HRBATŮV KOSTELEC

Česká vláda padne

3. 8. 2013 10:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Poté co byl včera namísto Ivety Bartošové omylem unesen stínový ministr koberců Luboš Díra, zmizel další ministr. Tentokrát zahraničních věcí, JUDr. Věnceslav Pošplíchal (TOP09). Přišedší delegaci nahých princezen z Fotzenheimska neměl kdo obsloužit a ČR si vysloužila mezinárodní ostudu. Tím ale problémy ve vládě neskončily.

 Stav inkompetence vyhlásilo Ministerstvo inkompetence. „Nikdo tu za nic nemůže,“ řekl nám jeho nejmenovaný úředník. 

„Vláda popřela základní lidské právo svačit,“ přisadila si poslankyně Kočí (LIDEM SEDŘENÝM). Kočí vycítila příležitost ke svržení vlády a uskutečnění státního převratu. Již se sešla se svými přáteli, aby rozdala role v budoucím státě.

Kristina Kočí debatuje s přáteli v hotelu La Grande Merde

Kristina Kočí debatuje s přáteli v hotelu La Grande MerdeKvůli problémům ve vládě se bude zítra konat krizový raut v budově Poslanecké sněmovny. „Možná to bude náš poslední raut,“ posteskla si Kočí, „ale je v zájmu nás všech, aby státní převrat proběhl co nejhladší cestou, a aby se Adolf Shitler dostal k moci,“ dodává.

Adolf Shitler

Adolf Shitler

Kristinou Kočí favorizovaný Adolf Shitler však nejeví ani známky snahy, že by se zamýšlel stát se českým prezidentem. „Nechce mít od války s politikou nic společného, natož dělat v Česku šaška,“ míní politolog Pehe. 

Podle posledních informací Shitler odmítá komunikovat. Užívá si zlatou sratbu s manželkou Evou Brownovou-Hnědou a do své vily Pissenhof nikoho nevpouští.

„No a pokud se mi nepodaří přesvědčit Shitlera, budu prezidentkou já,“ uzavírá Kočí.

Zádušní mši za padlou vládu odslouží v kostele Nejsvětějších lidských potřeb kardinál Duka. Odtud budou ostatky ministrů převezeny do Pičistánu.R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli trus, který svítí

3. 8. 2013 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli speciální jedlou přísadu, která i při projití zažívacím traktem světélkuje. Všechna psí hovna v parcích tak budou krásně vidět a zároveň ušetříme na veřejném osvětlení, říká Radek Roztočil z VCnH.

Světélkůjící přísada se již začíná přidávat do psích granulí a do půl roku bude prosazena legislativa na povinné přikrmování psů světélkující hmotou a do roka se bude povinně přidávat do všeho psího žrádla. Roztočil zdůrazňuje: psí hovno budoucnosti bude muset vyzářit alespoň 100 lumen (cca jako 10W halogenová žárovka nebo 2W LED), jinak zaplatíte pokutu za nedosvit. Již nyní vypracováváme pracovní postupy inspektorů, kteři s luxmetry budou chodit na nárazové kontroly.

Světélkující exkrementy v parcích prý budou pěkným symbolickým protiólem světluškám a svítidlům veřejného osvětlení, vysvětluje Ing. Arch. K. Jebavá. Jebavá nyní rozpracovává nový koncept, který vychází z prací docenta Vrány Celkové Rozesranosti®.

 R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V Praze vystoupaly teploty na 66 stupňů, popraskaly teploměry

24. 7. 2013 18:31 - Čechistan - Standa Skandál

Řada pražanů byla intoxikována rtutí z popraskaných teploměrů jelikož v Praze vystoupaly teploty na některých místech až na šedesátšest stupňů.

Protichemická jednotka hlásí problémy kontaminace rtutí, když pražanům popraskaly teploměry. Nejvyšší teploty byly naměřeny ve Vinohradské ulici, obecně celé Vinohrady trpěly přehřátím, které nadměrnými teplotami trpí vždy. Starosta Prahy Žaloudek vydal zákaz otevírání oken a dveří. Je nutné se izolovat před vněšími vlivy. Neotvírejte okna ani dveře znělo ze sirén, než se sami přehřály a zhořely. Žaloudek definitivně navrhuje definitivní přejmenování Vinohrad na Buznohrady. Nikdo jim stejně jinak neříká, říká starosta. Zároveň navrhuje tajné referendum v zákulisí tamějších podzemních klubů o páté ranní.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Katolická církev věnuje kostel pro výzkum SMR reaktorů

22. 7. 2013 13:40 - Čechistan - Standa Skandál

Katolická církev rozpoznala hrozbu oteplování planety a dala jasný signál ku pomoci. Nedávno dostavěný kostel ze železobetonu celý věnuje na výzkum a vývoj SMR reaktorů.

Kostel postavený celý ze železobetonu přesně odpovídá požadavkům pro jaderný provoz. V místě hlavního oltáře bude umístěn primární ocelový kontejment přičemž hlavní loď bude sloužit pro turbínu. Dvě postranní místa, kde jsou nyní kazatelny budou využita pro dva parogenerátory. Prostor před hlavním oltářem bude vybetonován až ke stropu, aby zajistil těsnost při havárii.
Sklep pod hlavním oltářem bude sloužit k případnému odběru roztavené aktivní zóny reaktoru stejně jako reaktorů Westinghouse AP1000.
Nynější zakristie bude sloužit jako reaktorový velín. Přilehlá kaple jako záložní velín pro případ zamoření zakristie plyny. Postranní zadní loď včetně zpovědnice se promění v dekontaminační zařízení.

Legenda k přestavbě kostela

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová