HRBATŮV KOSTELEC

V Bílém domě rozdávají humanitární obědy státním zaměstancům

11. 10. 2013 18:03 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Kuchaři bez hranic soucítí s úspornými opatřeními ministrů bez platů a zorganizovali v Bílém domě humanitání výdej obědů zdarma pro hladovějící ministry.

Světová výživná organisace Kuchaři bez hranic opět zasahují ve světovém formátu. Kongresu hrozí vyhladovění po zavedení úsporných opatření vlády USA. Již žádné další dluhy zní z Kongresu celý týden. Někteří si vzali problém zadlužení k žaludku a nejí a nejí a nepijí. Rozmohla se tu celokongresová suchá hladovka.

Něco takového jsme nezažili ani za druhé světové války vzpomíná důchodkyně Klepavá pracující již 60let u přepážky a dodává, že se lidé inspirují velikánem Horny mont Fordem, kterjí stále nejí a žije z právnické výživy.

 

R.E.K.L.A.M.A

 R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

President spojených států Barrack Obama včetně ministrů se vzdali platů

1. 10. 2013 08:47 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Prezident spojených států amerických Barrack Obama včetně všech ministrů budou od úterý pobírat měsíční plat ve výši $1. Reagují tak na kritický stav rozpočtu USA.

Prezident Barrack Obama  vyzval všechny vrcholné politiky, aby se připojili ke hnutí Souložíme Státům, které si klade za cíl snížit výdaje ve vrcholných pozicích. Obama byl v úterním projevu opravdu přísný, když hovořil o darmožroutech a teplých zašívárnách pro takové patolízaly jako např. Edward Merkey, který svou politikou ještě ohrožuje nukleární bezpečnost USA. Hnutí Sloužíme Státům získalo bouřlivý ohlas veřejnosti a dokonce i Wall Streetu.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Herec Jaroslav Dušek již nejí, nepije, nesere a z politiky neblije.

27. 9. 2013 19:36 - Čechistan - Standa Skandál

Jaroslav Dušek po vzoru továrníka Horny mont Forda se vzdal dočista stravy. A to už tři měsíce. „Už mi nechutná“, doslova říká. Jen čte zákoníky. 

Tak jako prosnulý továrník Horny mont Ford přestal ke sklonku života odčista jíst, aby se očistil od hříchu metabolické výměny i známý český herec a improvizátor Jaroslav Dušek již nejí ani nepije. Záhy zjistil, že již nesere a ani občas neblije, což ho těší nejvíce.

Přiznává, že trpěl z českomoravské politiky takovými úpornými průjmy, protože je to jak píše v poslední knize Od čerta k ďáblu: "v Čechách i na Moravě už k posrání. Odpoutání se od sradby a přechodem na právnickou výživu je opravdu osvobozující." Doporučuje jí všem, kteří se z české kotliny také posírali.

Ze svého lůžka v Thomayerově Nemocnici hraje patnáctou improvizaci Malá Vizita tentokráte s opravdovým primářem fakutlní nemocnice v Krči MUDr. Zdeňkem Nejedlým. Každý pátek ráno se hraje nové improvizované představení Velká Vizita, která se každým týdnem stává větší a větší. Tento pátek sahala již před vchod pavilonu B. Za měšíc odahuje vedení nemocnice, že Velká Vizota dosáhne vstupní  brány areálu nemocnice a do vánoc budeme stát na Kačerově.

Velké Vizity se může zůčastnit každý. Každý se může postavit do fronty s právnickou výživou, podmínkou je držet v pravé ruce alespoň poslední vydání občanského nebo obchodního zákoníka. Povoleny jsou i vozíky.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Bolek Polívka míří do dražby

26. 9. 2013 15:59 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Nejen farma Bolka Polívky, ale i umělec sám teď míří do dražby. Polívka svým prodejem zamýšlí získat další peníze na umoření soudních výdajů.

„Od neděle do pondělního rána jsme vydražili umělcovy vlasy, nehty a deset mililitrů krve, kterou jsme odebrali z jeho ucha,“ říká Adéla Nevečeřalová z aukčního portálu Nekro. „Poté jsme úspěšně vydražili levé varle a kus ledviny, obojí šlo na dračku,“ pokračuje Nevečeřalová.

"Zítra budeme dražit červenou barvu Polívkova nosu. O nos byl tak velký zájem, že jsme se rozhodli vydražit barvu a těleso nosu samostatně, abychom uspokojili více klientů. Těleso bude draženo ve čtvrtek společně s jednou třetinou řiti."

Nevečeřalová si pochvaluje, že je umělec doslova na roztrhání. "Úplně nakonec, tedy příští pondělí, vydražíme umělcovu stolici. V tu dobu totiž z Polívky zbude už leda tak hovno."

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!