HRBATŮV KOSTELEC

Uděláme Českou Republiku opět velkou

21. 1. 2017 14:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

"Uděláme Českou Republiku opět velkou!" hřímal Václav Klaus 3D (386 let) na toaletě, kde se zrcadlem a kreditní kartou v ruce sledoval inauguraci amerického presidenta Trumpa.

„Já jsem si to nemohl nechat ujít,“ objasňuje důvod svého zmrtvýchvstání Klaus 3D. Trump, podle něj, patří k nejvíce inspirujícím lidem, jaké kdy poznal. "Uděláme ČR opět velkou!" zopakoval Klaus.

Když se uklidnil, vysvětlil, že se s Trumpem znají od doby, kdy se předávkoval a zemřel na srdeční příhodu.

Klaus 3D je znám jako velký kritik pražského kokainu. Prý se vesměs jedná o materiál z druhé až třetí ruky, jehož je mu zatěžko se jen dotknout. „Ne, ne, nikoli, já bych se toho byl v životě ani nedotkl,“ potvrzuje.

Domnívá se však, že nastávají lepší časy. „Ivanka nám tam pro to bude létat,“ myslí si Klaus. „Hlavně aby nám to všechno zase nevyšňupal Forejt,“ dodává.

R.E.K.L.A.M.A

Hradní Anální Guru Forejt si dal poslední čáru a hodil si mašli...

17. 12. 2016 08:14 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Anální Guru Forejt alias „Jeníček“ byl nalezen mrtvý ve svém bytě, kde se schovával „jakože nemocný“. Předávkoval se pervitinem a oběsil se.


„Pražský Hrad přezdívaný mezi delary drog “Perníková chalupka" je plnej feťáků s noblesou na tváři. Jde teda konkrétně většinou o chudý podhradí, kde se nejede na koksu a je to horší než kdejakej squat. Miloš Zeman přezdívaný mezi pasáky „Ježibaba“ je prý jediný, kdo na Hradě opravdu nefetuje a nešuká s hochama, protože chlastá a je opravdu na ženský.„, tvrdí anonymní dealer i pasák z jedné nejmenované pražské kavárny “Buzeum".

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!A kdo je tedy v hradní pohádce „Mařenka“?... dealer se směje, "Ovčáček přeci..... No a Klauze jako Kikinu znáte, ne? To dělal můj kámoš, co mi potom dohodil Forejta. No a Špačkův synátor, velkej to rešisér?... toho potkávám v kdejakym buzinci.".

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.Psychiatr Cynický komentuje čin feťáka „Jeníčka“ takto: "Víte, to je težký... ve vládě buď fetujete nebo se sjíždíte mocí. Ono je to uplně jedno. Závislost jako závislost. Třeba takovej Bém z Mount Fashion, ten kombinoval moc, peníze i koks a vidíte... už to taky zalomil."

Mši za pražskou špínu odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu Posledních Neřestí.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!R.E.K.L.A.M.A

Zemřel Ivo Rittig, velký to soudní kritik

22. 11. 2016 17:13 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Dnes náhle zkolaboval v cele souzený Ivo Rittig, který se domáhal všelijakých odškodnění a omluv médií. Již se mu žádných nedostane.

Vězeň Ivo Rittig byl transportován do fakultní Thommayerovi nemocnice s podezřením na infarkt. Cestou do nemocnice ale exitoval a lékařům se nepodařilo obtloustlé tělo přivést k životu.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.MUDr. Pafko komentuje pokusy o oživování takto: "Defibrilátor jsme dali na maximum a ještě to napojili na autobaterku ze sanitky, ale i tak se přes tukovou vrstvu nepodařilo srdce nahodit. Je to vepř."

Spalování Rittiga bude obtížné kůli zamoření jedovatými plyny z prasotěla Rittiga (překročí imisní limity ve Strašnicích), uvažuje se tedy o spalovně v Malešicích (Ivo tam má být rozemletý do odpadků).

R.E.K.L.A.M.A

Satan působící v Rittogovi

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Zemřela Hitlary Clintonová v NATO přezdívaná Killery

29. 9. 2016 12:19 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku nedožitých 68 let zemřela favoritka soutěže Presidentství v PR, Hitlary Clintonová.

Podle ministra války Kerryho nepřežila plastickou operaci „Pouštní mrak“, která ji měla vytvrdit úsměv a zvětšit levé oko. „Budeme muset oprášit starší modely,“ říká Kerry. Zadlužené USA si v současnosti nemohou dovolit výrobu nového presibota a o Trumpovi se prý nikdy reálně neuvažovalo.

Kerry také vyvrací spekulace o druhém prezidentství Barracka Obamy. „To je vadný kus,“ říká Kerry. "Víme o tom od začátku, jede v nouzovém režimu. Vždycky se modlíme, aby přežil aktualizaci.

čtěte také: Hilča je stále naší favoritkou

Ani třetí prototyp Hitlabota se neobešel bez skandálů. „Občasné záškuby se nám nakonec podařilo odstranit, horší byl ten únik porna z jejího soukromého emailu,“ říká Kerry.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.