HRBATŮV KOSTELEC

Pěstování kukuřice v kukuřatech má zelenou

1. 2. 2016 21:42 - Finance - Alexandr Kosodřev

Poslanecká sněmovna opět projedná zákon o pěstování kukuřice v kukuřatech. Ten se zatím nepodařilo schválit kvůli odporu některých stran, které nesouhlasí s politikou ministra financí, Andreje Babiše.

Podle Českého antiminopolního úřadu může jít o nepovolené slučování výroby. „Kukuřici se v kukuřatech ale velmi daří, výnosy jsou až dvojnásobné,“ hájí novinku Babiš. Pěstování kukuřice navíc stimuluje nosnice k vyšší produkci vajec.

Kardinál Dominik Duka mezitím požehnal připravovanému zákonu, nosnicím i stimulaci. Prý je nejen v souladu s Biblí, Agrofertem, ale také je napsán dle božích principů tržních. Amen.

Obránci práv zvířat bijí na poplach. Pěstování kukuřice v kukuřatech je podle nich nehumánní. „Co je a co není humánní, nechť posoudí konzumenti,“ oponuje Babiš. „Jelikož nyní zkoušíme pěstovat kukuřici v lidech, myslím si, že to humánní je,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Platforma Nenechme se ojebávat přidala na seznam bojkotovaných firem Unilever

24. 1. 2016 07:20 - Finance - Standa Skandál

BRNO - Brněnská platforma pro lepší zítřky rozšířila svůj seznam takzvaně „odepsaných firem“ o konglomerát Uniblever velmi podobný kosteleckému konglomerátu Pap und Deckel.

Co to znamená bojkot? Prostě nekupovat.

„Už Uniblever máme na mušce leta“, konstatoval mluvčí platformy RNDr. Tomáš Zadusil.

"Bojkot to znamená srát na ně stejně jako oni v těchto zkokotizovaných firmách serou na nás. Vyrábí bullshity, jejich jídlo se nedá žrát, protože to jsou doslova Trikatelovy speciality většinou z kunerolu (umělých ztužených tuků).", vysvětlje politiku Nenechme se ojebávat rodilý brňák Zadusil.První a poslední výrobek Unileveru bylo mýdlo, z kterého pochází název firmy. Ovšem tato firma si myslí, že když zpracovává tuky na výrobu mýdla, půde jí to stejně dobře se zmrzlinami a sušenkami. Není tomu tak.
Unilever nikdy nevznikla jako čokoládovna, ale jako fabrika na výrobu obyčejného neparfémovanho mýdla na mytí a praní. Nechť se tedy drží svého mejdlíčka, saponátu a chlornanu a neleze do jídla, protože chutná jako to mýdlo.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Navíc tato firma má na triku devastaci deštných pralesů, protože houfně používá ve svých pseudopochoutkách palmové tuky. Hnus velebnosti.

Zamoření světa Unileverem

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Mnichovská dohoda: Podvod s emisemi oxidů dusíku motorů firmy Volkswagen je klasifikován jako pokus o genocidu obyvatelstva

27. 10. 2015 08:42 - Finance - Standa Skandál

MNICHOV - Nad německou firmou se stáhly mraky. Jejich podvody s emisemi prudce jedovatých plynů byly překlasifikovány a firmu zřejmě čeká bankrot. Vrcholný management čelí v průměru 24let vězení. Navíc začíná být jasné, že německá vláda aktivity firmy kryla.

Podle Hilary Clintonové s tím vyhlazováním Němci pokoj nedají a nedají. Oxid dusičitý, který jejich dieselové motory vypouštějí s deseti až dvacetinásobnou koncentrací než jsou povolené limity pro běžné dusení obyvatelstva, jasně naznačují další pokus Němců o vytváření plynových komor v samotných městech. Oxid dusičitý je prudce jedovatý plyn leptající sliznice, způsobující rychle astma a nakonec edém plic.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom."Ráda bych uvedla na pravou míru, že emise NOx o kterých se bavíme jsou toxičtější než oxid siřičitý z kterého na sliznicích vzniká kyselina sířičitá a proto máme důvodné podezření z pokusu o genocidu. Z hlediska toxicity je to velmi podobní jako chlor, tedy bojová chemická látka. A to nemluvím o kyselých deštích z NOx", uvádí ve svém prohlášení Clintonová.

V posudku EPA je dále uvedno, že pokud je průměrná životnost vozu 350 tisíc kilometrů, a norma Euro 5 vyžaduje 0,18g NOx na kilometr, pak je zřejmé, že každné auto VW vyprodukuje za svůj život asi 600kg NOx pokud překračuje normu desetinásobně. Množství vozů překračuje 10 milionů kusů a bavíme se tedy o faktické „havárii chemičky“ z úmyslné nedbalosti při níž uniklo více než 6 milionů tun prudce jedovatého NOx.Za takovou událost, by šli všichni bručet.

"Jen si vzpomeňte co udělali němečtí fašisti v Bělorusku třiačtyřicátém: vyhladili a vypálili 628 vesnic, ženy a děti nahnali do stodol a podpálili je. Toto jsou věci, které tento národ má zasebou a nebuďme najivní. Pro peníze to udělají třeba v menším zase. A nedejte se mást, o holokaustu prý taky důstojníci SS „nevěděli“, stejně jako teď o ničem neví management WV!", tvrdí Vasiljev Koročenko, přeživší fašistickou genocidu.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Nová, kulatá Škoda Heinlein! - Plyn z motoru je zaveden přímo do kabiny řidiče.

R.E.K.L.A.M.A

Potravinový doplňek Tukožrůtky vyhrál Hnědou Cenu Hrbatova Kostelce!

27. 8. 2015 11:08 - Finance - Standa Skandál

Výrobek Tukožroutky či Tukožrůtky vyhrál první Hnědou Cenu Hrbatova Kostelce za nějvětší pičovinu pod Sluncem a dokonalý marketingový newspeak. Kapsle vám zajistí, že můžete žrát jako prasata a přesto budete krásně štíhlí. Tukožrůtky to prostě za Vás sežerou!

MUDr. Illona Nemocná odporúča všem prežratým prasatům co se nedokáží kontrolovat v prímu potravy ať si nakúpí celé kartony Tukožrútkov, a cpou se výhraně jimi, případně to zasypate ještě CHLORELOU BIO s vázaným Chlorem, nebo rovnou chlornanem BIO či chloritanem nebo chlorečnanem (Travex na hubení plevele).

R.E.K.L.A.M.A

Kapsle prý obsahují vajíčka speciální šlechtěné kultury škrkavek a tasemnic, ježto zaručí šíhlou linii po celý život.

R.E.K.L.A.M.ATukožrůtky se prý nedají vůbec srovnat ani s ozdravnými tábory Treblinka, které v odtučňování vedou už nějakých 80 let.