HRBATŮV KOSTELEC

BIS: Kanidát "B" je vyhodnocen jako extrémní bezpečností riziko

BIS zase něco sdělila světu, který to (ne)sežral

BIS zase něco sdělila světu, který to (ne)sežral

BIS zveřejnila informaci, že kanidát „B“ je vyhodnocen jako extrémní bezpečností riziko pro Čechistan. Především díky jeho obchodním vazbám na Rusko.

„V případě, že dopadnou volby neuspokojivě a kakanidát “B" by měl být instalován na post prásedenta, bude provedena neutralizace tohoto nebezpečí. Nelze již tolerovat populistické sráče co uráží i ozbrojené složky ČR jenom proto, aby se svým populismem dostal na piedestal.", sdělila BIS ve své zprávě.

AKTUALIZACE

Pražské Jezulátko se polekalo, počůralo a pokakalo, když se dozvědělo, že ho má ráno jít sledovat Agent StB. Kostel Pražského Jezulátka zůstává proto v úterý od rána uzavřený. "Otevřeme až se Jezule uklidní a začne se zase usmívat. Nebude to ale hned. Agent je extrémní bezpečnostní riziko zvláště pro návštěvníky. Jezulátko by je mohlo pokálet.", dodává odpovědný vedoucí kostela Poleš.

TOTO JE VTIP pro dementní spoluobčany.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ministerstvo ukázalo, jak taky může vypadat platný hlas

14. 1. 2023 14:01 - Čechistan - Andrey Plenkowicz
ukázka platného hlasu typ "pečený čaj" s hořčicí

ukázka platného hlasu typ „pečený čaj“ s hořčicí

Ministerstvo vnitra zveřejnilo v pátek na svém twitterovém účtu několik snímků, jak také může vypadat platný hlas odevzdaný v prezidentské volbě. Znovu upozornilo, že platný je i lístek popsaný, poslintaný, posraný, pochcaný, umaštěný, natržený nebo i zmuchlaný.

Resort upozornil, že k různým kreativním úpravám hlasovacích lístků komise při sčítání nepřihlíží. „Pokud jsou z lístku patrné potřebné údaje, lístek byl v úřední obálce pouze jeden a není zcela přetržený, vždy se jedná o platný hlas,“ uvedlo ministerstvo.

„Na lístky se můžete třeba i vysrat, můžete na ně i onanovat, pokud vás kanidát tak vzrušuje“, sdělil mluvčí Ministerstva

Také platný hlas, úprava "po snídani a ranním holení"

Také platný hlas, úprava „po snídani a ranním holení“

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Zeman se z urny obul do Generála

13. 1. 2023 20:10 - Čechistan - Andrey Plenkowicz

Zlikvidovaný spálený a rozemletý Zeman promlouval k národu ještě z urny. Zpočátku bublání a přesýpání popela nebylo rozumět, ale nasazením vládní Umělé Demence SOC-DEM se podařilo zprávu rozkódovat.

„Zažili jsme degradaci důstojnosti prezidentského úřadu,“ bublalo z Urny. Odborníci se domnívají, že oživení popela nastalo smícháním popela s vodkou a směsí VX111.

Podobně jako Babiš Zeman oznámil, že hodil hlas sám sobě.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Velká rekonstrukce se vleče

5. 1. 2023 06:57 - Čechistan / GUMA - Budislav Guma, majitel

Velká REKONSTRUKCE obchodu GUMA se vleče. Experti se domnívají, že bez cizí pomoci bude výsledkem pouze trvale obrušující rekonstrukce, pokud bude co obrušovat.

Netřeba hned házet flintu do žita, vyvrací obavy expert Jožo Knedlík. Před obchodem se totiž objevila nová popelnice.

Popelnice

Popelnice

„Jedná se o vyřazenou popelnici, darovanou v rámci soudružské pomoci z USA,“ potvrdil mluvčí Pražských služeb.

Sice by byla potřeba spíše popelnice na gumu, avšak do této se dá vyhodit papír, „a i to se počítá,“ doplňuje mluvčí PS.

Společně to zmákneme!