HRBATŮV KOSTELEC

Jaroslav Kubera ve smrtné křeči prohlásil: "Kuřáci jsou untermensch", a zemřel

31. 3. 2017 07:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Poslanci schválili nový protikuřácký zákon a Kubera se z toho mohl posrat. Ve sněmovně vykřikoval fanaticky o vyhlazovacím zákonu kuřáků.

Po mnoha letech snažení konečně Kubera, fanatický a závislý kuřák vyhladil zcela sám sebe.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie."Jste fašisti, jste fašisti, Jste fašisti! Bráníte nám se svobodně sebevraždit!", křičel senátor Kubera v den schválení protikuřáckého zákona, kterého už pár let zmáhá tubera.

Jaroslav Kubera zemřel na rakovinu plic a metastáze melanomu. Smuteční mši odslouží tradičně Kardinál eDuka v Chrámu za tabákový průmysl padlých.

R.E.K.L.A.M.A

Už v roce 1775 popsal  Sir Percival Pott  u chlapců-kominíků vznik rakoviny kůže šourku díky expozici dehtu a sazí, které jim stékaly s potem právě na tato citlivá místa. Roku 1875 bylo zakázáno parlamentem používání dětí - na čištění komínů. Lord Shaftesbury, philanthropist vedl další kampaň. Objev byl potvrzen roku 1922 potíráním kůže dehtem. Ve třicátých letech 20století byly objeveny karcinogenní polyaromatické uhlovodíky. Roku 2017 se v ČR zakazuje kouření, přesto minimálne 30-40% populace stále kouří.

Jak je vůbec možné, aby se na pravdu čekalo 242 let ? V jakých falešných sračkách to žijeme, když roku 1875 parlamanet zakázal zneužívání dětí a dnes není náhoda vidět kouřící matku s kojencem? A jde defakto o totéž zamořování toxickými látkami ?

DISCLOSURE: Pokud jste přecijenom kuřáci a cítíte určitý stud za to, že se nedokážete nešvaru (=sebezabíjení) zbavit, pak jste moji přátelé. Ale pokud pyšně, nafoukaně s pózou vyfukujete obláčky smradu po ulicích přeju vám brzkou smrt! To je totiž jediné co vaši duši vykoupí ze sraček do kterých jste se sami dostali koketujíc s Luciferem, démonem pýchy, nadutosti, povýšenosti. Lucifer si pro vás přijde.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ministr průmyslu a odchodu dostal smrtelnou dávku záření a zemřel

22. 2. 2017 13:37 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Jan Mládek, bývalý ministr průmyslu a odchodu dostal smrtelnou dávku záření ze Sobotkova mikroreaktoru, který nedávno explodoval a ozářil sněmovnu radioaktivním jódem.

Po dvou týdnech hospitalizace a léčby nemoci z ozáření skonal dne 22.2. Jan Mládek, dávka z exploze reaktoru Sobotkova simulakra byla bohužel smrtelná. Těsně před exitem volal Mládek z halucinací „Mládek: Neselhal jsem, Babiš proti mně vede kampaň“, asi měl na mysli již zesnulého Bábiše.

„Ministerstvo průmyslu a odchodu nedělalo žádné kroky, které jsou v rozporu s vládní politikou. Neselhal jsem. Je proti mně vedená mediální kampaň,“ prohlásil Mládek na tísňové konferenci, kterou uspořádal chvíli poté, co mu upadnula levá paže. Mládek si stěžoval, že se mu ministerstvo vymyká z rukou.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta BartošováAkutní nemoc z ozáření se projevuje zvracením, vypádávím vůlsů, rozpadem červených i bílých krvinek, a nekrózami po celém těle.

R.E.K.L.A.M.ASmuteční mši odslouží tradičně kardinál eDuka, v chrámu za jaderný průmysl padlých.  

R.E.K.L.A.M.APřítomnost radioaktivního jódu 131 změřily i stanice SÚJB, jód se šíří i do ostatních zemí. V České republice a dalších šesti evropských státech zjistily měřicí stanice v ovzduší nepatrné množství radioaktivního izotopu jódu 131. Jeho vznik je podle francouzského institutu pro ochranu před radiací IRSN nepatrné a nepředstavuje hrozbu pro lidské zdraví.

 

DISCLOSURE: Mládek byl stejně jenom loutka na schválení prolomení težebních limitů pro důl Bílina, kde ČEZ postavil novou uhelnou elektrárnu. Svůj úkol splnil, tak jede do šrotu. Další prosím! Howgh.R.E.K.L.A.M.A

Milouš Zeman 2D vstal z mrtvých a navštívil nemocnici na Boulovce

11. 2. 2017 16:06 - Zemřeli - Standa Skandál

Prasedent Milouš Zeman 2D vstal znenadání v sobotu ráno z mrtvých a jal se navštívit nemocnici Na Boulovce. Zatím není vůbec jasné, proč vstal a proč šel právě do nemocnice a ne na hřbitov.

Jiří Ovčáček tvrdí, že po posledním úmrtí otravou zkaženým masem a methanolem je Milouš Zeman 2D ve skvělé kondici. To samé tvrdí i balzamovači mumií (lekaři).

Miouš Zeman 2D hodlá jako nemrtvý znovu kandidovat na post prasedenta České Rapubliky.

Zišťujeme podrobnosti zmrtvýchvstání.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Uděláme Českou Republiku opět velkou

21. 1. 2017 14:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

"Uděláme Českou Republiku opět velkou!" hřímal Václav Klaus 3D (386 let) na toaletě, kde se zrcadlem a kreditní kartou v ruce sledoval inauguraci amerického presidenta Trumpa.

„Já jsem si to nemohl nechat ujít,“ objasňuje důvod svého zmrtvýchvstání Klaus 3D. Trump, podle něj, patří k nejvíce inspirujícím lidem, jaké kdy poznal. "Uděláme ČR opět velkou!" zopakoval Klaus.

Když se uklidnil, vysvětlil, že se s Trumpem znají od doby, kdy se předávkoval a zemřel na srdeční příhodu.

Klaus 3D je znám jako velký kritik pražského kokainu. Prý se vesměs jedná o materiál z druhé až třetí ruky, jehož je mu zatěžko se jen dotknout. „Ne, ne, nikoli, já bych se toho byl v životě ani nedotkl,“ potvrzuje.

Domnívá se však, že nastávají lepší časy. „Ivanka nám tam pro to bude létat,“ myslí si Klaus. „Hlavně aby nám to všechno zase nevyšňupal Forejt,“ dodává.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.