HRBATŮV KOSTELEC

Daniel Landa alias ŽITO měl být zkušeným koučem

26. 3. 2018 07:42 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - ŽITO, neboli - žito, o žádný klas nešlo. Mělo býti žito právě to. To vše si uvědomoval na lůžku po svém nárazu při závodění. Landa dokonce obrousil i ego.

Landa poté co narazil do stromu, a rozvítilo se mu dospěl k uzávěru, že právě on je tím vyvoleným, který má kázat lidu. Landa se rozhodl státi se guruem, neboli zkušeným koučem jak sám uvádí.

Po nárazu do stromu mimo jiné následovala i řada halucinací o jeho speciálním úkolu. O zviditelnění šlo především, protože mu vážně teklo do bot, poté co ho doktoři dali dohromady. Jak říká sám Landa "Prostě sem žito zplácal jako velikej guláš, když sem neměl co dělat."

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.Daniel Landa alias ŽITO je nyní na doléčení bludů v psychiatrické léčebně MUDr. Illony Nemocné, anaerobik prý zabral. "Jeho schizofrenní osobnost Landa a Žito se postupně začíná integrovat opět v jednu osobu. Lépe řečeno: Landa zapomíná na svoje alterego, na které házel všechen svůj neúspěch a pozornost po kterém on osobnost Landa tolik touží", vysvětluje psychicý stav Nemocná.

Vážení MUDrlanti,... příště už ho nechtej bejt, ať dojde vysvobození... Vždyť on sám na Vyšehradě o sobě tvrdí, že je vyžaduje pozornost a extrém.  

DEEPHOLE SUPREMETALKS... hodina a čtvrt kydání hnoje značně psychopatologického Landy:Spad kaše Miloše Zemana zasáhl Čechy, Moravu a Slezko. Způsobuje nevyléčitelné smrtelné onemocnění.

16. 3. 2018 07:35 - Zdraví - Standa Skandál

ČECHIASTAN - Silné deště vymyly z dusné atmosféry a smogu toxickou kaši Miloš Zeman. Tento zdravotně závadný spad zasáhl defakto celou Českou Republiku.

Spad kaše Miloše Zemana je velice nebezpečný jak potvrzují první výsledky testů. Zprvu se zdálo, že půjde o nepříliš závažné neurodegenerativní onemocnění, ale poslední výsledky pacientů ukazují, že natvrdlost a tupost jsou jen příznaky počáteční fáze. Prvním příznakem je také černá skvrna v zorném poli, ale nejde o slepotu nebo šedý zákal.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

"Onemocnění způsobující spad Miloše Zemana je ale mnohem závažnější. Již po několika měsících dochází k odvápnění páteře, lidé se začnou hrbit a hrozí jim skolióza. Ti lidé začnou být doslova bezpáteřní.

Následuje kolísání srdečního tepu střídající tachykardie s výpadky tepu. Lidem kolísá krevní tlak a začnínají se kolébat v mdlobách podobně jako Miloš Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

U jednoho pacienta srdce již selhává a u dalších se extrémně snižuje množství CD4 lymfocytů, je to velice podobné jako u onemocnění AIDS. Selže jim vlastní imunita.", vysvětluje MUDr. Koukolík zcela nové onemocnění, kterým už trpí tisíce Čechů.

„Kdo žere kaši Zemana“, ten brzy onemocní tvrdí Koukolík.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Zbývá už jediná otázka. Kdo tu svini vodělá?

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Profesor František Koukolík se mýlí, jediným smyslem je Ignorace

23. 1. 2018 08:57 - Zdraví - Standa Skandál

Prádelna - Profesor František Koukolík v posledních letech šíří skepsi, a to docela reálnou skepsi. V prádelně se vyprali.

Konzum, růst populace, snižování kvality půdy, moc, psychopati, stupidita, etc, etc. To vše je pravda, a vše to asi vyústí ve válečný konflikt, ale konflik koho se ptejme ?

MUDr. Nemocná s Církví Snědků Jehounových prodává odpustky a tvrdí, že to je spása. Naproti tomu ale pár promile lidí už dávno pochopilo.

Ignoruj mocnosti
Ignoruj prezidenta
Ignoruj premiéra
Ignoruj poslance
Ignoruj zastupitele
Ignoruj církve

Ignoruj ideologie

Ignoruj firmy
Ignoruj šéfa
Ignoruj korporace (jen jak to možné je)
Ignoruj zaměstnání
Ignrouj úspěch
Ignoruj kariéru

Ignoruj pseudomorálku
Ignoruj kecy prostého hašteřivého lidu

Ignoruj kecy samozvaných proroků i spasitelů duší

a přesto nebudeš srát mogul, abys Žil, kontemploval a ne jen přežíval.

Žij samostatně, vědomě s plným vědomím co se tu děje. A možná, tě kulka mine, ale bude ti to už uplně jedno. Smrt a strach nebude rozhodně tvůj nepřítel.

Tehdy se staneš Svatým Ignorem se svatozáří, který vyhrál nad stupiditou všech organisací všeho druhu i nad stupiditou pololidí, kteří jsou v mašinerii hierarchie.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Řepka sesadila pšenici, brambory i rýži z prvních pozic

14. 10. 2017 21:42 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Řepka olejka sesadila z prvních pozic snad všechny dosud dominantní světové plodiny. Alespoň tedy v ČR.


"Sám jdu příkladem. Dali jsme se s manželkou Monikou na raw stravu," říká Andrej Babiš a žvýká řepkový stonek.

-> Sledujte online, jak dopadne přeměna ponurého Šumavského národního parku na voňavé a prosvětlené řepkové pole

Trend v konzumaci řepky potvrzuje mluvčí LIDLu. "Jako první řetězec jsme zavedli Řepkové týdny. Uvařte si tradiční český řepkový guláš, řepkovou česnečkou a knedlo zelo řepko. Nebo si kupte šumavský řepkový bochník, který je nyní v akci," říká mluvčí LIDLu.V poslední době se množí případy manické řepkózy. „Lidé přicházejí do ordinace a vždy už vím dopředu, co přijde,“ říká MUDr. Cimický.

"Ale není to ani tak kvůli tomu, že by chtěli vyhledat psychologickou pomoc. Prostě si jen potřebují diskrétně postěžovat, že mají zelenožlutá hovna."


R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.