HRBATŮV KOSTELEC

Můj bývalý šéf je bohužel psychopat!

12. 3. 2016 07:46 - Finance - Standa Skandál

Jak tyto hady v oblecích i starých svetrech poznat? Nejde to jistě hned, musíme nasbírat „rukolapné důkazy“, nasbírat opakující se stereotypní chování. Tyto body se musí naplnit všechny, abyste mohli osobu začít vážně podezřívat z psychopatie. Poraďte se případně s psychiatrem.

ZA PRVÉ - ROZTOMILÝ PŘÍTULNÝ VYDĚRAČ
Psychopat když něco chce, je velmi příjemný a milý. Bez váhání bude s vámi souhlasit. Je výmluvý a na první pohled vás zaujme. Naopak, když mu začnete odporovat, začne vás psychicky vydírat s různou intenzitou, podle toho jak moc vás potřebuje pro svoje záměry. Ten můj používal běžně „dyť jsi mi to slíbil“ a když jsme se rozcházeli „tak se mu chtělo ze mě zvracet“.

ZA DRUHÉ - NOTORICKÝ LHÁŘ
Lež je pro psychopata nástroj dosažení cíle. Bude lhát zaměstnancům, zákazníkům, institucím, je mu to jedno. Lže i tak, aby vypadal jako ublíženej chudáček. Musíte mít ale důkazy, že to jsou skutečně lži! Až jich budete mít deset, pak už nemá smysl zkoumat.

ZA TŘETÍ - VŽDY ODMÍTÁ SVOU VINU
Ačkoliv nedodělky jsou jeho běžnou praxí a ve firmě pak děláte „uklízečku“, která řeší nedodělky šéfa, nikdy svůj podíl na posraných projektech nepřizná. On(ona) je vždy skvělý a bezchybný.
Přesouvání zodpovědnosti na jiné je běžnou praxí. Podstrčí vám papíry k podpisu pokud z toho kouká zodpovědnost, kterou by mohl nést. V nestřežený okamžik vám je podstrčí tak, že to spěchá.       

ZA ČTVRTÉ - SILNÉ EGO
„Ješita“ už po krátké době. To poznáte záhy. Já já já, a win win win. Jeho velkolepé projekty bývají zfušované narychlo a překonají světové laťky, dokonce získají i ocenění.

ZA PÁTÉ - EXTRÉMNÍ SPORTY, ZÁŽITKY
Paragliding, nebezpečné lezení, létání, prostě adrenalin. Nudí se. Potřebuje hodně zabavit.

ZA ŠESTÉ - DROGY, ALKOHOL, SEX
Pije váš šéf hodně? Nebo měl něco s drogami?... Rozvedl se, neudrží vztahy rodinné ani firemní?
 
ZA SEDMÉ - JSTE JEHO MAJETEK
Po nějaké době začnete mít pocit, že jste spíš jeho majetek, věci než svobodný člověk. Ve firmě pak vládne dosti ponurá nálada. Zcela ignoruje vaše emoce, zvláště pokud jsou negativní. Dáte mu výpověď, začne otravovat zase. Vychutná si vaše ponížení a pak podá falešnou pomocnou ruku.

ZA OSMÉ - NENÍ MOC KREATIVNÍ
Psychopati nejsou moc kreativní s vyjímkou lhaní. Kreativitu si nakupují od zaměstnanců.

Uteč dokud je čas!

...Myslím, že to stačí...

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Vyjebali jsme s osvětlovací Mafií

9. 3. 2016 20:09 - Finance - Standa Skandál

Vysrali jsme se do huby slunečním kultům, spořivkám i LEDkám i těm prolhanejm Obrazovkám.
Uzdravili jsme se nečekaně, mizí i ty pihy...


Člověk má po západu odpočívat a spát a ne vejrat do Obrazovek.
Nemá vejrat. Má se mazlit nebo se válet na kanapi.

Užít si klídek, kterej je v rozporu s modrou barvičkou LEDek a monitorů. Dost jebání je přes den za mrský dolar měniti svůj život!

Svítíme halogenkama a edisonkama na třetinu výkonu, takový žárovky pak vydrží desetkrát tolik, čili 20 000h a né 2000h. Edisonky místo 1000 vydrží 5000 a více hodin.

Prostě nás už to osírání nebaví, spotřeba zůstala stejná a útulnost se zvýšila.
Není v tom konspirace, ale naše blbost, že chceme mít hodně světla i když je to nesmysl.
Viz Melatonin, cirkadiální cykly a imunita savců narušovaná umělým světlem, zváště pak modrým.

Vem žárovku halogenovu 28W EcoClassic 230V zapoj s ní sériově fóliový kondenzátor 1,5-2,2uF/275VAC X2 class  a dostaneš právě to co ti třeba. Příkon takového světla vyjde na 10-12W jako úsporka, oči si přivyknou na teplé slabé světlo, ty se doma nepřerazíš při cestě na záchodek a bude ti hej. Pozor na izolaci je tam 230V což vraždí, já to zamontoval přímo do vypínače. Žádný drahý stmívače.

Na stůl se hodí miňonka 7W sériově spojená s 2x330nF/275V a žere pak 3,5W, mírné teplé světlo vhodné i večernímu datlování u PC, pokud třeba. Právě jako teď píši zprávy Kostelecké nežraje uzeniny Kostelecké.

Do koupelny na čvachátní ve vaně se zase hodí teplejší a mírnější, taková 18W halogen sériově s 1uF/275VAC X2 class.

Na Obrazovku večer vol čerň, žluť, hněď, červeň i ta zeleň se snese, vyhýbej se purpurům a modrejm i bílejm šmejdům jinak si toliko zaděláš na problémy. {R:G:B} = {(0-0xFF):(0-0xFF):(0-0x0F)}

Na politiky v Půlhodině Nenávisti třeba koukat není, protože jen škodí. Jen je zjebejte za jejich počiny kdykoliv je potkáte na ulici. A nejen politky! Jám mám zařez! zjebal jsem soudruha Václava Hlodavce za jeho UFO Otázky a dětem bežně před ČT ríkám, že ČT je to továrna na lži!

Fuckoff All Bastards.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Pěstování kukuřice v kukuřatech má zelenou

1. 2. 2016 21:42 - Finance - Alexandr Kosodřev

Poslanecká sněmovna opět projedná zákon o pěstování kukuřice v kukuřatech. Ten se zatím nepodařilo schválit kvůli odporu některých stran, které nesouhlasí s politikou ministra financí, Andreje Babiše.

Podle Českého antiminopolního úřadu může jít o nepovolené slučování výroby. „Kukuřici se v kukuřatech ale velmi daří, výnosy jsou až dvojnásobné,“ hájí novinku Babiš. Pěstování kukuřice navíc stimuluje nosnice k vyšší produkci vajec.

Kardinál Dominik Duka mezitím požehnal připravovanému zákonu, nosnicím i stimulaci. Prý je nejen v souladu s Biblí, Agrofertem, ale také je napsán dle božích principů tržních. Amen.

Obránci práv zvířat bijí na poplach. Pěstování kukuřice v kukuřatech je podle nich nehumánní. „Co je a co není humánní, nechť posoudí konzumenti,“ oponuje Babiš. „Jelikož nyní zkoušíme pěstovat kukuřici v lidech, myslím si, že to humánní je,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Platforma Nenechme se ojebávat přidala na seznam bojkotovaných firem Unilever

24. 1. 2016 07:20 - Finance - Standa Skandál

BRNO - Brněnská platforma pro lepší zítřky rozšířila svůj seznam takzvaně „odepsaných firem“ o konglomerát Uniblever velmi podobný kosteleckému konglomerátu Pap und Deckel.

Co to znamená bojkot? Prostě nekupovat.

„Už Uniblever máme na mušce leta“, konstatoval mluvčí platformy RNDr. Tomáš Zadusil.

"Bojkot to znamená srát na ně stejně jako oni v těchto zkokotizovaných firmách serou na nás. Vyrábí bullshity, jejich jídlo se nedá žrát, protože to jsou doslova Trikatelovy speciality většinou z kunerolu (umělých ztužených tuků).", vysvětlje politiku Nenechme se ojebávat rodilý brňák Zadusil.První a poslední výrobek Unileveru bylo mýdlo, z kterého pochází název firmy. Ovšem tato firma si myslí, že když zpracovává tuky na výrobu mýdla, půde jí to stejně dobře se zmrzlinami a sušenkami. Není tomu tak.
Unilever nikdy nevznikla jako čokoládovna, ale jako fabrika na výrobu obyčejného neparfémovanho mýdla na mytí a praní. Nechť se tedy drží svého mejdlíčka, saponátu a chlornanu a neleze do jídla, protože chutná jako to mýdlo.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Navíc tato firma má na triku devastaci deštných pralesů, protože houfně používá ve svých pseudopochoutkách palmové tuky. Hnus velebnosti.

Zamoření světa Unileverem

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.