HRBATŮV KOSTELEC

Hradní Anální Guru Forejt si dal poslední čáru a hodil si mašli...

17. 12. 2016 08:14 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Anální Guru Forejt alias „Jeníček“ byl nalezen mrtvý ve svém bytě, kde se schovával „jakože nemocný“. Předávkoval se pervitinem a oběsil se.

„Pražský Hrad přezdívaný mezi delary drog “Perníková chalupka" je plnej feťáků s noblesou na tváři. Jde teda konkrétně většinou o chudý podhradí, kde se nejede na koksu a je to horší než kdejakej squat. Miloš Zeman přezdívaný mezi pasáky „Ježibaba“ je prý jediný, kdo na Hradě opravdu nefetuje a nešuká s hochama, protože chlastá a je opravdu na ženský.„, tvrdí anonymní dealer i pasák z jedné nejmenované pražské kavárny “Buzeum".

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.A kdo je tedy v hradní pohádce „Mařenka“?... dealer se směje, "Ovčáček přeci..... No a Klauze jako Kikinu znáte, ne? To dělal můj kámoš, co mi potom dohodil Forejta. No a Špačkův synátor, velkej to rešisér?... toho potkávám v kdejakym buzinci.".

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.Psychiatr Cynický komentuje čin feťáka „Jeníčka“ takto: "Víte, to je težký... ve vládě buď fetujete nebo se sjíždíte mocí. Ono je to uplně jedno. Závislost jako závislost. Třeba takovej Bém z Mount Fashion, ten kombinoval moc, peníze i koks a vidíte... už to taky zalomil."

Mši za pražskou špínu odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu Posledních Neřestí.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.R.E.K.L.A.M.A

Zemřel Ivo Rittig, velký to soudní kritik

22. 11. 2016 17:13 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Dnes náhle zkolaboval v cele souzený Ivo Rittig, který se domáhal všelijakých odškodnění a omluv médií. Již se mu žádných nedostane.

Vězeň Ivo Rittig byl transportován do fakultní Thommayerovi nemocnice s podezřením na infarkt. Cestou do nemocnice ale exitoval a lékařům se nepodařilo obtloustlé tělo přivést k životu.

R.E.K.L.A.M.AMUDr. Pafko komentuje pokusy o oživování takto: "Defibrilátor jsme dali na maximum a ještě to napojili na autobaterku ze sanitky, ale i tak se přes tukovou vrstvu nepodařilo srdce nahodit. Je to vepř."

Spalování Rittiga bude obtížné kůli zamoření jedovatými plyny z prasotěla Rittiga (překročí imisní limity ve Strašnicích), uvažuje se tedy o spalovně v Malešicích (Ivo tam má být rozemletý do odpadků).

R.E.K.L.A.M.A

Satan působící v Rittogovi

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Zemřela Hitlary Clintonová v NATO přezdívaná Killery

29. 9. 2016 12:19 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku nedožitých 68 let zemřela favoritka soutěže Presidentství v PR, Hitlary Clintonová.

Podle ministra války Kerryho nepřežila plastickou operaci „Pouštní mrak“, která ji měla vytvrdit úsměv a zvětšit levé oko. „Budeme muset oprášit starší modely,“ říká Kerry. Zadlužené USA si v současnosti nemohou dovolit výrobu nového presibota a o Trumpovi se prý nikdy reálně neuvažovalo.

Kerry také vyvrací spekulace o druhém prezidentství Barracka Obamy. „To je vadný kus,“ říká Kerry. "Víme o tom od začátku, jede v nouzovém režimu. Vždycky se modlíme, aby přežil aktualizaci.

čtěte také: Hilča je stále naší favoritkou

Ani třetí prototyp Hitlabota se neobešel bez skandálů. „Občasné záškuby se nám nakonec podařilo odstranit, horší byl ten únik porna z jejího soukromého emailu,“ říká Kerry.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Ostatky Václava Klause prošly v průvodu Starou Boleslaví

28. 9. 2016 16:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Václav Klaus na svátek sv.Václava nelenil a opět vstal z mrtvých, aby se mohl přidat k církevnímu průvodu.

V centru Staré Boleslavi se ve středu dopoledne, v den svátku svatého Václava, konala tradiční Národní svatoklausovská pouť.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch


Už v úterý večer sem z Prahy dorazily ostatky českého prezidenta Václava Klause 2D (386let), patrona Pražského hradu, který zemřel před více než pěti lety. Pouti se účastnily i ostatky prezidenta Miloš Zemana, který ale zaspal a tak dorazil až odpoledne s becherovkou.  

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Ve středu v 9 hodin byla lebka Václava Klause (bez koruny) před zraky tisíců čumilů přenesena na Mariánské náměstí, kde se konala mše, kterou souložil brněnský biskup Vojtěch Cvikrle.

Slavnosti se zúčastnil zesnulý président Miloš Zeman, vicepremiér Pavel Bělobrádek, předseda TOP MEDVĚD Miroslav Kalousek a další potentáti. Na slavnosti bylo rušno, Klaus totiž prý už moc nevydrží, takže se spěchalo, aby během slavnosti nezemřel.

Během jeho svátku se tu scházejí tisíce věřících v Klause. Národní svatoklausovskou pouť obnovila v roce 2010 římskokatolická církev v čele s kardinálem eDukou.

Václav Klaus po pěti letech hnití - 2016

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.