
například fotbalové kluby Slavia a Sparta.", komentuje aktivity Pap und Deckel produktový ředitel Marián Rozeštval.

CFO Pap und deckel vysvětluje návratnost projektů Víry, "Postupně se dostáváme do černých čísel, i když některé jsou zatím ztrátové, ale tak rok maximálně dva štvaní v půlhodině nenávisti v TV mezi 19 a 20 hodinou a budeme mít více platícíh přívrženců Hnutí."

Více informací se redakci nepodařilo získat. Spojení s ďáblem bylo přerušeno zásahem světla.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz