HRBATŮV KOSTELEC

Ostatky Václava Klause prošly v průvodu Starou Boleslaví

28. 9. 2016 16:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Václav Klaus na svátek sv.Václava nelenil a opět vstal z mrtvých, aby se mohl přidat k církevnímu průvodu.

V centru Staré Boleslavi se ve středu dopoledne, v den svátku svatého Václava, konala tradiční Národní svatoklausovská pouť.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.


Už v úterý večer sem z Prahy dorazily ostatky českého prezidenta Václava Klause 2D (386let), patrona Pražského hradu, který zemřel před více než pěti lety. Pouti se účastnily i ostatky prezidenta Miloš Zemana, který ale zaspal a tak dorazil až odpoledne s becherovkou.  

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Ve středu v 9 hodin byla lebka Václava Klause (bez koruny) před zraky tisíců čumilů přenesena na Mariánské náměstí, kde se konala mše, kterou souložil brněnský biskup Vojtěch Cvikrle.

Slavnosti se zúčastnil zesnulý président Miloš Zeman, vicepremiér Pavel Bělobrádek, předseda TOP MEDVĚD Miroslav Kalousek a další potentáti. Na slavnosti bylo rušno, Klaus totiž prý už moc nevydrží, takže se spěchalo, aby během slavnosti nezemřel.

Během jeho svátku se tu scházejí tisíce věřících v Klause. Národní svatoklausovskou pouť obnovila v roce 2010 římskokatolická církev v čele s kardinálem eDukou.

Václav Klaus po pěti letech hnití - 2016

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

R.E.K.L.A.M.A

Zemřel slovenský premiér Róbert 3D Fico

14. 4. 2016 11:18 - Zemřeli - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes po náhlé srdeční příhodě zemřel bývalý slovenský premiér Róbert 3D Fico.

Server listu Denník NNn tvrdil, že Fico měl podezření na infarkt. Fico sám přijel do nemocnice autem. Nicméně po hospitalizaci premiér po pár hodinách skonal.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Mši za psychopaty padlých odlouží slovenský kardinál i président v jednom Kiska.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Miloslav Ransdorf vstal z mrtvých

24. 1. 2016 16:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Miloslav Ransdorf, který nedávno zemřel, vstal z mrtvých. Stalo se tak na vyšehradském Slavíně, kde Mistr spočinul po svém volném pádu z Europarlamentu.

"V 5:44 zakokrhal Kohout 44 alias Sv. Daniel, patron všech překabátníků, a to už se Míla hrabal ven," potvrzuje občanka Libuše Gottwaldová, která mu šla položit květiny na hrob.

"A mám elánu, že bych zase žral!" řekl prý Ransdorf 3D hned poté.

Lidé mu od rána přinášejí obložené chlebíčky, knedlo zelo a rajskou. "Je to tak upřímné, podívejte se, jak mu to teče po bradě!" říkají. "Rozmazlujete mě jako selátko!" svítí štěstím Ransdorf 3D a zajíká se prejtem.

O životě velikána natočí Filip Renč celovečerní drama. Bude se jmenovat „Ty švýcarský miliardy jsem fakt pěkně posral“ a půjde prý o film ze života.

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Sériová umrtí v KSČM: Zemřel europoslanec Jiří Maštálka

15. 1. 2016 10:04 - Zemřeli - Standa Skandál

BRUSEL - Europoslanci v KSČM jsou tak vytížení (svým sádlem) a přejedení, že se dostavují stranická sériová umrtí, jak jsme svědky poslední dobou.

Co to způsobuje? Začlo to Ransdorfem který náhle zemřel po odhalení jeho finančních podvodů, následovalo europrasátkem Svobodou a dnes jsme svědky náhlého srdečního kolapsu Jiřího Maštálky.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrchV KSČM se šušká, že tam zavládl démon vzkříšeného Stalina, který dělá stranické čistky. A hlavy bolševiků padají, padají a padají.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Pohřeb Maštálky je ale v nedohledu, protože stranická krematoria jsou zcela vytížená a tak nejspíš podlehne rozkladu plísněmi.

Aktualizace: tělo Maštálky přecijenom nezhnije, Babišův Agriofert se nabídnul, že ho hydrolyzují ve 500 litrech kyseliny sírové na maggi, nebo ho rozemelou na masokostní moučku. Pozůstalí si musí vybrat, buď z něho bude niva, nebo DědaMaggi, nebo půjde do šrotu pro dobytek. (Dobytek to totiž byl).R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!