HRBATŮV KOSTELEC

Běh na židli, plavání na židli, procházky lesem na židli

27. 8. 2019 12:01 - Zdraví - Joachim Řitke

Tomu se souhrnně říká e-sport a je to čím dál populárnější. „Těší mne, že začínají cvičit i starší ročníky,“ potvrzuje Anna Brychtová, mistryně ČR v zimním e-triatlonu, v extrémním e-kvadriatlonu a v e-power józe.

E-sport můžete provozovat jak sami, tak ve skupině.

„Samozřejmě nic vám nebrání sportovat o samotě, ale nikdy vám to nedá takový prožitek, jako když se e-sportu věnujete v kolektivu lidí z celého světa. Nejhezčí jsou momenty, kdy si jdete zacvičit před spaním a současně s vámi cvičí lidé z druhé polokoule ranní e-stretching. Je to úžasné sdílení krásných pocitů,“ říká Brychtová.

„E-ječmen, e-chlorella a e-sport: to je trojkombinace, která vám zaručí život až do smrti,“ pokračuje Brychtová, "reinkarnujete se jako čistá bytost."

Brychtová občas doplňuje e-ječmen e-chia semínky a výtažky z e-celeru. Cvičí e-pilates a je mistryní 6. stupně v e-reiki. Nedá také dopustit na ranní šalvějový čaj se dvěma kapkami e-sava.

Zlepšuje to e-rekci.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Michael Kocáb porodil trojpohlavní chlapečku

7. 4. 2019 10:42 - Zdraví / AKTIP - Joachim Řitke

Kocáb který na klinice AKTIP včera porodil trojpohlavní chlapečku, se tak stal prvním rodičem, který úspěšně donosil plod vyšlechtěný na brněnské Automatické univerzitě.

Kocáb říká: "Když jsem zvažoval co donosím, byl to vlastně takový pražsko-brněnský výběr. Volil jsem mezi odrůdou Zion a poloranou Demokratos. Jelikož Zion je nutno pravidelně obřezávat, nakonec zvítězila Demokratos. Její předností je genderová vyváženost, vrozená pravda a láska a také odolnost vůči známým škůdcům demokracie, včetně housenky filipové."

Kromě odrůdy Demokratos byly na brněnské Automatické univerzitě vyšlechtěny další variety dětí. Díky grantu z Evropské unie vznikla Kako, která se nepokakává nebo raná odrůda F2, která nepláče. "V současnosti jsme rozjeli projekt vyvážené F3, která pláče melodie v licenci buď od Pražského výběru nebo Xindla X."

Za průměrně inteligentní tradiční plod zaplatí budoucí rodič přibližně 10 tisíc korun. Dle vyjádření MUDr. Klímové, ředitelky centra AKTIP, se očekává zvýšený zájem i o méně tradiční variety, například zvířecí kombinace dětí s hnědýma koňskýma očima.

Nejoblíbenější však bude jistě tradiční český kočkopes. „Toho lze namísto klasického porodu i vykakat,“ uzavírá Klímová.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Sofie Kalyani vykálela se Šulou velké HOVNO

6. 7. 2018 09:17 - Zdraví - Standa Skandál

Spirituální propojení Sofie Kalyani s MUDr. Šulou přineslo svoje plody. Tedy plod. Do žumpy AKTIPu snesli Velké HOVNO.

Velké HOVNO přímo z úst Bohyně Moudrosti Kálí Janí (česky). Žumpotápění v AKTIPu bude obohaceno o nový rozměr.

A Sofie, ta skutečná Sophia už zase zvrací, sere a chčije zároveň vida Krávu Nebezkou!

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

No, v křesťanské démonologii bysme našli název: Lucifer, démon oslepující krásy a pýchy, padlé Jitřenky.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Popularita žumpotápění ve světě roste

26. 6. 2018 06:55 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Už se nepotápějí jen Češi, ale i Italové, Maďaři, Turci, Ukrajinci, a nově i celé USA. A to díky českému centru terapie žumpotápěním AKTIP.

Vše začalo před několika lety v Itálii. "Náš kouč, Petr Růžička, se žumpotápění věnuje od svých 15 let. Na dovolené v Itálii ho to přestalo bavit u moře, a proto vyhledal nejbližší žumpu," říká MUDr. Klímová, manažerka centra AKTIP.

"Růžička Inspiroval několik Italů a naučil je základní triky v župotápění. Od té doby je uznávaným mezinárodním koučem v této disciplině," pokračuje Klímová.

"Centrum AKTIP se s Růžičkou spojilo. Stal se naším senior konzultantem. Rakovinu nejen že umí vykadit, ale i se v ní potopit."

"Díky práci Petra Růžičky jsme redefinovali pojmy. Například „být ve sračkách“ už nemusí nutně znamenat být v nesnázích. Naopak, jde o pozitivní zkušenost; znamená to fakt, že jsme se již podrobili účinné terapii žumpotápění. Počáteční ponor je následován už jedině pozitivní cestou vzhůru," uzavírá Klímová.

Sama Klímová nedá na žumpotápění dopustit. V centru AKTIP vybudovala největší žumpu na světě.

 

R.E.K.L.A.M.A