HRBATŮV KOSTELEC

Češi: nádrod hajzlů, přisluhovačů, udavačů a simulantů

3. 3. 2015 15:46 - Kultura - Standa Skandál

Češi kteří si našli nového třídního nepřítele: korupci. Chtějí soudit to, co je v nich vnitřně zakořeněno.

Za bolševika jsme měli na hledáčku třídního nepřítele, abychom se po chvíli blouzení v růžových snech o rajské zahradě a tropických dovolených probrali po pětadvaceti letech s vizí nového nepřítele naších radostí: korupce.

Všichni jen trochu schopní manažeři začli korupci prodávat, hlavně tedy voličům a protikorupční koncern Anofert-Babišprcky Puzení a.s. vykonstroval třípísmenou stranu ANO i #NE, která nemá možná daleko od známé strany ODS či STB. Chapadla chobotnice obsazují další a další idioti - štětky Kartáčové jako bábky na nitkách svých iracionálínch chtíčů začínajících první až druhou čakrou (žrádlo, šukání a chlast) soudruha prasedenta Emana, až po touhu stát se nesmrtelným a vytesat svůj odkaz na stránky nečitelných knih soudruha Klause.

Přitom srabáctví, přisluhování, mlčení ve strachu a obecnou lidskou malost nalézáme dnes a denně mezi svými spolupracovníky i nadřízenými, kteří neváhají mlčet a pobírat penízky a naklusat potom do autosalonu a tam je směnit za luxusní předražené BMW či nějaký hařík PRADA, kterej by nekoupil žádnej rozumnej člověk namísto toho, aby podpořili zbytky českého průmyslu.

PASKVILPo Bílé hoře náš národ sklonil hlavu a líže s pokorou vola boty svým Pánům. Není proto žádnou záhadou, že takto zbitý a nemocný národ je ideální živnou půdou pro pharma industry, který nám, lazarům ještě pustí žilou. 

AVŠAK SLOVY BÁSNÍKA

Když už hovna tuhnou, dá se po tom i chodit.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

V Praze byly instalovány informační tabule Václava Havla

1. 3. 2015 15:19 - Kultura - Standa Skandál

Po dlouhé době rozvah jak projekt infotabulí realizovat se nakonec Radim Špaček, David Černý a Honza Stern dohodli.

Za nápadem rozmístit informační tabule Václava Havla stojí velký český rešisér Radim Špaček, syn novináře z podhradí Ladislava Špačka.

Radim nápad umístit infotabule Václava Havla komentuje: "Leželo mi to na srdci už dlouho, ale pořád jsme nevěděli jak to zrealizovat. Až jsme to s Davidem Černým a Honzou Sternem rozlouskli."

"Infotabule nejprve Pražany překvapí, ale musíte si uvědomit, že Havel byl v první řadě idealista." vysvětluje Černý.

Idealista totiž nežije v ozajistném světě, takže mu ani nevadí, že  v tabuli nic není. Tabule nesou ideu idealismu a také jsou postmoderním vyjádřením zrcadla sebe sama. Tabule mají dokonce skrytý přesah: přistoupí-li čtenář tabule blíže, uvidí si špičky svých bot, což mu připomene, aby si zametl před vlastním prahem, než začne prázdné cedule kritizovat.

„Naše infotabule odráží skutečný stav věcí: prázdnotu nás všech, o které jsem propsal celé britské listy“, uzavírá Jan Stern.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Jasmín Hovínko píše sračky

25. 2. 2015 16:38 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Známý český kritik Jiří X. Měnesed se nemile vyjádřil na adresu Jasmína Hovínka, velikého
básníka českého. „Píše sračky,“ řekl Měnesed.

Známý český kritik Jiří X. Měnesed se nemile vyjádřil na adresu Jasmína Hovínka, velikého
básníka českého. „Píše sračky,“ řekl Měnesed.

Hovínko, který je od dvaceti let duševně rozpolcený, ztratil kvůli kritice v následné argumentační válce osm svých osobností. „Spáchaly protestní sebevraždu,“ upřesnil MUDr. Cynický.

Odborníci na psychiatrii a právníci v Hovínkově hlavě se nyní přou o to, zda lze sebevraždu vlastních schizofrenních osobností považovat za vraždu či jen za částečné sebeublížení na zdraví.

„Výsledky se hned tak nedozvíme,“ říká Hovínko, "Cynický už je taky mrtev a právě očekám chemický útok." Jen to dořekl, násilím mu byl vložen prášek do úst. "Zapijte to vodou!" přikázala MUDr. Nemocná, načež se proměnila v houskový knedlík.

(To jsou fakt sračky, poznamenal si do zápisníku Jiří X. Měnesed než také spáchal sebevraždu.)

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Jehovabuddhismus Páně posledních dní

23. 2. 2015 15:02 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

Jeho svátost Dalajláma 5D, Václav Havel 4D, kardinál Duka 3D, Tomáš Halík 2D a nejmenovatelný a nepoznatelný zástupce Církve snědků Jehounových 1D spojují své síly v boji s radikálním Islámem a tak vůbec.

„Sjednotili jsme se v dobré víře, Pán nám ukázal cestu,“ řekl kardinál Duka při nedávném žehnání bezpilotnímu dronu. Při té příležitosti také představil novopečenou církev, která právě tyto české drony hodlá využívat ke kontrole věřících.

Aby mohla Církev požádat o restituce, musí ji ještě posvětit papež. „To nebude problém,“ řekl Duka. "Předběžně jsem to s Františkem komunikoval a on mi pověděl: restituce urychlíš, 20% z příjmů odvedeš, k tomu mi svatý pokoj dáš a pak se mu zjevily dvě panny Marie 3D a bylo jasno."

Komentátoři se předhánějí ve chvále Nové víry. Kombinuje prý to nejlepší z filozofie všehounohavlismu, halíkomultisalátismu a konspiračních teorií Karla Gotta.

Církevní koalice však není nic nového pod Sluncem. Začalo se o ní jednat už během Fóra 2000, kdy se Václav Havel sešel s Dalajlámou a u piva prohlásil: "Chceme skoncovat, hm, s ekzémem na duši všech lidí dobré, hm, vůle, že." Jeho metafora o ekzému pak obletěla celý svět a stala se hymnou Tibetu.

Lucie Bílá, která je tváří kampaně Pro Boha jinak!, díky svým jasným náboženským postojům včera obdržela cenu Zlatého jezevce.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!