HRBATŮV KOSTELEC

Potravinový doplňek Tukožrůtky vyhrál Hnědou Cenu Hrbatova Kostelce!

27. 8. 2015 11:08 - Finance - Standa Skandál

Výrobek Tukožroutky či Tukožrůtky vyhrál první Hnědou Cenu Hrbatova Kostelce za nějvětší pičovinu pod Sluncem a dokonalý marketingový newspeak. Kapsle vám zajistí, že můžete žrát jako prasata a přesto budete krásně štíhlí. Tukožrůtky to prostě za Vás sežerou!

MUDr. Illona Nemocná odporúča všem prežratým prasatům co se nedokáží kontrolovat v prímu potravy ať si nakúpí celé kartony Tukožrútkov, a cpou se výhraně jimi, případně to zasypate ještě CHLORELOU BIO s vázaným Chlorem, nebo rovnou chlornanem BIO či chloritanem nebo chlorečnanem (Travex na hubení plevele).

Kapsle prý obsahují vajíčka speciální šlechtěné kultury škrkavek a tasemnic, ježto zaručí šíhlou linii po celý život.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.Tukožrůtky se prý nedají vůbec srovnat ani s ozdravnými tábory Treblinka, které v odtučňování vedou už nějakých 80 let.R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Nestlé uvede na trh novou cukrovinku Havlovy Koule

3. 8. 2015 12:07 - Finance - Standa Skandál

Havlovy koule budou zanedlouho představovat konkurenční cukrovninku k řadě čokoládových sušenek, Klausových jazýčků a Mečiarových paznechtů.

Mezinárodní společnost Nestlé Foods and Trash Inc. koupila od nadace Vize '84 práva na obchodní známku Havovy Koule za 12 milionů korun a pod stejnojmeným názvem bude prodávat kovou cukrovinku pro supermlsné jazýčky.

Produktový ředitel JUDr. Radovan Ocas, MBA označil výrobek za průlomový v upadající nabídce Nestlé Foods and Trash Inc. "Podle marketingových analýz bysme měli pokrýt Havlovými koulemi 86.1% domácností, jež milují Havla. V půměru to dělá asi 42,3% všech Čechů.", dodává.

Novinku bude možné zakoupit v předprodeji v řetezcích XINDL za zaváděcí cenu Dvě Havlovy koule za všechny prachy.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Na Vítězném náměstí došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace

26. 5. 2015 11:11 - Finance - Standa Skandál

Průjmová onemocnění způsobená fekálními bakteriemi v Dejvicích mají již nalezený původ. V Dejvicích došlo již k plné integraci vodovodu a kanalizace.

PVK pod vedením Veolia a.s. se po úspěšné fúzi totiž propojily s kanalizací. Tak se vzájemně propojly vody odpadní s pitnou vodou. Občané tak mohou okusit novou vodu „kohovnovicovou“. Poměr míchání hoven z Pražské čističky s pitnou vodou je tajnou recepturou Veolia a.s., která uvažuje o prodeji své vody pod značkou Šašratice.

Aktualizace: dne 27.5 hovinky.cz potvrdily vhled vizionáře HK: "Voda ve slepém rameni byla podle zjištění PVK kontaminována při výstavbě na nedaleké parcele, kde byly postaveny bytové domy. Dělníci poškodili kanalizaci a z ní se odpadní voda dostala do slepého ramene. Následně se při zvýšení tlaku kvůli propláchnutí dostala do hlavního řadu a kontaminovala pitnou vodu.""Naše voda má vynikající pročišťovací následky, prostě vás protáhne. Nemá smysl, abychom udržovali dvojí potrubí extra. Takhle to zvládneme v jednom koaxiálním vedení. Uprostřed toruby jde pitná voda a kolem jedou hovna zpět. Uvažujeme i o další fúzi s Pražskou energetikou, to bychom tam nacpali i kabely a možná někdy i plyn. A mohli byste se sušit rovou dotykem kohoutku a vařit čaj zapálením naší vody, jako to mají v Americe!", vysvětluje mluvčí PVK nové rozvody na nově přejmenovaném náměstí Vítězství nad Lůzou. 

Integrace plynu do vodovodní sítě

Integrace plynu do vodovodní sítě je budoucností

R.E.K.L.A.M.A

Kapitál co už všechno strávil - mREITs and so on!

2. 5. 2015 12:13 - Finance - Standa Skandál

První Investiční Hrbatova Kostelce emituje nový akciový m!x fondu ShittyCapital. Neváhejte a investujte do továren na peníze!

Naše kvalitní dividendové portfolio se skládá z již dávno rozloženého, tedy rozložených hypoték i rozložených rodin.

Chimera Investment (NYSE: CIM)

Colony Financial Inc.  (NYSE: CLNY)

Annaly Capital - mREIT (NYSE: NLY)

a nově jsme přidali ještě Rectaly Capital Management Inc (NYSE: RCTY)

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Výsledkem je jak jinak po projití stravy Colon, Anusu a Rectum - velký hovno! Chiméra rychlého zbohatnutí se vám rozplyne jako Dr. Mráček po dávce polonia.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.