HRBATŮV KOSTELEC

Tokijská undergroundová restaurace nabízí dětské porce

14. 9. 2013 10:41 - Čechistan - Standa Skandál

Tokijská undergroundová restaurace Libové maso nabízí delikatesní dětské porce. V japonsku totiž přichází do módy nové dětské lahůdky. Jde o opravdové masité speciality říká japanosouložka Hladová.

TOKIO - Jako první tokijská restaurace Libové maso nabízí dětské porce. Jde především o speciality vyrobené z libového, dosud nenarozeného dětského masa. "V japonsku se podrařilo prosadit legislativu, která umožňuje zpracovávat a pojídat lidské zárodky ještě před narozením. Využijí se tak embrya z potratů„, vysvětluje japanoložka Hladová a dodává: “Víte, japonci jsou opravdu gurmáni a live sushi nebo jedovaté ryby jim opravdu nestačí." V menu prosnulé tokijské restaurace tak můžeme nalézt vynikající ručičkovou polévku, nebo obalované nožičky na kmíně. Bohužel vnitřnosti jako ledvinky nebo játra se zatím nepodávají, jelikož embrya je nemají vyvinutá. Jedinou vyjímků dělá zapékaný brzlík s brokolicí a krémovou omáčkou z novorozenecké krve.

Aktualizace: Ministerstvo financí pracuje o novele zákona, který umožní export bioodpadu z babyboxů do zahraničí. Uvažuje i o zavedení tzv babišboxů pro domácí výrobu podobných levných delikates.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Dostali jste nechtěný dárek?

24. 8. 2013 00:59 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Znáte to: už krabici otevíráte a v tu chvíli sebou škubne. Nebo to zevnitř zaštěká či zamňouká. Jedno je jisté - uvnitř je živé zvíře. To jste si opravdu nepřáli. Co teď?

Víte, že zvíře můžete vrátit do obchodu? Tesco, Billa i Albert zpětně vykupují všechna zvířátka, nejeví-li viditelná poškození. Do Tesca lze vrátit dokonce i pejska bez nohy, a to bez udání důvodu.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Česká vláda padne

3. 8. 2013 10:03 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Poté co byl včera namísto Ivety Bartošové omylem unesen stínový ministr koberců Luboš Díra, zmizel další ministr. Tentokrát zahraničních věcí, JUDr. Věnceslav Pošplíchal (TOP09). Přišedší delegaci nahých princezen z Fotzenheimska neměl kdo obsloužit a ČR si vysloužila mezinárodní ostudu. Tím ale problémy ve vládě neskončily.

 Stav inkompetence vyhlásilo Ministerstvo inkompetence. „Nikdo tu za nic nemůže,“ řekl nám jeho nejmenovaný úředník. 

„Vláda popřela základní lidské právo svačit,“ přisadila si poslankyně Kočí (LIDEM SEDŘENÝM). Kočí vycítila příležitost ke svržení vlády a uskutečnění státního převratu. Již se sešla se svými přáteli, aby rozdala role v budoucím státě.

Kristina Kočí debatuje s přáteli v hotelu La Grande Merde

Kristina Kočí debatuje s přáteli v hotelu La Grande MerdeKvůli problémům ve vládě se bude zítra konat krizový raut v budově Poslanecké sněmovny. „Možná to bude náš poslední raut,“ posteskla si Kočí, „ale je v zájmu nás všech, aby státní převrat proběhl co nejhladší cestou, a aby se Adolf Shitler dostal k moci,“ dodává.

Adolf Shitler

Adolf Shitler

Kristinou Kočí favorizovaný Adolf Shitler však nejeví ani známky snahy, že by se zamýšlel stát se českým prezidentem. „Nechce mít od války s politikou nic společného, natož dělat v Česku šaška,“ míní politolog Pehe. 

Podle posledních informací Shitler odmítá komunikovat. Užívá si zlatou sratbu s manželkou Evou Brownovou-Hnědou a do své vily Pissenhof nikoho nevpouští.

„No a pokud se mi nepodaří přesvědčit Shitlera, budu prezidentkou já,“ uzavírá Kočí.

Zádušní mši za padlou vládu odslouží v kostele Nejsvětějších lidských potřeb kardinál Duka. Odtud budou ostatky ministrů převezeny do Pičistánu.R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli trus, který svítí

3. 8. 2013 08:18 - Čechistan - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli speciální jedlou přísadu, která i při projití zažívacím traktem světélkuje. Všechna psí hovna v parcích tak budou krásně vidět a zároveň ušetříme na veřejném osvětlení, říká Radek Roztočil z VCnH.

Světélkůjící přísada se již začíná přidávat do psích granulí a do půl roku bude prosazena legislativa na povinné přikrmování psů světélkující hmotou a do roka se bude povinně přidávat do všeho psího žrádla. Roztočil zdůrazňuje: psí hovno budoucnosti bude muset vyzářit alespoň 100 lumen (cca jako 10W halogenová žárovka nebo 2W LED), jinak zaplatíte pokutu za nedosvit. Již nyní vypracováváme pracovní postupy inspektorů, kteři s luxmetry budou chodit na nárazové kontroly.

Světélkující exkrementy v parcích prý budou pěkným symbolickým protiólem světluškám a svítidlům veřejného osvětlení, vysvětluje Ing. Arch. K. Jebavá. Jebavá nyní rozpracovává nový koncept, který vychází z prací docenta Vrány Celkové Rozesranosti®.

 

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.