HRBATŮV KOSTELEC

Tlačil jsem to tam očima a modlil se

15. 5. 2024 13:10 - Sport - Ota Prdel

Družstvo TJ a HC Smradoprdky vyhrálo 2:1 nad THC Pardubice. Střelcem vítězného gólu se stal Ondřej Vála a to z pozice, ve které rozhodně není běžně k vidění.

„Zakončoval jsem ještě s mísou na prdeli přímo po kličkované,“ říká Vála.

"Myslím si, že až na ten prvotní tlak jsme nehráli úplně špatně."

"Nechali jsme na ledě maximum a ukázali jsme si, že určitě se s nimi hrát dá."

„Procedil jsem to tam. Myslím si, že vůbec nikdo nečekal, že zrovna já bych se pouštěl do něčeho takového. Takže možná proto jsem měl výhodu, že jsem se tam natlačil. Myslím, že jsem byl první, kdo viděl, že je to gól. Všichni stáli před gólmanem a já jsem to tam tlačil očima. Modlil jsem se, aby to tam padlo, naštěstí to tam dojelo,“ popsal spokojený Vála.

Hlavní trenér Pardubic Marek Zadina překvapený nebyl.

„Já ne, já ho znám dobře od dorostu a juniorů, takže vím, co v něm je. Otevřelo se mu to a šel výborně do brány."

Martincová utloukla Andreescu 3:0

4. 8. 2023 08:38 - Sport - Joachim Řitke

US Open v agresivním tenise skončil osudově pro američanku Andreescu, která podlehla české soupeřce Martincové 3:0. To vše během posledního rozhodujícího setu. Martincová utloukla Andreescu třemi ranami raketou.

„Ještě nikomu se nepodařilo vyřídit soupeřku v tak krátkém čase,“ poznamenává předseda klubu Českých agresivních turistů Jiří Vychodil, do jehož oddílu Martincová chodila.

„Již odmala projevovala ochotu mlátit cizí turisty, nezapomenutelný je výlet do Teplic,“ dodává Vychodil. Od té doby se stal jejím koučem.

Martincová poté pod jeho vedením začala hrát Český agresivní fotbal. Tam se na pozici střelkyně vypracovala až do první ligy a má na kontě 64 zásahů. „V podstatě vyřídila celý český tým,“ uzavírá Vychodil.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Agent StB jel poprvé od sametové revoluce tramvají

20. 1. 2023 14:57 - Sport - Andrey Plenkowicz
Agent na tour de MHD

Agent na tour de MHD

Kanidát Andrej Babiš nasedl v Liberci na tramvaj a vydal se do Jablonce. Poprvé od revoluce, kdy pracoval jako estébák jel zase tramvají jako součást kampaně.

„Musím se přiblížit těm usmrkancům, co se plouží sockou dnes a denně“, konstatoval estébák a czeský miliardář při otázce proč nejel limuzínou s řidičem.

Před obchodní centrum s Babišem přijela i jeho manželka Monika, která řekla, že je na výjezdu v MHD s manželem poprvé a že křik odpůrců není nic příjemného. Uvedla, že se ještě chystají navštívit zvířecí útulek, kde sice štěkají na Agenta psy, ale není tomu aspoň rozumět. Další zastávka má být v městském ovčíně, kde se sbíhají nejdementnější ovčané Liberce vzývající Kanidáta.

Sledujte urputnou čistou pracovitou pannu v Akci!

AKTUALIZACE

Příští týden se kanidát a zloděj chce procházet po českých městech kanály. Prý je to bezpečnější a přijemně v nich šumí hovnovoda. "Ty tekoucí sračky všude kolem mi připomínají moje tiskovky.", svěřil se redakci Kanidát.

Agent StB a kanidát mezi svými dementními ovcemi s IQ pod 70

Agent StB a kanidát mezi svými dementními ovcemi s IQ pod 70

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Česko-emerická jednička a koučka vysvětluje s exprimátorkou Prahy jak si uhnat několikrát zasebou rakovinu

3. 1. 2023 16:59 - Sport - Andrey Plenkowicz

Česko-emerická penisová legenda Martina Navrátilová opět trpí rakovinou, a to hned dvěma typy. „Mít jednu, to by byl trapas“, míní světová jednička.

O tom, kterak si uhnat jednu rakovinu a poté hned dvě i tři najednou učí své žáky nyní i s Adrianou Krnáčovou na svých sezeních Smrti ve spolupráci s agenturou Sebevraždy na klíč.

Martina svým žákům dává jednu radu: jet-lag, jet-lag, jet-lag a pak twitrovat do dvou, do tří do rána a pak zase lítat z jedný světový prdele do druhý světový prdele s vyplazeným jazykem a jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag jet-lag. Musíte makat i v noci a na 260%!

Česká rodačka a jednička se po zveřejnění diagnózy dočkala obrovské podpory fanoušků Smrti. Účast jí vyjadřují i další penisové nadhvězdy, mezi nimi například bývalé světové jedničky Billie Jean Kingová nebo jednička Chris Evertová.

Jedničky mají zdá se na kahánku. Dostávají rakoviny, kolabují na hřištích se zástavami srdce, kosí je roztroušené sklerozy či jiné autoimunity k posrání jako ulcerozní kolitidy... a stále je pod svícnem největší tma.

Ti poslední budou mezi prvními, protože brzy žádní první už nebudou. Člověk a lidské tělo je stvořeno k „obrazu Božímu“, ale nikdo z nás vy pošetilci není „pán bůh“, aby se mohl vymykat z Řádu světla a tmy. A za to příjde Trest! Stejně jako dostihnul čert Fausta. AMEN.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!