HRBATŮV KOSTELEC

Katolická církev věnuje kostel pro výzkum SMR reaktorů

22. 7. 2013 13:40 - Čechistan - Standa Skandál

Katolická církev rozpoznala hrozbu oteplování planety a dala jasný signál ku pomoci. Nedávno dostavěný kostel ze železobetonu celý věnuje na výzkum a vývoj SMR reaktorů.

Kostel postavený celý ze železobetonu přesně odpovídá požadavkům pro jaderný provoz. V místě hlavního oltáře bude umístěn primární ocelový kontejment přičemž hlavní loď bude sloužit pro turbínu. Dvě postranní místa, kde jsou nyní kazatelny budou využita pro dva parogenerátory. Prostor před hlavním oltářem bude vybetonován až ke stropu, aby zajistil těsnost při havárii.
Sklep pod hlavním oltářem bude sloužit k případnému odběru roztavené aktivní zóny reaktoru stejně jako reaktorů Westinghouse AP1000.
Nynější zakristie bude sloužit jako reaktorový velín. Přilehlá kaple jako záložní velín pro případ zamoření zakristie plyny. Postranní zadní loď včetně zpovědnice se promění v dekontaminační zařízení.

Legenda k přestavbě kostela

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Pražané vyhazují ptáky do popelnic

14. 7. 2013 08:59 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - Městský úřad v Praze 1 zaznamenal další případy vyhazování robotických holubů do odpadkových košů. Setkáváme se s opakovanými případy, kdy se lidé mylně domnívají, že jde o uhynulé kusy a vyhodí je. Pro náš program revitalizace Staré Prahy je to velmi ztrátové, tvrdí zastupitel Jan Vykouřil.

Robotické holuby na baterie úřad nasadil v rámci programu UNESCO na záchranu nejcenějších památek. Roboti mají populačně vytlačit živé holuby a přitom nic lapidárně řečeno „nezesrat“. Holubi vyráběné firmou Pap und Deckel ve spolupráci s Kosteleckými drůbežárnami jsou ale tak věrné repliky, že lidé nejsou schopni robota od holuba rozeznat.

Jan Vykouřil přislíbil při dalším opakování případů udílení pokud ve výši 10000,-Kč za každého nevráceného holuba.


Redakce Hrbatova Kostelce se rozhodla, že pomůže Úřadu při osvětě a uveřejňuje zde názorný příklad toho jak lze pravého holuba od robotického rozeznat:

Holub živý (vlevo) a holub robotický (vpravo)

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Tramvaj AČR projela Prahou

24. 6. 2013 - Čechistan - Joachim Řitke

Zvláštní podívanou mohli včera zhlédnout občané Prahy. Jezdila tam speciální militantní tramvaj. „Jedná se o klasickou T4, avšak upravenou pro bojové účely,“ potvrdil generál Šedivý.

„Tramvaj může sloužit buď jako vysoce efektivní útočná zbraň, jako mobilní radiolokátor nebo v neposlední řadě také jako barikáda,“ říká Šedivý. Právě do vývoje poslední z vyjmenovaných funkcí investovalo Ministerstvo obrany největší prostředky. „Barikáda může být jak externí, tak interní,“ upřesňuje Šedivý. "V prvním případě stačí tramvaj zastavit na strategickém místě, ve druhém se v ní strategicky zabarikádovat."

Tramvaj bývá běžně deponována v supertajném bunkru velení Armády České republiky, který se nachází v Prokopském údolí. Odtud tramvaj vyjíždí sítí tajných tunelů na povrch, aby se poté zase ztratila v podzemí. Tunely prý vedou až pod úrovní městských kolektorů a propojují důležitá místa, jako jsou Česká národní banka, Hrad, Hlavní pošta či supermarket Billa na Letenském náměstí.

Detailní plán supertajného srubu velení AČR

Detailní plán supertajného srubu velení AČR

Vzhled srubu na povrchu

Vzhled srubu na povrchu

Tramvaj je vybavena raketovým dělem typu A3, jehož účelem je střílet listy papíru se vzkazy nepříteli. Dále disponuje dvěma leteckými motory Boeing 757, jejichž účel je však neznámý. Spekuluje se o možnosti startu tramvaje kolmo vzhůru, což by potvrzoval i fakt, že se v ní nachází obří nafukovací kruh, určený zřejmě k přistávání na vodní hladině.

Druhý z vozů soupravy pak slouží jako polní bufet. Je vybaven těmi nejlepšími pamlsky, jako jsou N-23 „punčový řez“ či molotovův koktejl turbo. Nezapomnělo se ani na dětský koutek, kde zaujme především „káča“, dětská rotační hračka.

Jarní úklid v rekreační oblasti Rez, nyní opět na DVD!

15. 6. 2013 18:49 - Čechistan - Standa Skandál

Jarní úklid s velkou vodou a hodně pěny v rekreační oblasti Hrbatův Kostelec - Rez na DVD můžete nyní zakoupit na pultech knihkupců.

Velká voda zase všechno vzala: 

Jarní úklid opět na DVD - povodeň!

Jarní úklid opět na DVD - povodeň!

Jarní úklid opět na DVD včetně demolice!

Rozhovor s těmi kterým velká voda zase všechno vzala:

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.