HRBATŮV KOSTELEC

Zaměstnanec: ve většině případů jde o infantilizaci v dospělosti

7. 4. 2018 18:35 - Zdraví - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - Psychologové skupiny MUDr. Nemocné dospěli k zásdadnímu poznání ohledně zaměstnání.

Zamysleme se. Kdo může podepsat pracovní smlouvu "Budu vykonávat pokyny vedoucího.„ To jsme jak na školním výletě do Průhonic, nebo jak se uvádí ve zprávě “Ustájení dobytka."

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Podle psychologů vedoucí MUDr. Nemocné, samotný fakt být zaměstnancem ještě nezamená úplnou infantilizaci. Jde totiž o to, jak takový poměr dotyčná osoba vnímá. Pokud jde o nevyhnutelný ústupek ze svých svobod, kvůli okolnostem (např. despotický režim, kde neexistuje jiná možnost jako je KLDR), pak se v pravém smyslu o infantilizaci nejedná. Daná osoba podstupuje toto trýznivé martirium s plným vědomím, že činí jen a pouze z pohnutek samotné sebezáchovy.

Vykonávat rozkazy nějakého nadřízeného kreténa, je podle týmu Nemocné pod lidskou důstojnost. Navíc, co je uplně nejhorší, díky těmto poměrům můžou vznikat boháči nebývalých rozměrů. Pokud zaměstnanec nevlastní zároveň podíl na firmě, může se na to jít akorát tak vysrat. „Pošlete Babiše do hajzlu“, vzkazují psychologové zaměstnancům Anofertu. Jste dobře placeni? Lépe placeni budete prodejem heroinu! Což takhle dát mu výpověď, aby se mu to mocenské impérium rozpadlo jak domeček z karet? Lenost, ta tomu brání.

R.E.K.L.A.M.AStejnou infantilizací trpí všemožné spolky od zahrádkářů, zednářů, bednářů, klubu turistů etc. Snaha vytvořit a skrýt se v klanu, ve skupině, kde je vedoucí, který nás do žumpy zavede.  KČT se například vyznačuje určitou stádní debilitou když pořádá výlety i za trvalého deště.

R.E.K.L.A.M.A

Nervový plyn novičok utekl zřejmě z centra AKTIP

29. 3. 2018 00:01 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

„Tuto látku roky používáme jako totální humicid, až teď se z toho dělá velké haló, a to ještě kvůli jedinému člověku,“ říká MUDr. Klímová, ředitelka centra celostní medicíny AKTIP, kde vyserete rakovinu a zaplatíte majlant i za jiný píčoviny.

Sám fakt, že se látka novičok vyskytla ve Velké Británii, považuje za krádež know-how. „Někdo se mi musel hrabat v lednici,“ tvrdí Klímová.

Na základě trestního oznámení zaúkoloval prezident Zeman BIS, aby pachatele krádeže novičoku dopadla. „Od té doby tady máme v AKTIPu samé štěnice,“ stěžuje si Klímová. Doufá, že už ho brzy skřípnou.

Klímová darovala prezidentu Zemanovi voucher na konečnou terapii konečníku. "To tady děláme taky. Ale může si ho třeba jenom nechat vybělit."

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Daniel Landa alias ŽITO měl být zkušeným koučem

26. 3. 2018 07:42 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - ŽITO, neboli - žito, o žádný klas nešlo. Mělo býti žito právě to. To vše si uvědomoval na lůžku po svém nárazu při závodění. Landa dokonce obrousil i ego.

Landa poté co narazil do stromu, a rozvítilo se mu dospěl k uzávěru, že právě on je tím vyvoleným, který má kázat lidu. Landa se rozhodl státi se guruem, neboli zkušeným koučem jak sám uvádí.

Po nárazu do stromu mimo jiné následovala i řada halucinací o jeho speciálním úkolu. O zviditelnění šlo především, protože mu vážně teklo do bot, poté co ho doktoři dali dohromady. Jak říká sám Landa "Prostě sem žito zplácal jako velikej guláš, když sem neměl co dělat."

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Daniel Landa alias ŽITO je nyní na doléčení bludů v psychiatrické léčebně MUDr. Illony Nemocné, anaerobik prý zabral. "Jeho schizofrenní osobnost Landa a Žito se postupně začíná integrovat opět v jednu osobu. Lépe řečeno: Landa zapomíná na svoje alterego, na které házel všechen svůj neúspěch a pozornost po kterém on osobnost Landa tolik touží", vysvětluje psychicý stav Nemocná.

Vážení MUDrlanti,... příště už ho nechtej bejt, ať dojde vysvobození... Vždyť on sám na Vyšehradě o sobě tvrdí, že je vyžaduje pozornost a extrém.  

DEEPHOLE SUPREMETALKS... hodina a čtvrt kydání hnoje značně psychopatologického Landy:Spad kaše Miloše Zemana zasáhl Čechy, Moravu a Slezko. Způsobuje nevyléčitelné smrtelné onemocnění.

16. 3. 2018 07:35 - Zdraví - Standa Skandál

ČECHIASTAN - Silné deště vymyly z dusné atmosféry a smogu toxickou kaši Miloš Zeman. Tento zdravotně závadný spad zasáhl defakto celou Českou Republiku.

Spad kaše Miloše Zemana je velice nebezpečný jak potvrzují první výsledky testů. Zprvu se zdálo, že půjde o nepříliš závažné neurodegenerativní onemocnění, ale poslední výsledky pacientů ukazují, že natvrdlost a tupost jsou jen příznaky počáteční fáze. Prvním příznakem je také černá skvrna v zorném poli, ale nejde o slepotu nebo šedý zákal.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

"Onemocnění způsobující spad Miloše Zemana je ale mnohem závažnější. Již po několika měsících dochází k odvápnění páteře, lidé se začnou hrbit a hrozí jim skolióza. Ti lidé začnou být doslova bezpáteřní.

Následuje kolísání srdečního tepu střídající tachykardie s výpadky tepu. Lidem kolísá krevní tlak a začnínají se kolébat v mdlobách podobně jako Miloš Zeman.

R.E.K.L.A.M.A

U jednoho pacienta srdce již selhává a u dalších se extrémně snižuje množství CD4 lymfocytů, je to velice podobné jako u onemocnění AIDS. Selže jim vlastní imunita.", vysvětluje MUDr. Koukolík zcela nové onemocnění, kterým už trpí tisíce Čechů.

„Kdo žere kaši Zemana“, ten brzy onemocní tvrdí Koukolík.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Zbývá už jediná otázka. Kdo tu svini vodělá?

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová