HRBATŮV KOSTELEC

Nejvýhodnější jízdenky nyní jen v e-shopu ČD

25. 7. 2016 23:00 - Finance - Alexandr Kosodřev

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Last minute

Last minute

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Inspekce SZPI odhalila v Xindlu místo guláše žrádlo pro psy

18. 5. 2016 17:34 - Finance - Standa Skandál

Státní zemědělská a potravinářská inspekce zjistila v dalších masných výrobcích ze zahraničí výrazně jiný obsah než uvedli němečtí i polští výrobci na obalu. V těch levných konzervách jsme našli totiž žrádlo pro psy, uvedl v tiskové zprávě mluvčí inspekce Petr Koželuh.

Xindl (Lidl) prodával v půlkilovém balení Coquette namísto hovězího guláše z německého Neurtropinu žrádlo pro psy, nebo kočky. Prý je to totéž, vysvětlue mluvčí inspekce Koželuh. Místo masa v něm byla drť čehosi s podílem jakéhosi masa 10% zřejmě z kafilerie, tak jak se vyrábí konzervy pro zvířata.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

V Tesku se zase prodávaly polské minipárečky Classic Henryk Lahola v balení 570 gramů. Na obalu uvádějí obsah masa 93 procent, podle testů tam zbyly jen piliny a trocha soji.

„Nepravdivým údajem o obsahu došlo ke zklamání spotřebitele a SZPI nařídila neprodlené stažení výrobku z tržní sítě“, uvedl Koželuh.  Prodejci byla udělena pokuta ve výši jeden milion korun za psychické újmy i čas strávený zvracením (Lidl), zácpou (Tesco).

 

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

 Reaktory na dostavbu Temelína dodá čínská dcera CGN a CNNC

29. 3. 2016 06:59 - Finance - Standa Skandál

Po návštěvě Čínského présidenta Si Ťin-Pchinga bylo podepsána řada dohod, takzvaných MAC (Mutual Agreement of Collaboration). Jeden z dokumentů se týká i dostavby jaderné elektrárny Temelín a jeho generálního dodavatele.

Po tom co ČEZ zrušil tendr na dostavbu temelína pro francouzskou Arevu a jejich EPR a americký Westinghouse s AP1000 se otevřel prostor pro nového dodavatele a tím bude buď CGN (China General Nuclear Power Group)nebo CNNC (China National Nuclear Corporation).

R.E.K.L.A.M.A

Čínané nabízí věrné kopie a to EPR i AP1000. Do Temelína je ale v nabídce reaktor III. generace Hualong One (ACPR1000+) což je věrná zlepšená kopie francouzského 900 MW reaktoru z 90let. Dodávku by měla zajisti Hualong International Nuclear Power Technology Co jakožto dcera CGN a CNNC pro mezinárodní trhy oficiálně založená v březnu 2016 a také v březnu 2016 k nám přijel présdient PRC.      

Tyto reaktory jsou již stavěny v čínských elektrárnách Fuqing, Fangjiashan a Fangchenggang.

..toť umění hrbatokostelecké, avšak den poté (30.3), se to stalo přesně to, co tu bylo psáno dávno před podpisem. Další memorandum o porozumění o všestranné spolupráci uzavřely China General Nuclear Power Corporation a skupina ČEZ. (zdroj: novinky.cz)

 

DISCLOSURE: Cílem článku není poškozování obchodních vztahů, obchodních tajemství jak Číny tak ČR, potažmo korporací v těchto zemích působících. Cílem je jen hravou uměleckou formou uvést českému plebsu odkojeného na pivu proč a nač se se číňanem potlapkáváme. A hlavně redakci baví tunelovat realitu z  budoucnosti ještě před tím než se stane. Předpověděli jsme smrt Bartošové i Ransdorfa, takže předpovědět kdo bude v ČR stavět atomovku je vlastně selanka ;-).

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Můj bývalý šéf je bohužel psychopat!

12. 3. 2016 07:46 - Finance - Standa Skandál

Jak tyto hady v oblecích i starých svetrech poznat? Nejde to jistě hned, musíme nasbírat „rukolapné důkazy“, nasbírat opakující se stereotypní chování. Tyto body se musí naplnit všechny, abyste mohli osobu začít vážně podezřívat z psychopatie. Poraďte se případně s psychiatrem.


ZA PRVÉ - ROZTOMILÝ PŘÍTULNÝ VYDĚRAČ
Psychopat když něco chce, je velmi příjemný a milý. Bez váhání bude s vámi souhlasit. Je výmluvý a na první pohled vás zaujme. Naopak, když mu začnete odporovat, začne vás psychicky vydírat s různou intenzitou, podle toho jak moc vás potřebuje pro svoje záměry. Ten můj používal běžně „dyť jsi mi to slíbil“ a když jsme se rozcházeli „tak se mu chtělo ze mě zvracet“.

ZA DRUHÉ - NOTORICKÝ LHÁŘ
Lež je pro psychopata nástroj dosažení cíle. Bude lhát zaměstnancům, zákazníkům, institucím, je mu to jedno. Lže i tak, aby vypadal jako ublíženej chudáček. Musíte mít ale důkazy, že to jsou skutečně lži! Až jich budete mít deset, pak už nemá smysl zkoumat.

ZA TŘETÍ - VŽDY ODMÍTÁ SVOU VINU
Ačkoliv nedodělky jsou jeho běžnou praxí a ve firmě pak děláte „uklízečku“, která řeší nedodělky šéfa, nikdy svůj podíl na posraných projektech nepřizná. On(ona) je vždy skvělý a bezchybný.
Přesouvání zodpovědnosti na jiné je běžnou praxí. Podstrčí vám papíry k podpisu pokud z toho kouká zodpovědnost, kterou by mohl nést. V nestřežený okamžik vám je podstrčí tak, že to spěchá.       

ZA ČTVRTÉ - SILNÉ EGO
„Ješita“ už po krátké době. To poznáte záhy. Já já já, a win win win. Jeho velkolepé projekty bývají zfušované narychlo a překonají světové laťky, dokonce získají i ocenění.

ZA PÁTÉ - EXTRÉMNÍ SPORTY, ZÁŽITKY
Paragliding, nebezpečné lezení, létání, prostě adrenalin. Nudí se. Potřebuje hodně zabavit.

ZA ŠESTÉ - DROGY, ALKOHOL, SEX
Pije váš šéf hodně? Nebo měl něco s drogami?... Rozvedl se, neudrží vztahy rodinné ani firemní?
 
ZA SEDMÉ - JSTE JEHO MAJETEK
Po nějaké době začnete mít pocit, že jste spíš jeho majetek, věci než svobodný člověk. Ve firmě pak vládne dosti ponurá nálada. Zcela ignoruje vaše emoce, zvláště pokud jsou negativní. Dáte mu výpověď, začne otravovat zase. Vychutná si vaše ponížení a pak podá falešnou pomocnou ruku.

ZA OSMÉ - NENÍ MOC KREATIVNÍ
Psychopati nejsou moc kreativní s vyjímkou lhaní. Kreativitu si nakupují od zaměstnanců.

Uteč dokud je čas!

...Myslím, že to stačí...