HRBATŮV KOSTELEC

Předtraumatických poruch přibývá

12. 6. 2018 21:53 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Alespoň jedna pětina Čechů trpí předpracovním stresem, který je subtypem předtraumatické poruchy, vyplývá z výzkumu. Stres při ní vzniká z práce, která ještě není.

"Na následky předupracovanosti každoročně onemocní mnoho lidí. Projevy jsou různé, obvykle se předupracovanost demonstruje ve formě činností, které nemocný provádí, ačkoli by je provádět neměl. Dosud se nevědělo, že za tím vším stojí právě tento podtyp poruchy," říká MUDr. Klímová z centra AKTIP.

"Běžný den předupracovaného člověka vypadá tak, že ihned poté co vstane, upadá do stavu, kdy má pocit, že nic nezvládá. Stres z předpráce pak zamezí jakékoli práci a sám sebe navíc prohloubí tím, že úkoly zůstanou nevyřešeny. „Předpracovní stres tak plynule přechází ve stres popracovní,“ upřesňuje Klímová.

"Káva nepomáhá, právě naopak. Jakékoli podpůrné prostředky pouze zhoršují uvědomění si vlastní neschopnosti, a tudíž prohlubují předupracovanost. Není nic, čím by šlo situaci trpícího vyřešit," říká Klímová.

"Prostě neuděláte hovno, ani kdybyste se posrali."

 

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Vaření v extrémních podmínkách #3

24. 5. 2018 12:03 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Včera jsme se dozvěděli, jak uvařit rýži dvou barev. Jelikož se stav zásob nezlepšil, ba zhoršil, nastává krize.

Naštěstí se objevil balíček poslední záchrany - špagety. Dnes si tedy dáme špagety s máslem, spaghetti nell'intestino.

"Tak se do toho pusťme!" říká Zdeněk Poblrajch.

"Je to jednoduché: Vodu osolte a špagety uvařte. Vaříte-li špagety ze semolinové mouky, šetřete s vodou, protože se nerozvaří, ale efektivně nasáknou veškerou vodu, kterou pak nemusíte zdlouhavě vylévat."

„Ale pozor, pokud se vám povede špagety připálit, jedná se o jiné jídlo - spaghetti carbonara, nebo-li pravé české “karbonéro". Ale to až v nějakém příštím dílu."

Semolinová mouka má, podle Poblrajcha, také tu výhodu, že efektivně zalepí jak žaludek, tak střeva a na delší dobu zmizí pocit hladu.

„Aby šla semolina pozřít, proto je tam to máslo,“ dodává Poblrajch. "Ale samozřejmě ho můžete nahradit olejem, nechávám to na vaší kreativitě."

"Lze přidat také kečup, výsledkem čehož jsou náročnější spaghetti americani. V tom případě zapíjejte velkým kafem."

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Vaření v extrémních podmínkách #2

23. 5. 2018 20:17 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Kreativní vaření je nuda. Návodů, jak vařit každý den něco jiného, najdete na internetu spousty. Ale kdo má na to pořád náladu?

Minule jsme se dozvěděli, jak vařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje. Dnes uvaříme rýži dvou barev - pálivé jídlo na čínský způsob.

Podmínky jsou opět extrémní: už je tam jen rýže a hořčice.

Rýži při vaření pokud možno nepřipálíme (1/3 rýže, 2/3 vody a nemíchat!) Přidáme hořcici dle chuti.

"Je to tak jednoduché!" říká Zdeněk Poblrajch. "Žádné zbytečné chození do obchodů. Žádné zbytečné exotické ingredience. Teď už stačí jen popřát Guten Apetit!"

Upozornění: Člověk by čekal, že plnotučná hořcice bude též funkční, ale není tomu tak - je na poblití. Zítra však můžete vyzkoušet variantu „kečup“ (tzv. americkou rýži). Nakonec, když dojde rýže, kečup lze jíst i samotný, čímž odpadne i veškeré vaření.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Nemocná léčí hysterky krvavým výpraskem a ušukáním

15. 5. 2018 07:22 - Zdraví - Standa Skandál

Léčebna - Všichni je znáte - hysterky, nebo hysterické psychopaty. Soustavné citové vydírání, citová labilita, chlad, egoismus, falešné úsměvy, scény. Diagnóza hysterie.

Jak na ní, na tuto děsivou poruchu s kterou koexistovat defakto nelze ?

Hysterik nebo hysterka nepřijme nic co si sama nevybájila a její sny jsou nekonečné. Vy jste na druhé koleji. Neustále nespokojené, stěžující si. Je to peklo. Žít se s nima nedá. Ony samy jsou přeci skvělé.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

MUDr. Illona Nemocná přišla s radikálním řešením. Jelikož hysterie má kořeny v dětství, kdy si dítě vynucuje svou pláčem a scénami, navrhnula radikální postup: výprask takové čarodejnice až do krve. Následně je pětinásobně klitoriálně i análně ukojí pomocí šukacího stroje, poté se musí přežrat a orálně uspokojit. A tak celé dokola dokud z nich nevytříská tento nezdravý automatismus.

Nemocná také doporučuje před samotnou terapií provést šokovou metodu. Hysterika nebo hysterku dovést do nepříčetnosti, kdy začne simulovat zdravotní potíže, nechat ho v tom a vůbec na tento teátr nereagovat. Hysterka je pak konfrontována s realitou: její strategie selhává, je nevynutitelná až na samotný kraj smrti. Hysterky mají pud sebezáchovy větší než si myslíte. Tohle zabere na scény naprosto dokonale. Hysterik si sám rychle vybere.

Léčba trvá typicky týden a má 95% úspěšnost.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Předchozí léčba hysterie Illony Nemocné

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.