HRBATŮV KOSTELEC

President spojených států Barrack Obama včetně ministrů se vzdali platů

1. 10. 2013 08:47 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Prezident spojených států amerických Barrack Obama včetně všech ministrů budou od úterý pobírat měsíční plat ve výši $1. Reagují tak na kritický stav rozpočtu USA.

Prezident Barrack Obama  vyzval všechny vrcholné politiky, aby se připojili ke hnutí Souložíme Státům, které si klade za cíl snížit výdaje ve vrcholných pozicích. Obama byl v úterním projevu opravdu přísný, když hovořil o darmožroutech a teplých zašívárnách pro takové patolízaly jako např. Edward Merkey, který svou politikou ještě ohrožuje nukleární bezpečnost USA. Hnutí Sloužíme Státům získalo bouřlivý ohlas veřejnosti a dokonce i Wall Streetu.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Herec Jaroslav Dušek již nejí, nepije, nesere a z politiky neblije.

27. 9. 2013 19:36 - Čechistan - Standa Skandál

Jaroslav Dušek po vzoru továrníka Horny mont Forda se vzdal dočista stravy. A to už tři měsíce. „Už mi nechutná“, doslova říká. Jen čte zákoníky. 

Tak jako prosnulý továrník Horny mont Ford přestal ke sklonku života odčista jíst, aby se očistil od hříchu metabolické výměny i známý český herec a improvizátor Jaroslav Dušek již nejí ani nepije. Záhy zjistil, že již nesere a ani občas neblije, což ho těší nejvíce.

Přiznává, že trpěl z českomoravské politiky takovými úpornými průjmy, protože je to jak píše v poslední knize Od čerta k ďáblu: "v Čechách i na Moravě už k posrání. Odpoutání se od sradby a přechodem na právnickou výživu je opravdu osvobozující." Doporučuje jí všem, kteří se z české kotliny také posírali.

Ze svého lůžka v Thomayerově Nemocnici hraje patnáctou improvizaci Malá Vizita tentokráte s opravdovým primářem fakutlní nemocnice v Krči MUDr. Zdeňkem Nejedlým. Každý pátek ráno se hraje nové improvizované představení Velká Vizita, která se každým týdnem stává větší a větší. Tento pátek sahala již před vchod pavilonu B. Za měšíc odahuje vedení nemocnice, že Velká Vizota dosáhne vstupní  brány areálu nemocnice a do vánoc budeme stát na Kačerově.

Velké Vizity se může zůčastnit každý. Každý se může postavit do fronty s právnickou výživou, podmínkou je držet v pravé ruce alespoň poslední vydání občanského nebo obchodního zákoníka. Povoleny jsou i vozíky.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Bolek Polívka míří do dražby

26. 9. 2013 15:59 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nejen farma Bolka Polívky, ale i umělec sám teď míří do dražby. Polívka svým prodejem zamýšlí získat další peníze na umoření soudních výdajů.

„Od neděle do pondělního rána jsme vydražili umělcovy vlasy, nehty a deset mililitrů krve, kterou jsme odebrali z jeho ucha,“ říká Adéla Nevečeřalová z aukčního portálu Nekro. „Poté jsme úspěšně vydražili levé varle a kus ledviny, obojí šlo na dračku,“ pokračuje Nevečeřalová.

"Zítra budeme dražit červenou barvu Polívkova nosu. O nos byl tak velký zájem, že jsme se rozhodli vydražit barvu a těleso nosu samostatně, abychom uspokojili více klientů. Těleso bude draženo ve čtvrtek společně s jednou třetinou řiti."

Nevečeřalová si pochvaluje, že je umělec doslova na roztrhání. "Úplně nakonec, tedy příští pondělí, vydražíme umělcovu stolici. V tu dobu totiž z Polívky zbude už leda tak hovno."

 

R.E.K.L.A.M.A

Tokijská undergroundová restaurace nabízí dětské porce

14. 9. 2013 10:41 - Čechistan - Standa Skandál

Tokijská undergroundová restaurace Libové maso nabízí delikatesní dětské porce. V japonsku totiž přichází do módy nové dětské lahůdky. Jde o opravdové masité speciality říká japanosouložka Hladová.

TOKIO - Jako první tokijská restaurace Libové maso nabízí dětské porce. Jde především o speciality vyrobené z libového, dosud nenarozeného dětského masa. "V japonsku se podrařilo prosadit legislativu, která umožňuje zpracovávat a pojídat lidské zárodky ještě před narozením. Využijí se tak embrya z potratů„, vysvětluje japanoložka Hladová a dodává: “Víte, japonci jsou opravdu gurmáni a live sushi nebo jedovaté ryby jim opravdu nestačí." V menu prosnulé tokijské restaurace tak můžeme nalézt vynikající ručičkovou polévku, nebo obalované nožičky na kmíně. Bohužel vnitřnosti jako ledvinky nebo játra se zatím nepodávají, jelikož embrya je nemají vyvinutá. Jedinou vyjímků dělá zapékaný brzlík s brokolicí a krémovou omáčkou z novorozenecké krve.

Aktualizace: Ministerstvo financí pracuje o novele zákona, který umožní export bioodpadu z babyboxů do zahraničí. Uvažuje i o zavedení tzv babišboxů pro domácí výrobu podobných levných delikates.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.