HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel slovenský premiér Róbert 3D Fico

14. 4. 2016 11:18 - Zemřeli - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes po náhlé srdeční příhodě zemřel bývalý slovenský premiér Róbert 3D Fico.

Server listu Denník NNn tvrdil, že Fico měl podezření na infarkt. Fico sám přijel do nemocnice autem. Nicméně po hospitalizaci premiér po pár hodinách skonal.

R.E.K.L.A.M.A

Mši za psychopaty padlých odlouží slovenský kardinál i président v jednom Kiska.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Miloslav Ransdorf vstal z mrtvých

24. 1. 2016 16:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Miloslav Ransdorf, který nedávno zemřel, vstal z mrtvých. Stalo se tak na vyšehradském Slavíně, kde Mistr spočinul po svém volném pádu z Europarlamentu.

"V 5:44 zakokrhal Kohout 44 alias Sv. Daniel, patron všech překabátníků, a to už se Míla hrabal ven," potvrzuje občanka Libuše Gottwaldová, která mu šla položit květiny na hrob.

"A mám elánu, že bych zase žral!" řekl prý Ransdorf 3D hned poté.

Lidé mu od rána přinášejí obložené chlebíčky, knedlo zelo a rajskou. "Je to tak upřímné, podívejte se, jak mu to teče po bradě!" říkají. "Rozmazlujete mě jako selátko!" svítí štěstím Ransdorf 3D a zajíká se prejtem.

O životě velikána natočí Filip Renč celovečerní drama. Bude se jmenovat „Ty švýcarský miliardy jsem fakt pěkně posral“ a půjde prý o film ze života.

 

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Sériová umrtí v KSČM: Zemřel europoslanec Jiří Maštálka

15. 1. 2016 10:04 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanci v KSČM jsou tak vytížení (svým sádlem) a přejedení, že se dostavují stranická sériová umrtí, jak jsme svědky poslední dobou.

Co to způsobuje? Začlo to Ransdorfem který náhle zemřel po odhalení jeho finančních podvodů, následovalo europrasátkem Svobodou a dnes jsme svědky náhlého srdečního kolapsu Jiřího Maštálky.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.V KSČM se šušká, že tam zavládl démon vzkříšeného Stalina, který dělá stranické čistky. A hlavy bolševiků padají, padají a padají.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Pohřeb Maštálky je ale v nedohledu, protože stranická krematoria jsou zcela vytížená a tak nejspíš podlehne rozkladu plísněmi.

Aktualizace: tělo Maštálky přecijenom nezhnije, Babišův Agriofert se nabídnul, že ho hydrolyzují ve 500 litrech kyseliny sírové na maggi, nebo ho rozemelou na masokostní moučku. Pozůstalí si musí vybrat, buď z něho bude niva, nebo DědaMaggi, nebo půjde do šrotu pro dobytek. (Dobytek to totiž byl).R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Europrasátko Pavel Svoboda se na rautu přežralo až prasklo

9. 1. 2016 19:39 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanec Pavel Svoboda, trpící dlouho nadváhou a obžerstvím se opět přejedl až mu prasknul bachor. Všichni na rautu zvraceli.

"Byla to scéna jako z Monty Python, prostě prasknul jak Monsieur Creosote. No a pak sme všichni zvraceli! Ale ono to bylo defakto stejný jako když Svoboda mluvil, to se mi z těch jeho žvástů taky dělalo šoufl, že sem chodila na záchodky a tam pak zvracela obědy o pěti chodech.", popisuje scénu europosrankyně Klára Vlezlá.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s."Lidoveckého europosranece Pavla Svobodu sešili jak pytel sraček, ale už to nerozdýchal, takže pošel. Zapadnul mu kus vlastního sádla do krku a zahusil se", popisuje tragédii ošetřující chirurg MUDr. Pafko.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Zesnulý europosranec už bude vysírán jen v pořadu ČT - Otázky Václava Hlodavce, kde je bude věnovat činnosti jemu vlastní: na mlácení prázdný slámy.

„Svoboda bude pohřben roptýlením do stratosféry, tak nejblíže bude Bohu“, komentuje smuteční obřad kardinál Duka.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!