HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel Ivo Rittig, velký to soudní kritik

22. 11. 2016 17:13 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Dnes náhle zkolaboval v cele souzený Ivo Rittig, který se domáhal všelijakých odškodnění a omluv médií. Již se mu žádných nedostane.

Vězeň Ivo Rittig byl transportován do fakultní Thommayerovi nemocnice s podezřením na infarkt. Cestou do nemocnice ale exitoval a lékařům se nepodařilo obtloustlé tělo přivést k životu.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.MUDr. Pafko komentuje pokusy o oživování takto: "Defibrilátor jsme dali na maximum a ještě to napojili na autobaterku ze sanitky, ale i tak se přes tukovou vrstvu nepodařilo srdce nahodit. Je to vepř."

Spalování Rittiga bude obtížné kůli zamoření jedovatými plyny z prasotěla Rittiga (překročí imisní limity ve Strašnicích), uvažuje se tedy o spalovně v Malešicích (Ivo tam má být rozemletý do odpadků).

R.E.K.L.A.M.A

Satan působící v Rittogovi

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Zemřela Hitlary Clintonová v NATO přezdívaná Killery

29. 9. 2016 12:19 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku nedožitých 68 let zemřela favoritka soutěže Presidentství v PR, Hitlary Clintonová.

Podle ministra války Kerryho nepřežila plastickou operaci „Pouštní mrak“, která ji měla vytvrdit úsměv a zvětšit levé oko. „Budeme muset oprášit starší modely,“ říká Kerry. Zadlužené USA si v současnosti nemohou dovolit výrobu nového presibota a o Trumpovi se prý nikdy reálně neuvažovalo.

Kerry také vyvrací spekulace o druhém prezidentství Barracka Obamy. „To je vadný kus,“ říká Kerry. "Víme o tom od začátku, jede v nouzovém režimu. Vždycky se modlíme, aby přežil aktualizaci.

čtěte také: Hilča je stále naší favoritkou

Ani třetí prototyp Hitlabota se neobešel bez skandálů. „Občasné záškuby se nám nakonec podařilo odstranit, horší byl ten únik porna z jejího soukromého emailu,“ říká Kerry.

R.E.K.L.A.M.A

Ostatky Václava Klause prošly v průvodu Starou Boleslaví

28. 9. 2016 16:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Václav Klaus na svátek sv.Václava nelenil a opět vstal z mrtvých, aby se mohl přidat k církevnímu průvodu.

V centru Staré Boleslavi se ve středu dopoledne, v den svátku svatého Václava, konala tradiční Národní svatoklausovská pouť.

R.E.K.L.A.M.A


Už v úterý večer sem z Prahy dorazily ostatky českého prezidenta Václava Klause 2D (386let), patrona Pražského hradu, který zemřel před více než pěti lety. Pouti se účastnily i ostatky prezidenta Miloš Zemana, který ale zaspal a tak dorazil až odpoledne s becherovkou.  

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Ve středu v 9 hodin byla lebka Václava Klause (bez koruny) před zraky tisíců čumilů přenesena na Mariánské náměstí, kde se konala mše, kterou souložil brněnský biskup Vojtěch Cvikrle.

Slavnosti se zúčastnil zesnulý président Miloš Zeman, vicepremiér Pavel Bělobrádek, předseda TOP MEDVĚD Miroslav Kalousek a další potentáti. Na slavnosti bylo rušno, Klaus totiž prý už moc nevydrží, takže se spěchalo, aby během slavnosti nezemřel.

Během jeho svátku se tu scházejí tisíce věřících v Klause. Národní svatoklausovskou pouť obnovila v roce 2010 římskokatolická církev v čele s kardinálem eDukou.

Václav Klaus po pěti letech hnití - 2016

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Zemřel slovenský premiér Róbert 3D Fico

14. 4. 2016 11:18 - Zemřeli - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes po náhlé srdeční příhodě zemřel bývalý slovenský premiér Róbert 3D Fico.

Server listu Denník NNn tvrdil, že Fico měl podezření na infarkt. Fico sám přijel do nemocnice autem. Nicméně po hospitalizaci premiér po pár hodinách skonal.

Mši za psychopaty padlých odlouží slovenský kardinál i président v jednom Kiska.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.
R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.