HRBATŮV KOSTELEC

Reaktory na dostavbu Temelína dodá čínská dcera CGN a CNNC

29. 3. 2016 06:59 - Finance - Standa Skandál

Po návštěvě Čínského présidenta Si Ťin-Pchinga bylo podepsána řada dohod, takzvaných MAC (Mutual Agreement of Collaboration). Jeden z dokumentů se týká i dostavby jaderné elektrárny Temelín a jeho generálního dodavatele.

Po tom co ČEZ zrušil tendr na dostavbu temelína pro francouzskou Arevu a jejich EPR a americký Westinghouse s AP1000 se otevřel prostor pro nového dodavatele a tím bude buď CGN (China General Nuclear Power Group)nebo CNNC (China National Nuclear Corporation).

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Čínané nabízí věrné kopie a to EPR i AP1000. Do Temelína je ale v nabídce reaktor III. generace Hualong One (ACPR1000+) což je věrná zlepšená kopie francouzského 900 MW reaktoru z 90let. Dodávku by měla zajisti Hualong International Nuclear Power Technology Co jakožto dcera CGN a CNNC pro mezinárodní trhy oficiálně založená v březnu 2016 a také v březnu 2016 k nám přijel présdient PRC.      

Tyto reaktory jsou již stavěny v čínských elektrárnách Fuqing, Fangjiashan a Fangchenggang.

R.E.K.L.A.M.A

..toť umění hrbatokostelecké, avšak den poté (30.3), se to stalo přesně to, co tu bylo psáno dávno před podpisem. Další memorandum o porozumění o všestranné spolupráci uzavřely China General Nuclear Power Corporation a skupina ČEZ. (zdroj: novinky.cz)

 

DISCLOSURE: Cílem článku není poškozování obchodních vztahů, obchodních tajemství jak Číny tak ČR, potažmo korporací v těchto zemích působících. Cílem je jen hravou uměleckou formou uvést českému plebsu odkojeného na pivu proč a nač se se číňanem potlapkáváme. A hlavně redakci baví tunelovat realitu z  budoucnosti ještě před tím než se stane. Předpověděli jsme smrt Bartošové i Ransdorfa, takže předpovědět kdo bude v ČR stavět atomovku je vlastně selanka ;-).

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Můj bývalý šéf je bohužel psychopat!

12. 3. 2016 07:46 - Finance - Standa Skandál

Jak tyto hady v oblecích i starých svetrech poznat? Nejde to jistě hned, musíme nasbírat „rukolapné důkazy“, nasbírat opakující se stereotypní chování. Tyto body se musí naplnit všechny, abyste mohli osobu začít vážně podezřívat z psychopatie. Poraďte se případně s psychiatrem.


ZA PRVÉ - ROZTOMILÝ PŘÍTULNÝ VYDĚRAČ
Psychopat když něco chce, je velmi příjemný a milý. Bez váhání bude s vámi souhlasit. Je výmluvý a na první pohled vás zaujme. Naopak, když mu začnete odporovat, začne vás psychicky vydírat s různou intenzitou, podle toho jak moc vás potřebuje pro svoje záměry. Ten můj používal běžně „dyť jsi mi to slíbil“ a když jsme se rozcházeli „tak se mu chtělo ze mě zvracet“.

ZA DRUHÉ - NOTORICKÝ LHÁŘ
Lež je pro psychopata nástroj dosažení cíle. Bude lhát zaměstnancům, zákazníkům, institucím, je mu to jedno. Lže i tak, aby vypadal jako ublíženej chudáček. Musíte mít ale důkazy, že to jsou skutečně lži! Až jich budete mít deset, pak už nemá smysl zkoumat.

ZA TŘETÍ - VŽDY ODMÍTÁ SVOU VINU
Ačkoliv nedodělky jsou jeho běžnou praxí a ve firmě pak děláte „uklízečku“, která řeší nedodělky šéfa, nikdy svůj podíl na posraných projektech nepřizná. On(ona) je vždy skvělý a bezchybný.
Přesouvání zodpovědnosti na jiné je běžnou praxí. Podstrčí vám papíry k podpisu pokud z toho kouká zodpovědnost, kterou by mohl nést. V nestřežený okamžik vám je podstrčí tak, že to spěchá.       

ZA ČTVRTÉ - SILNÉ EGO
„Ješita“ už po krátké době. To poznáte záhy. Já já já, a win win win. Jeho velkolepé projekty bývají zfušované narychlo a překonají světové laťky, dokonce získají i ocenění.

ZA PÁTÉ - EXTRÉMNÍ SPORTY, ZÁŽITKY
Paragliding, nebezpečné lezení, létání, prostě adrenalin. Nudí se. Potřebuje hodně zabavit.

ZA ŠESTÉ - DROGY, ALKOHOL, SEX
Pije váš šéf hodně? Nebo měl něco s drogami?... Rozvedl se, neudrží vztahy rodinné ani firemní?
 
ZA SEDMÉ - JSTE JEHO MAJETEK
Po nějaké době začnete mít pocit, že jste spíš jeho majetek, věci než svobodný člověk. Ve firmě pak vládne dosti ponurá nálada. Zcela ignoruje vaše emoce, zvláště pokud jsou negativní. Dáte mu výpověď, začne otravovat zase. Vychutná si vaše ponížení a pak podá falešnou pomocnou ruku.

ZA OSMÉ - NENÍ MOC KREATIVNÍ
Psychopati nejsou moc kreativní s vyjímkou lhaní. Kreativitu si nakupují od zaměstnanců.

Uteč dokud je čas!

...Myslím, že to stačí...

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Vyjebali jsme s osvětlovací Mafií

9. 3. 2016 20:09 - Finance - Standa Skandál

Vysrali jsme se do huby slunečním kultům, spořivkám i LEDkám i těm prolhanejm Obrazovkám.
Uzdravili jsme se nečekaně, mizí i ty pihy...


Člověk má po západu odpočívat a spát a ne vejrat do Obrazovek.
Nemá vejrat. Má se mazlit nebo se válet na kanapi.

Užít si klídek, kterej je v rozporu s modrou barvičkou LEDek a monitorů. Dost jebání je přes den za mrský dolar měniti svůj život!

Svítíme halogenkama a edisonkama na třetinu výkonu, takový žárovky pak vydrží desetkrát tolik, čili 20 000h a né 2000h. Edisonky místo 1000 vydrží 5000 a více hodin.

Prostě nás už to osírání nebaví, spotřeba zůstala stejná a útulnost se zvýšila.
Není v tom konspirace, ale naše blbost, že chceme mít hodně světla i když je to nesmysl.
Viz Melatonin, cirkadiální cykly a imunita savců narušovaná umělým světlem, zváště pak modrým.

Vem žárovku halogenovu 28W EcoClassic 230V zapoj s ní sériově fóliový kondenzátor 1,5-2,2uF/275VAC X2 class  a dostaneš právě to co ti třeba. Příkon takového světla vyjde na 10-12W jako úsporka, oči si přivyknou na teplé slabé světlo, ty se doma nepřerazíš při cestě na záchodek a bude ti hej. Pozor na izolaci je tam 230V což vraždí, já to zamontoval přímo do vypínače. Žádný drahý stmívače.

Na stůl se hodí miňonka 7W sériově spojená s 2x330nF/275V a žere pak 3,5W, mírné teplé světlo vhodné i večernímu datlování u PC, pokud třeba. Právě jako teď píši zprávy Kostelecké nežraje uzeniny Kostelecké.

Do koupelny na čvachátní ve vaně se zase hodí teplejší a mírnější, taková 18W halogen sériově s 1uF/275VAC X2 class.

Na Obrazovku večer vol čerň, žluť, hněď, červeň i ta zeleň se snese, vyhýbej se purpurům a modrejm i bílejm šmejdům jinak si toliko zaděláš na problémy. {R:G:B} = {(0-0xFF):(0-0xFF):(0-0x0F)}

Na politiky v Půlhodině Nenávisti třeba koukat není, protože jen škodí. Jen je zjebejte za jejich počiny kdykoliv je potkáte na ulici. A nejen politky! Jám mám zařez! zjebal jsem soudruha Václava Hlodavce za jeho UFO Otázky a dětem bežně před ČT ríkám, že ČT je to továrna na lži!

Fuckoff All Bastards.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Pěstování kukuřice v kukuřatech má zelenou

1. 2. 2016 21:42 - Finance - Alexandr Kosodřev

Poslanecká sněmovna opět projedná zákon o pěstování kukuřice v kukuřatech. Ten se zatím nepodařilo schválit kvůli odporu některých stran, které nesouhlasí s politikou ministra financí, Andreje Babiše.

Podle Českého antiminopolního úřadu může jít o nepovolené slučování výroby. „Kukuřici se v kukuřatech ale velmi daří, výnosy jsou až dvojnásobné,“ hájí novinku Babiš. Pěstování kukuřice navíc stimuluje nosnice k vyšší produkci vajec.

Kardinál Dominik Duka mezitím požehnal připravovanému zákonu, nosnicím i stimulaci. Prý je nejen v souladu s Biblí, Agrofertem, ale také je napsán dle božích principů tržních. Amen.

Obránci práv zvířat bijí na poplach. Pěstování kukuřice v kukuřatech je podle nich nehumánní. „Co je a co není humánní, nechť posoudí konzumenti,“ oponuje Babiš. „Jelikož nyní zkoušíme pěstovat kukuřici v lidech, myslím si, že to humánní je,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.