HRBATŮV KOSTELEC

Vaření v extrémních podmínkách #3

24. 5. 2018 12:03 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Včera jsme se dozvěděli, jak uvařit rýži dvou barev. Jelikož se stav zásob nezlepšil, ba zhoršil, nastává krize.

Naštěstí se objevil balíček poslední záchrany - špagety. Dnes si tedy dáme špagety s máslem, spaghetti nell'intestino.

"Tak se do toho pusťme!" říká Zdeněk Poblrajch.

"Je to jednoduché: Vodu osolte a špagety uvařte. Vaříte-li špagety ze semolinové mouky, šetřete s vodou, protože se nerozvaří, ale efektivně nasáknou veškerou vodu, kterou pak nemusíte zdlouhavě vylévat."

„Ale pozor, pokud se vám povede špagety připálit, jedná se o jiné jídlo - spaghetti carbonara, nebo-li pravé české “karbonéro". Ale to až v nějakém příštím dílu."

Semolinová mouka má, podle Poblrajcha, také tu výhodu, že efektivně zalepí jak žaludek, tak střeva a na delší dobu zmizí pocit hladu.

„Aby šla semolina pozřít, proto je tam to máslo,“ dodává Poblrajch. "Ale samozřejmě ho můžete nahradit olejem, nechávám to na vaší kreativitě."

"Lze přidat také kečup, výsledkem čehož jsou náročnější spaghetti americani. V tom případě zapíjejte velkým kafem."

Vaření v extrémních podmínkách #2

23. 5. 2018 20:17 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Kreativní vaření je nuda. Návodů, jak vařit každý den něco jiného, najdete na internetu spousty. Ale kdo má na to pořád náladu?

Minule jsme se dozvěděli, jak vařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje. Dnes uvaříme rýži dvou barev - pálivé jídlo na čínský způsob.

Podmínky jsou opět extrémní: už je tam jen rýže a hořčice.

Rýži při vaření pokud možno nepřipálíme (1/3 rýže, 2/3 vody a nemíchat!) Přidáme hořcici dle chuti.

"Je to tak jednoduché!" říká Zdeněk Poblrajch. "Žádné zbytečné chození do obchodů. Žádné zbytečné exotické ingredience. Teď už stačí jen popřát Guten Apetit!"

Upozornění: Člověk by čekal, že plnotučná hořcice bude též funkční, ale není tomu tak - je na poblití. Zítra však můžete vyzkoušet variantu „kečup“ (tzv. americkou rýži). Nakonec, když dojde rýže, kečup lze jíst i samotný, čímž odpadne i veškeré vaření.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Nemocná léčí hysterky krvavým výpraskem a ušukáním

15. 5. 2018 07:22 - Zdraví - Standa Skandál

Léčebna - Všichni je znáte - hysterky, nebo hysterické psychopaty. Soustavné citové vydírání, citová labilita, chlad, egoismus, falešné úsměvy, scény. Diagnóza hysterie.

Jak na ní, na tuto děsivou poruchu s kterou koexistovat defakto nelze ?

Hysterik nebo hysterka nepřijme nic co si sama nevybájila a její sny jsou nekonečné. Vy jste na druhé koleji. Neustále nespokojené, stěžující si. Je to peklo. Žít se s nima nedá. Ony samy jsou přeci skvělé.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

MUDr. Illona Nemocná přišla s radikálním řešením. Jelikož hysterie má kořeny v dětství, kdy si dítě vynucuje svou pláčem a scénami, navrhnula radikální postup: výprask takové čarodejnice až do krve. Následně je pětinásobně klitoriálně i análně ukojí pomocí šukacího stroje, poté se musí přežrat a orálně uspokojit. A tak celé dokola dokud z nich nevytříská tento nezdravý automatismus.

Nemocná také doporučuje před samotnou terapií provést šokovou metodu. Hysterika nebo hysterku dovést do nepříčetnosti, kdy začne simulovat zdravotní potíže, nechat ho v tom a vůbec na tento teátr nereagovat. Hysterka je pak konfrontována s realitou: její strategie selhává, je nevynutitelná až na samotný kraj smrti. Hysterky mají pud sebezáchovy větší než si myslíte. Tohle zabere na scény naprosto dokonale. Hysterik si sám rychle vybere.

Léčba trvá typicky týden a má 95% úspěšnost.

Předchozí léčba hysterie Illony Nemocné

R.E.K.L.A.M.A

Zaměstnanec: ve většině případů jde o infantilizaci v dospělosti

7. 4. 2018 18:35 - Zdraví - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - Psychologové skupiny MUDr. Nemocné dospěli k zásdadnímu poznání ohledně zaměstnání.

Zamysleme se. Kdo může podepsat pracovní smlouvu "Budu vykonávat pokyny vedoucího.„ To jsme jak na školním výletě do Průhonic, nebo jak se uvádí ve zprávě “Ustájení dobytka."

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Podle psychologů vedoucí MUDr. Nemocné, samotný fakt být zaměstnancem ještě nezamená úplnou infantilizaci. Jde totiž o to, jak takový poměr dotyčná osoba vnímá. Pokud jde o nevyhnutelný ústupek ze svých svobod, kvůli okolnostem (např. despotický režim, kde neexistuje jiná možnost jako je KLDR), pak se v pravém smyslu o infantilizaci nejedná. Daná osoba podstupuje toto trýznivé martirium s plným vědomím, že činí jen a pouze z pohnutek samotné sebezáchovy.

Vykonávat rozkazy nějakého nadřízeného kreténa, je podle týmu Nemocné pod lidskou důstojnost. Navíc, co je uplně nejhorší, díky těmto poměrům můžou vznikat boháči nebývalých rozměrů. Pokud zaměstnanec nevlastní zároveň podíl na firmě, může se na to jít akorát tak vysrat. „Pošlete Babiše do hajzlu“, vzkazují psychologové zaměstnancům Anofertu. Jste dobře placeni? Lépe placeni budete prodejem heroinu! Což takhle dát mu výpověď, aby se mu to mocenské impérium rozpadlo jak domeček z karet? Lenost, ta tomu brání.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Stejnou infantilizací trpí všemožné spolky od zahrádkářů, zednářů, bednářů, klubu turistů etc. Snaha vytvořit a skrýt se v klanu, ve skupině, kde je vedoucí, který nás do žumpy zavede.  KČT se například vyznačuje určitou stádní debilitou když pořádá výlety i za trvalého deště.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.