HRBATŮV KOSTELEC

Tramvaj AČR projela Prahou

24. 6. 2013 - Čechistan - Joachim Řitke

Zvláštní podívanou mohli včera zhlédnout občané Prahy. Jezdila tam speciální militantní tramvaj. „Jedná se o klasickou T4, avšak upravenou pro bojové účely,“ potvrdil generál Šedivý.

„Tramvaj může sloužit buď jako vysoce efektivní útočná zbraň, jako mobilní radiolokátor nebo v neposlední řadě také jako barikáda,“ říká Šedivý. Právě do vývoje poslední z vyjmenovaných funkcí investovalo Ministerstvo obrany největší prostředky. „Barikáda může být jak externí, tak interní,“ upřesňuje Šedivý. "V prvním případě stačí tramvaj zastavit na strategickém místě, ve druhém se v ní strategicky zabarikádovat."

Tramvaj bývá běžně deponována v supertajném bunkru velení Armády České republiky, který se nachází v Prokopském údolí. Odtud tramvaj vyjíždí sítí tajných tunelů na povrch, aby se poté zase ztratila v podzemí. Tunely prý vedou až pod úrovní městských kolektorů a propojují důležitá místa, jako jsou Česká národní banka, Hrad, Hlavní pošta či supermarket Billa na Letenském náměstí.

Detailní plán supertajného srubu velení AČR

Detailní plán supertajného srubu velení AČR

Vzhled srubu na povrchu

Vzhled srubu na povrchu

Tramvaj je vybavena raketovým dělem typu A3, jehož účelem je střílet listy papíru se vzkazy nepříteli. Dále disponuje dvěma leteckými motory Boeing 757, jejichž účel je však neznámý. Spekuluje se o možnosti startu tramvaje kolmo vzhůru, což by potvrzoval i fakt, že se v ní nachází obří nafukovací kruh, určený zřejmě k přistávání na vodní hladině.

Druhý z vozů soupravy pak slouží jako polní bufet. Je vybaven těmi nejlepšími pamlsky, jako jsou N-23 „punčový řez“ či molotovův koktejl turbo. Nezapomnělo se ani na dětský koutek, kde zaujme především „káča“, dětská rotační hračka.

Hrázný Orlické přehrady spáchal sebevraždu

9. 6. 2013 09:07 - Čechistan - Standa Skandál

Hrázný Orlické přehrady Karel Šplouch spáchal v neděli nad ránem sebevraždu zřejmě díky výčitkám svědomí.

Vše je ve fázi vyšetřování říká mluvčí police ČR, Vosecká. Pan Šplouch po sobě zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém popisuje příval osvícení při němž si uvědomil svoje pomýlené řízení hráze před i během povodně. „Spáchal jsem tolik škod“, doslova popisuje. V dopise je také zmínka o tlaku ze strany vedení ČEZ. „Bylo to nesnesitelné“, píše.  Psychosložka MUDr. Kudrnatá popisuje, že výčitky svědomí mohou dojít do hlubokých depresí se sebevražednými sklony. To se stalo zřejmě panu Šplouchovi.
 
Tělo bylo nalezeno zaklíněné pod hrází. Pan Šplouch zřejmě skočil z hráze dolů a šplouch do vody. Skok z takové výšky nemůže člověk přežít míní vedoucí hasičů Zhasil.

 

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Lidstvo vstupuje do 5. demence

1. 6. 2013 19:10 - Čechistan - Standa Skandál

Jak bylo předpovězeno Májským prognostickým ústavem, žádná potopa se nekoná, ale lidstvo začalo dne 21.12.2012 vstupovat do páté demence. To jsou následky protnutí Galaktického středu, přívalu světla na Zemi.

Akceleraci prostupování páté demence v třech dimenzích cítíme každým dnem. Každým dnem blbější a blbější zastupitelé, články i reklamy. Pátá demence či debilence nabyde vrcholu koncem roku 2014 kdy i blbost nabyde vrchu, aby mohla prodělat kolaps sama do sebe (tzv. imploze debilů i kokotů). Po této velké události na Zemi nezbude ani jeden kokot a dement. Bude konečně klid!

 

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.