HRBATŮV KOSTELEC

Hrázný Orlické přehrady spáchal sebevraždu

9. 6. 2013 09:07 - Čechistan - Standa Skandál

Hrázný Orlické přehrady Karel Šplouch spáchal v neděli nad ránem sebevraždu zřejmě díky výčitkám svědomí.

Vše je ve fázi vyšetřování říká mluvčí police ČR, Vosecká. Pan Šplouch po sobě zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém popisuje příval osvícení při němž si uvědomil svoje pomýlené řízení hráze před i během povodně. „Spáchal jsem tolik škod“, doslova popisuje. V dopise je také zmínka o tlaku ze strany vedení ČEZ. „Bylo to nesnesitelné“, píše.  Psychosložka MUDr. Kudrnatá popisuje, že výčitky svědomí mohou dojít do hlubokých depresí se sebevražednými sklony. To se stalo zřejmě panu Šplouchovi.
 
Tělo bylo nalezeno zaklíněné pod hrází. Pan Šplouch zřejmě skočil z hráze dolů a šplouch do vody. Skok z takové výšky nemůže člověk přežít míní vedoucí hasičů Zhasil.

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Lidstvo vstupuje do 5. demence

1. 6. 2013 19:10 - Čechistan - Standa Skandál

Jak bylo předpovězeno Májským prognostickým ústavem, žádná potopa se nekoná, ale lidstvo začalo dne 21.12.2012 vstupovat do páté demence. To jsou následky protnutí Galaktického středu, přívalu světla na Zemi.

Akceleraci prostupování páté demence v třech dimenzích cítíme každým dnem. Každým dnem blbější a blbější zastupitelé, články i reklamy. Pátá demence či debilence nabyde vrcholu koncem roku 2014 kdy i blbost nabyde vrchu, aby mohla prodělat kolaps sama do sebe (tzv. imploze debilů i kokotů). Po této velké události na Zemi nezbude ani jeden kokot a dement. Bude konečně klid!

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Ranní dávka kravin

20. 5. 2013 09:52 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Vážení čtenáři, vzhledem k tomu, že seriozních informací je v největších českých denících přehršel, rozhodli jsme se, že zařadíme úplnou kravinu. Lidem totiž stačí číst cokoli, hlavně že něco čtou - jde o infotainment. Na nás je, abychom udrželi čtenářovu pozornost - a vidíte? Už máte chuť přeskakovat dál! Tak dobrá, o čem tedy bude NÁSLEDUJÍCÍ odstavec?

Následující odstavec, tedy tento, bude opět o ničem. Ale nepřeskakujte ho! To byste přišli o mnoho cenných informací, které se možná dozvíte. - No a teď už víte, že jste se je nedozvěděli. Přesto vás jistě zajímá, o čem bude také další následující odstavec. (zvláštní, co? takové kraviny a člověk to čte!)

Následující odstavec, právě tento, je zase o kravině: Jak vidno, přišlo léto. Teploty dosahovaly letních teplot, nebo jarních a za několik měsíců - baví vás to ještě? - přijde podzim. (ale baví, takže pokračujeme dalším odstavcem.)

(NEPŘESKAKUJTE SEM! Pokud jste tak učinili, vraťte se a dočtěte nejdřív předchozí text.)

Skoro poslední odstavec je v podstatě také o kravině, ale ne zas tolik jako ten předešlý. Filozofická otázka totiž zní: co je to kravina? Lze tento odstavec vůbec nazvat kravinou? Nebyla by to urážka kraviny, kdybychom tak učinili? Berte to jako řečnickou otázku. Jedno však už víme: nyní jste čtením kravin dostatečně unaveni, abychom...

... abychom mohli zařadit reklamu:

(A to není kravina.)

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.