HRBATŮV KOSTELEC

Nestlé uvede na trh novou cukrovinku Havlovy Koule

3. 8. 2015 12:07 - Finance - Standa Skandál

Havlovy koule budou zanedlouho představovat konkurenční cukrovninku k řadě čokoládových sušenek, Klausových jazýčků a Mečiarových paznechtů.

Mezinárodní společnost Nestlé Foods and Trash Inc. koupila od nadace Vize '84 práva na obchodní známku Havovy Koule za 12 milionů korun a pod stejnojmeným názvem bude prodávat kovou cukrovinku pro supermlsné jazýčky.

Produktový ředitel JUDr. Radovan Ocas, MBA označil výrobek za průlomový v upadající nabídce Nestlé Foods and Trash Inc. "Podle marketingových analýz bysme měli pokrýt Havlovými koulemi 86.1% domácností, jež milují Havla. V půměru to dělá asi 42,3% všech Čechů.", dodává.

Novinku bude možné zakoupit v předprodeji v řetezcích XINDL za zaváděcí cenu Dvě Havlovy koule za všechny prachy.

R.E.K.L.A.M.A

Na Vítězném náměstí došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace

26. 5. 2015 11:11 - Finance - Standa Skandál

Průjmová onemocnění způsobená fekálními bakteriemi v Dejvicích mají již nalezený původ. V Dejvicích došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace.

PVK pod vedením Veolia a.s. se po úspěšné fúzi totiž propojily s kanalizací. Tak se vzájemně propojly vody odpadní s pitnou vodou. Občané tak mohou okusit novou vodu „kohovnovicovou“. Poměr míchání hoven z Pražské čističky s pitnou vodou je tajnou recepturou Veolia a.s., která uvažuje o prodeji své vody pod značkou Šašratice.

Aktualizace: dne 27.5 hovinky.cz potvrdily vhled vizionáře HK: "Voda ve slepém rameni byla podle zjištění PVK kontaminována při výstavbě na nedaleké parcele, kde byly postaveny bytové domy. Dělníci poškodili kanalizaci a z ní se odpadní voda dostala do slepého ramene. Následně se při zvýšení tlaku kvůli propláchnutí dostala do hlavního řadu a kontaminovala pitnou vodu.""Naše voda má vynikající pročišťovací následky, prostě vás protáhne. Nemá smysl, abychom udržovali dvojí potrubí extra. Takhle to zvládneme v jednom koaxiálním vedení. Uprostřed toruby jde pitná voda a kolem jedou hovna zpět. Uvažujeme i o další fúzi s Pražskou energetikou, to bychom tam nacpali i kabely a možná někdy i plyn. A mohli byste se sušit rovou dotykem kohoutku a vařit čaj zapálením naší vody, jako to mají v Americe!", vysvětluje mluvčí PVK nové rozvody na nově přejmenovaném náměstí Vítězství nad Lůzou. 

Integrace plynu do vodovodní sítě

Integrace plynu do vodovodní sítě je budoucností

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Kapitál co už všechno strávil - mREITs and so on!

2. 5. 2015 12:13 - Finance - Standa Skandál

První Investiční Hrbatova Kostelce emituje nový akciový m!x fondu ShittyCapital. Neváhejte a investujte do továren na peníze!

Naše kvalitní dividendové portfolio se skládá z již dávno rozloženého, tedy rozložených hypoték i rozložených rodin.

Chimera Investment (NYSE: CIM)

Colony Financial Inc.  (NYSE: CLNY)

Annaly Capital - mREIT (NYSE: NLY)

a nově jsme přidali ještě Rectaly Capital Management Inc (NYSE: RCTY)

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Výsledkem je jak jinak po projití stravy Colon, Anusu a Rectum - velký hovno! Chiméra rychlého zbohatnutí se vám rozplyne jako Dr. Mráček po dávce polonia.

R.E.K.L.A.M.A

Ministerstvo financí uvalí na tabák a pyrotechniku takzvanou požární daň

21. 3. 2015 21:41 - Finance - Standa Skandál

Tabák tabákové výrobky a pyrotechnika podraží o novou daň ve výši 22,5%, která půjde přímo do kasy hasičských sborů.

Kuřáci jsou prokazatelně riziková skupina na vznik požárů jak doma tak v lesích. Stejně je to s hračičkami co mají potřebu odplatovat rachjtle, dělobuchy a jiné kokotiny. Nejenže všichni tito dělají bordel ve městě nedopalky a zbytky raket, způsobují také o 15% více požárů.
A tyto výdaje bude právě krýt další požární daň ve výši 22,5% z prodejní ceny cigaret, tabáku, doutníků a veškeré pyrotechniky.

„Dnes kvůli těmto idiotům shořelo například 15ha porostu a lesa na Dívčích hradech“, zlobí se Andrej Babiš.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A