HRBATŮV KOSTELEC

Vyjebali jsme s osvětlovací Mafií

9. 3. 2016 20:09 - Finance - Standa Skandál

Vysrali jsme se do huby slunečním kultům, spořivkám i LEDkám i těm prolhanejm Obrazovkám.
Uzdravili jsme se nečekaně, mizí i ty pihy...


Člověk má po západu odpočívat a spát a ne vejrat do Obrazovek.
Nemá vejrat. Má se mazlit nebo se válet na kanapi.

Užít si klídek, kterej je v rozporu s modrou barvičkou LEDek a monitorů. Dost jebání je přes den za mrský dolar měniti svůj život!

Svítíme halogenkama a edisonkama na třetinu výkonu, takový žárovky pak vydrží desetkrát tolik, čili 20 000h a né 2000h. Edisonky místo 1000 vydrží 5000 a více hodin.

Prostě nás už to osírání nebaví, spotřeba zůstala stejná a útulnost se zvýšila.
Není v tom konspirace, ale naše blbost, že chceme mít hodně světla i když je to nesmysl.
Viz Melatonin, cirkadiální cykly a imunita savců narušovaná umělým světlem, zváště pak modrým.

Vem žárovku halogenovu 28W EcoClassic 230V zapoj s ní sériově fóliový kondenzátor 1,5-2,2uF/275VAC X2 class  a dostaneš právě to co ti třeba. Příkon takového světla vyjde na 10-12W jako úsporka, oči si přivyknou na teplé slabé světlo, ty se doma nepřerazíš při cestě na záchodek a bude ti hej. Pozor na izolaci je tam 230V což vraždí, já to zamontoval přímo do vypínače. Žádný drahý stmívače.

Na stůl se hodí miňonka 7W sériově spojená s 2x330nF/275V a žere pak 3,5W, mírné teplé světlo vhodné i večernímu datlování u PC, pokud třeba. Právě jako teď píši zprávy Kostelecké nežraje uzeniny Kostelecké.

Do koupelny na čvachátní ve vaně se zase hodí teplejší a mírnější, taková 18W halogen sériově s 1uF/275VAC X2 class.

Na Obrazovku večer vol čerň, žluť, hněď, červeň i ta zeleň se snese, vyhýbej se purpurům a modrejm i bílejm šmejdům jinak si toliko zaděláš na problémy. {R:G:B} = {(0-0xFF):(0-0xFF):(0-0x0F)}

Na politiky v Půlhodině Nenávisti třeba koukat není, protože jen škodí. Jen je zjebejte za jejich počiny kdykoliv je potkáte na ulici. A nejen politky! Jám mám zařez! zjebal jsem soudruha Václava Hlodavce za jeho UFO Otázky a dětem bežně před ČT ríkám, že ČT je to továrna na lži!

Fuckoff All Bastards.

Pěstování kukuřice v kukuřatech má zelenou

1. 2. 2016 21:42 - Finance - Alexandr Kosodřev

Poslanecká sněmovna opět projedná zákon o pěstování kukuřice v kukuřatech. Ten se zatím nepodařilo schválit kvůli odporu některých stran, které nesouhlasí s politikou ministra financí, Andreje Babiše.

Podle Českého antiminopolního úřadu může jít o nepovolené slučování výroby. „Kukuřici se v kukuřatech ale velmi daří, výnosy jsou až dvojnásobné,“ hájí novinku Babiš. Pěstování kukuřice navíc stimuluje nosnice k vyšší produkci vajec.

Kardinál Dominik Duka mezitím požehnal připravovanému zákonu, nosnicím i stimulaci. Prý je nejen v souladu s Biblí, Agrofertem, ale také je napsán dle božích principů tržních. Amen.

Obránci práv zvířat bijí na poplach. Pěstování kukuřice v kukuřatech je podle nich nehumánní. „Co je a co není humánní, nechť posoudí konzumenti,“ oponuje Babiš. „Jelikož nyní zkoušíme pěstovat kukuřici v lidech, myslím si, že to humánní je,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Platforma Nenechme se ojebávat přidala na seznam bojkotovaných firem Unilever

24. 1. 2016 07:20 - Finance - Standa Skandál

BRNO - Brněnská platforma pro lepší zítřky rozšířila svůj seznam takzvaně „odepsaných firem“ o konglomerát Uniblever velmi podobný kosteleckému konglomerátu Pap und Deckel.

Co to znamená bojkot? Prostě nekupovat.

„Už Uniblever máme na mušce leta“, konstatoval mluvčí platformy RNDr. Tomáš Zadusil.

"Bojkot to znamená srát na ně stejně jako oni v těchto zkokotizovaných firmách serou na nás. Vyrábí bullshity, jejich jídlo se nedá žrát, protože to jsou doslova Trikatelovy speciality většinou z kunerolu (umělých ztužených tuků).", vysvětlje politiku Nenechme se ojebávat rodilý brňák Zadusil.První a poslední výrobek Unileveru bylo mýdlo, z kterého pochází název firmy. Ovšem tato firma si myslí, že když zpracovává tuky na výrobu mýdla, půde jí to stejně dobře se zmrzlinami a sušenkami. Není tomu tak.
Unilever nikdy nevznikla jako čokoládovna, ale jako fabrika na výrobu obyčejného neparfémovanho mýdla na mytí a praní. Nechť se tedy drží svého mejdlíčka, saponátu a chlornanu a neleze do jídla, protože chutná jako to mýdlo.

Navíc tato firma má na triku devastaci deštných pralesů, protože houfně používá ve svých pseudopochoutkách palmové tuky. Hnus velebnosti.

Zamoření světa Unileverem

R.E.K.L.A.M.A

Mnichovská dohoda: Podvod s emisemi oxidů dusíku motorů firmy Volkswagen je klasifikován jako pokus o genocidu obyvatelstva

27. 10. 2015 08:42 - Finance - Standa Skandál

MNICHOV - Nad německou firmou se stáhly mraky. Jejich podvody s emisemi prudce jedovatých plynů byly překlasifikovány a firmu zřejmě čeká bankrot. Vrcholný management čelí v průměru 24let vězení. Navíc začíná být jasné, že německá vláda aktivity firmy kryla.

Podle Hilary Clintonové s tím vyhlazováním Němci pokoj nedají a nedají. Oxid dusičitý, který jejich dieselové motory vypouštějí s deseti až dvacetinásobnou koncentrací než jsou povolené limity pro běžné dusení obyvatelstva, jasně naznačují další pokus Němců o vytváření plynových komor v samotných městech. Oxid dusičitý je prudce jedovatý plyn leptající sliznice, způsobující rychle astma a nakonec edém plic.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!"Ráda bych uvedla na pravou míru, že emise NOx o kterých se bavíme jsou toxičtější než oxid siřičitý z kterého na sliznicích vzniká kyselina sířičitá a proto máme důvodné podezření z pokusu o genocidu. Z hlediska toxicity je to velmi podobní jako chlor, tedy bojová chemická látka. A to nemluvím o kyselých deštích z NOx", uvádí ve svém prohlášení Clintonová.

V posudku EPA je dále uvedno, že pokud je průměrná životnost vozu 350 tisíc kilometrů, a norma Euro 5 vyžaduje 0,18g NOx na kilometr, pak je zřejmé, že každné auto VW vyprodukuje za svůj život asi 600kg NOx pokud překračuje normu desetinásobně. Množství vozů překračuje 10 milionů kusů a bavíme se tedy o faktické „havárii chemičky“ z úmyslné nedbalosti při níž uniklo více než 6 milionů tun prudce jedovatého NOx.Za takovou událost, by šli všichni bručet.

"Jen si vzpomeňte co udělali němečtí fašisti v Bělorusku třiačtyřicátém: vyhladili a vypálili 628 vesnic, ženy a děti nahnali do stodol a podpálili je. Toto jsou věci, které tento národ má zasebou a nebuďme najivní. Pro peníze to udělají třeba v menším zase. A nedejte se mást, o holokaustu prý taky důstojníci SS „nevěděli“, stejně jako teď o ničem neví management WV!", tvrdí Vasiljev Koročenko, přeživší fašistickou genocidu.

R.E.K.L.A.M.A

Nová, kulatá Škoda Heinlein! - Plyn z motoru je zaveden přímo do kabiny řidiče.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.