HRBATŮV KOSTELEC

Miloslav Ransdorf vstal z mrtvých

24. 1. 2016 16:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Miloslav Ransdorf, který nedávno zemřel, vstal z mrtvých. Stalo se tak na vyšehradském Slavíně, kde Mistr spočinul po svém volném pádu z Europarlamentu.

"V 5:44 zakokrhal Kohout 44 alias Sv. Daniel, patron všech překabátníků, a to už se Míla hrabal ven," potvrzuje občanka Libuše Gottwaldová, která mu šla položit květiny na hrob.

"A mám elánu, že bych zase žral!" řekl prý Ransdorf 3D hned poté.

Lidé mu od rána přinášejí obložené chlebíčky, knedlo zelo a rajskou. "Je to tak upřímné, podívejte se, jak mu to teče po bradě!" říkají. "Rozmazlujete mě jako selátko!" svítí štěstím Ransdorf 3D a zajíká se prejtem.

O životě velikána natočí Filip Renč celovečerní drama. Bude se jmenovat „Ty švýcarský miliardy jsem fakt pěkně posral“ a půjde prý o film ze života.

 

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Sériová umrtí v KSČM: Zemřel europoslanec Jiří Maštálka

15. 1. 2016 10:04 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanci v KSČM jsou tak vytížení (svým sádlem) a přejedení, že se dostavují stranická sériová umrtí, jak jsme svědky poslední dobou.

Co to způsobuje? Začlo to Ransdorfem který náhle zemřel po odhalení jeho finančních podvodů, následovalo europrasátkem Svobodou a dnes jsme svědky náhlého srdečního kolapsu Jiřího Maštálky.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!V KSČM se šušká, že tam zavládl démon vzkříšeného Stalina, který dělá stranické čistky. A hlavy bolševiků padají, padají a padají.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Pohřeb Maštálky je ale v nedohledu, protože stranická krematoria jsou zcela vytížená a tak nejspíš podlehne rozkladu plísněmi.

Aktualizace: tělo Maštálky přecijenom nezhnije, Babišův Agriofert se nabídnul, že ho hydrolyzují ve 500 litrech kyseliny sírové na maggi, nebo ho rozemelou na masokostní moučku. Pozůstalí si musí vybrat, buď z něho bude niva, nebo DědaMaggi, nebo půjde do šrotu pro dobytek. (Dobytek to totiž byl).R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Europrasátko Pavel Svoboda se na rautu přežralo až prasklo

9. 1. 2016 19:39 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanec Pavel Svoboda, trpící dlouho nadváhou a obžerstvím se opět přejedl až mu prasknul bachor. Všichni na rautu zvraceli.

"Byla to scéna jako z Monty Python, prostě prasknul jak Monsieur Creosote. No a pak sme všichni zvraceli! Ale ono to bylo defakto stejný jako když Svoboda mluvil, to se mi z těch jeho žvástů taky dělalo šoufl, že sem chodila na záchodky a tam pak zvracela obědy o pěti chodech.", popisuje scénu europosrankyně Klára Vlezlá.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz"Lidoveckého europosranece Pavla Svobodu sešili jak pytel sraček, ale už to nerozdýchal, takže pošel. Zapadnul mu kus vlastního sádla do krku a zahusil se", popisuje tragédii ošetřující chirurg MUDr. Pafko.

Zesnulý europosranec už bude vysírán jen v pořadu ČT - Otázky Václava Hlodavce, kde je bude věnovat činnosti jemu vlastní: na mlácení prázdný slámy.

„Svoboda bude pohřben roptýlením do stratosféry, tak nejblíže bude Bohu“, komentuje smuteční obřad kardinál Duka.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Klaus dosáhl stavu osvícení

15. 12. 2015 16:48 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Sérií úmrtí včera skončil koncert pro Livii Klausovou a dva smyčce v Opeře, dirigovaný Václavem Klausem 2D (386 let). "Bylo to hrozné. Ani jsem nestačil dokončit větu a ratatatata! Postihlo mě pět úmrtí v řadě, jako když střílí." K osvícení prý došlo mezi čtvrtým a pátým. V novém světle spatřuje Klaus svůj život jako život zabedněnce a všem se omlouvá. Jeho činy ho velice mrzí a uráží víc než kohokoli jiného.

Klause ihned nato odvezli z Opery na pozorování do Motolské nemocnice.

Podle primáře Pafka je po fyzické stránce v pořádku, avšak stále tvrdí, že jeho život byl zbytečný a mířil na falešné cíle. Zvláště co činil v závěru, prý považuje za evidentní hloupost a má ze všeho už jen hrůzu. Dle Pafka mu byla nasazena silná biotika.

"Evidentní hloupost, to je má základní charakteristika. Vše, co jsem dělal, bylo zbytečné, nenutné, mířící na falešné cíle nesmírně připomínající komunistické poroučení větru a dešti," hodnotí svůj život Klaus.

„Zpupnost a arogance nafoukaných lidí, je něco mně tak vzdálené,“ dodává.

"Já mám hrůzu. Já mám z toho všeho neskutečnou hrůzu!" -

Vtom obrátil oči vsloup a opět zemřel. Bylo vidět, že prožívá druhé osvícení, tzv. oslnění, které neguje to první. Vše je tedy již v pořádku, oddychli si přítomní novináři a potleskem ocenili výkon primáře Pafka.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.