HRBATŮV KOSTELEC

Spad kaše Miloše Zemana zasáhl Čechy, Moravu a Slezko. Způsobuje nevyléčitelné smrtelné onemocnění.

16. 3. 2018 07:35 - Zdraví - Standa Skandál

ČECHIASTAN - Silné deště vymyly z dusné atmosféry a smogu toxickou kaši Miloš Zeman. Tento zdravotně závadný spad zasáhl defakto celou Českou Republiku.

Spad kaše Miloše Zemana je velice nebezpečný jak potvrzují první výsledky testů. Zprvu se zdálo, že půjde o nepříliš závažné neurodegenerativní onemocnění, ale poslední výsledky pacientů ukazují, že natvrdlost a tupost jsou jen příznaky počáteční fáze. Prvním příznakem je také černá skvrna v zorném poli, ale nejde o slepotu nebo šedý zákal.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

"Onemocnění způsobující spad Miloše Zemana je ale mnohem závažnější. Již po několika měsících dochází k odvápnění páteře, lidé se začnou hrbit a hrozí jim skolióza. Ti lidé začnou být doslova bezpáteřní.

Následuje kolísání srdečního tepu střídající tachykardie s výpadky tepu. Lidem kolísá krevní tlak a začnínají se kolébat v mdlobách podobně jako Miloš Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

U jednoho pacienta srdce již selhává a u dalších se extrémně snižuje množství CD4 lymfocytů, je to velice podobné jako u onemocnění AIDS. Selže jim vlastní imunita.", vysvětluje MUDr. Koukolík zcela nové onemocnění, kterým už trpí tisíce Čechů.

„Kdo žere kaši Zemana“, ten brzy onemocní tvrdí Koukolík.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Zbývá už jediná otázka. Kdo tu svini vodělá?

Profesor František Koukolík se mýlí, jediným smyslem je Ignorace

23. 1. 2018 08:57 - Zdraví - Standa Skandál

Prádelna - Profesor František Koukolík v posledních letech šíří skepsi, a to docela reálnou skepsi. V prádelně se vyprali.

Konzum, růst populace, snižování kvality půdy, moc, psychopati, stupidita, etc, etc. To vše je pravda, a vše to asi vyústí ve válečný konflikt, ale konflik koho se ptejme ?

MUDr. Nemocná s Církví Snědků Jehounových prodává odpustky a tvrdí, že to je spása. Naproti tomu ale pár promile lidí už dávno pochopilo.

Ignoruj mocnosti
Ignoruj prezidenta
Ignoruj premiéra
Ignoruj poslance
Ignoruj zastupitele
Ignoruj církve

Ignoruj ideologie

Ignoruj firmy
Ignoruj šéfa
Ignoruj korporace (jen jak to možné je)
Ignoruj zaměstnání
Ignrouj úspěch
Ignoruj kariéru

Ignoruj pseudomorálku
Ignoruj kecy prostého hašteřivého lidu

Ignoruj kecy samozvaných proroků i spasitelů duší

a přesto nebudeš srát mogul, abys Žil, kontemploval a ne jen přežíval.

Žij samostatně, vědomě s plným vědomím co se tu děje. A možná, tě kulka mine, ale bude ti to už uplně jedno. Smrt a strach nebude rozhodně tvůj nepřítel.

Tehdy se staneš Svatým Ignorem se svatozáří, který vyhrál nad stupiditou všech organisací všeho druhu i nad stupiditou pololidí, kteří jsou v mašinerii hierarchie.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Řepka sesadila pšenici, brambory i rýži z prvních pozic

14. 10. 2017 21:42 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Řepka olejka sesadila z prvních pozic snad všechny dosud dominantní světové plodiny. Alespoň tedy v ČR.


"Sám jdu příkladem. Dali jsme se s manželkou Monikou na raw stravu," říká Andrej Babiš a žvýká řepkový stonek.

-> Sledujte online, jak dopadne přeměna ponurého Šumavského národního parku na voňavé a prosvětlené řepkové pole

Trend v konzumaci řepky potvrzuje mluvčí LIDLu. "Jako první řetězec jsme zavedli Řepkové týdny. Uvařte si tradiční český řepkový guláš, řepkovou česnečkou a knedlo zelo řepko. Nebo si kupte šumavský řepkový bochník, který je nyní v akci," říká mluvčí LIDLu.V poslední době se množí případy manické řepkózy. „Lidé přicházejí do ordinace a vždy už vím dopředu, co přijde,“ říká MUDr. Cimický.

"Ale není to ani tak kvůli tomu, že by chtěli vyhledat psychologickou pomoc. Prostě si jen potřebují diskrétně postěžovat, že mají zelenožlutá hovna."


R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Zřízenci nemocnice v Hrbatově Kostelci prováděli čistku nebezpečných dokumentů

10. 6. 2017 08:13 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - Zřízenci nemocnice v Hrbatově Kostelci skartovali žehem všechny nebezpečné materiály nepovedených operací, náhlých umrtí na předávkování farmaky, prostě všechno ...usvědčující lékaře i pacienty z nedbalosti. Už je vod toho pokoj!


Kolem deváté večer vzplály první žádanky na vyšetření, následovaly pytle s chorobopisy, výstupními zprávami, a přístě tam přisypeme i nějakej ten bio-materiál (kusy orgánů, ruce, nohy, kůže, vlasy, i části pacientů....).

Čím dál horší! Pacient nezodpovědněj idiot co neví co žere za prášky ani neví co mu je, na co má alergie, a pak se v tom má doktor vyznat! No, vobčas se to prostě nepovede. Tak to musí vyletět komínem!

Velká čistka ve Fakultní Nemocnici

Všechno shořelo

Dočista!

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová