HRBATŮV KOSTELEC

Agent StB jel poprvé od sametové revoluce tramvají

20. 1. 2023 14:57 - Sport - Andrey Plenkowicz
Agent na tour de MHD

Agent na tour de MHD

Kanidát Andrej Babiš nasedl v Liberci na tramvaj a vydal se do Jablonce. Poprvé od revoluce, kdy pracoval jako estébák jel zase tramvají jako součást kampaně.

„Musím se přiblížit těm usmrkancům, co se plouží sockou dnes a denně“, konstatoval estébák a czeský miliardář při otázce proč nejel limuzínou s řidičem.

Před obchodní centrum s Babišem přijela i jeho manželka Monika, která řekla, že je na výjezdu v MHD s manželem poprvé a že křik odpůrců není nic příjemného. Uvedla, že se ještě chystají navštívit zvířecí útulek, kde sice štěkají na Agenta psy, ale není tomu aspoň rozumět. Další zastávka má být v městském ovčíně, kde se sbíhají nejdementnější ovčané Liberce vzývající Kanidáta.

Sledujte urputnou čistou pracovitou pannu v Akci!

AKTUALIZACE

Příští týden se kanidát a zloděj chce procházet po českých městech kanály. Prý je to bezpečnější a přijemně v nich šumí hovnovoda. "Ty tekoucí sračky všude kolem mi připomínají moje tiskovky.", svěřil se redakci Kanidát.

Agent StB a kanidát mezi svými dementními ovcemi s IQ pod 70

Agent StB a kanidát mezi svými dementními ovcemi s IQ pod 70

Česko-emerická jednička a koučka vysvětluje s exprimátorkou Prahy jak si uhnat několikrát zasebou rakovinu

3. 1. 2023 16:59 - Sport - Andrey Plenkowicz

Česko-emerická penisová legenda Martina Navrátilová opět trpí rakovinou, a to hned dvěma typy. „Mít jednu, to by byl trapas“, míní světová jednička.

O tom, kterak si uhnat jednu rakovinu a poté hned dvě i tři najednou učí své žáky nyní i s Adrianou Krnáčovou na svých sezeních Smrti ve spolupráci s agenturou Sebevraždy na klíč.

Martina svým žákům dává jednu radu: jet-lag, jet-lag, jet-lag a pak twitrovat do dvou, do tří do rána a pak zase lítat z jedný světový prdele do druhý světový prdele s vyplazeným jazykem a jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag. Musíte makat i v noci a na 260%!

Česká rodačka a jednička se po zveřejnění diagnózy dočkala obrovské podpory fanoušků Smrti. Účast jí vyjadřují i další penisové nadhvězdy, mezi nimi například bývalé světové jedničky Billie Jean Kingová nebo jednička Chris Evertová.

Jedničky mají zdá se na kahánku. Dostávají rakoviny, kolabují na hřištích se zástavami srdce, kosí je roztroušené sklerozy či jiné autoimunity k posrání jako ulcerozní kolitidy... a stále je pod svícnem největší tma.

Ti poslední budou mezi prvními, protože brzy žádní první už nebudou. Člověk a lidské tělo je stvořeno k „obrazu Božímu“, ale nikdo z nás vy pošetilci není „pán bůh“, aby se mohl vymykat z Řádu světla a tmy. A za to příjde Trest! Stejně jako dostihnul čert Fausta. AMEN.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Nadále platí zákaz močení do bazénů a koupališť

21. 6. 2020 12:58 - Sport - Wolfgang Amadeus Kloset

Přestože obecně dochází k postupnému uvolňování protikoronavirových opatření, Vláda i nadále trvá na zákazu močení do vody, potvrdila ředitelka bazénu v Podolí, Irena Šťáhlavská. Podle opozice jde o bezprecedentní útok na svobodu sraní.

„Léta jsem byl zvyklý, hned po příchodu se vysrat,“ říká pan Přemek, který navštěvuje podolský bazén již od jeho otevření v roce 1965. "Vláda by měla občanům vysvětlit, jak mají srát a přitom nemočit!" dodává.

Na nesmyslnost nařízení si stěžují i další návštěvníci bazénu. "Přece nebudeme špinit pisoáry? Takhle plošně to zakázat?"

Lidé se domnívají, že jde o nátlak z Bruselu. "Pan Babiš by sám nikdy nic takového nezakázal."

"Ještěže už se můžeme jet vychcat do Chorvatska!"

 

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Ve Špindlerově mlýně byla nalezena kostra skeletonistky

27. 3. 2019 21:01 - Sport - Joachim Řitke

Skeletonistka která v roce 2005 vyjela z koryta, byla zřejmě nalezena. Spekulovalo se, že může jít o náhodného diváka, ale při porovnání chrupu bylo hned jasné, že jde o Annu Fernstädtovou.

„Juniorská mistryně světa mívala nejpomalejší starty, ale v korytu jela vždy čistě,“ říká její bývalá trenérka Pospíšilová. "Je škoda, že Anna takto tragicky vyjela z koryta."

To se však nedá říct o jiných sportovcích. Ti se, podle Pospíšilové, naopak drží koryt zuby nehty, ačkoli by měli už dávno vyjet. "Naštěstí tedy existují i světlé výjimky. Například bývalý šampion Ivan Langer z družstva Olomoucké ODS byl nedávno diskvalifikován už při startu. Jen víc takových světlých výjimek!" přeje si Pospíšilová a naše redakce se připojuje.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!