HRBATŮV KOSTELEC

Milouš Zeman 2D vstal z mrtvých a navštívil nemocnici na Boulovce

11. 2. 2017 16:06 - Zemřeli - Standa Skandál

Prasedent Milouš Zeman 2D vstal znenadání v sobotu ráno z mrtvých a jal se navštívit nemocnici Na Boulovce. Zatím není vůbec jasné, proč vstal a proč šel právě do nemocnice a ne na hřbitov.

Jiří Ovčáček tvrdí, že po posledním úmrtí otravou zkaženým masem a methanolem je Milouš Zeman 2D ve skvělé kondici. To samé tvrdí i balzamovači mumií (lekaři).

Miouš Zeman 2D hodlá jako nemrtvý znovu kandidovat na post prasedenta České Rapubliky.

Zišťujeme podrobnosti zmrtvýchvstání.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Uděláme Českou Republiku opět velkou

21. 1. 2017 14:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

"Uděláme Českou Republiku opět velkou!" hřímal Václav Klaus 3D (386 let) na toaletě, kde se zrcadlem a kreditní kartou v ruce sledoval inauguraci amerického presidenta Trumpa.

„Já jsem si to nemohl nechat ujít,“ objasňuje důvod svého zmrtvýchvstání Klaus 3D. Trump, podle něj, patří k nejvíce inspirujícím lidem, jaké kdy poznal. "Uděláme ČR opět velkou!" zopakoval Klaus.

Když se uklidnil, vysvětlil, že se s Trumpem znají od doby, kdy se předávkoval a zemřel na srdeční příhodu.

Klaus 3D je znám jako velký kritik pražského kokainu. Prý se vesměs jedná o materiál z druhé až třetí ruky, jehož je mu zatěžko se jen dotknout. „Ne, ne, nikoli, já bych se toho byl v životě ani nedotkl,“ potvrzuje.

Domnívá se však, že nastávají lepší časy. „Ivanka nám tam pro to bude létat,“ myslí si Klaus. „Hlavně aby nám to všechno zase nevyšňupal Forejt,“ dodává.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Hradní Anální Guru Forejt si dal poslední čáru a hodil si mašli...

17. 12. 2016 08:14 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Anální Guru Forejt alias „Jeníček“ byl nalezen mrtvý ve svém bytě, kde se schovával „jakože nemocný“. Předávkoval se pervitinem a oběsil se.


„Pražský Hrad přezdívaný mezi delary drog “Perníková chalupka" je plnej feťáků s noblesou na tváři. Jde teda konkrétně většinou o chudý podhradí, kde se nejede na koksu a je to horší než kdejakej squat. Miloš Zeman přezdívaný mezi pasáky „Ježibaba“ je prý jediný, kdo na Hradě opravdu nefetuje a nešuká s hochama, protože chlastá a je opravdu na ženský.„, tvrdí anonymní dealer i pasák z jedné nejmenované pražské kavárny “Buzeum".

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!A kdo je tedy v hradní pohádce „Mařenka“?... dealer se směje, "Ovčáček přeci..... No a Klauze jako Kikinu znáte, ne? To dělal můj kámoš, co mi potom dohodil Forejta. No a Špačkův synátor, velkej to rešisér?... toho potkávám v kdejakym buzinci.".

R.E.K.L.A.M.APsychiatr Cynický komentuje čin feťáka „Jeníčka“ takto: "Víte, to je težký... ve vládě buď fetujete nebo se sjíždíte mocí. Ono je to uplně jedno. Závislost jako závislost. Třeba takovej Bém z Mount Fashion, ten kombinoval moc, peníze i koks a vidíte... už to taky zalomil."

Mši za pražskou špínu odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu Posledních Neřestí.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Zemřel Ivo Rittig, velký to soudní kritik

22. 11. 2016 17:13 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Dnes náhle zkolaboval v cele souzený Ivo Rittig, který se domáhal všelijakých odškodnění a omluv médií. Již se mu žádných nedostane.

Vězeň Ivo Rittig byl transportován do fakultní Thommayerovi nemocnice s podezřením na infarkt. Cestou do nemocnice ale exitoval a lékařům se nepodařilo obtloustlé tělo přivést k životu.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.MUDr. Pafko komentuje pokusy o oživování takto: "Defibrilátor jsme dali na maximum a ještě to napojili na autobaterku ze sanitky, ale i tak se přes tukovou vrstvu nepodařilo srdce nahodit. Je to vepř."

Spalování Rittiga bude obtížné kůli zamoření jedovatými plyny z prasotěla Rittiga (překročí imisní limity ve Strašnicích), uvažuje se tedy o spalovně v Malešicích (Ivo tam má být rozemletý do odpadků).

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Satan působící v Rittogovi

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.