HRBATŮV KOSTELEC

Čína koupila Spojené státy

15. 10. 2013 10:02 - Čechistan - Standa Skandál

Čína dnes defakto koupila Spojené státy. Ministerstvo financí Číny během dnešní noci plně převzalo kontrolu nad US Department of the Treasury a Kongresem.

Situace v USA se začíná stabilizovat. Po krachu financí USA, chvilkovém bezpráví a pár potyčkách Čína skoupila pohledávky USA a převzala kontrolu nad ministerstvem financí (United States Department of the Treasury) z které vznikl veřejně obchodový trust pod názvem US DOT, INC. (NYSE: USDOT) který je oprávněn nemitovat nové dluhopisy usDOT.


Čína přiznala, že ovládnutí internetové sítě a vypouštění dezinformací o občanských válkách v pár státech USA přispelo pozitivně snížení tržní ceny aktiv a Čína provedla první celostání „overtake za babku“ podobně jako před sto lety rodina Rotchildů dezinformovala samotné američany. Bylo to vtipné a elegantní usmívá se ministr Kim 'Cong Kem.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

V Bílém domě rozdávají humanitární obědy státním zaměstancům

11. 10. 2013 18:03 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Kuchaři bez hranic soucítí s úspornými opatřeními ministrů bez platů a zorganizovali v Bílém domě humanitání výdej obědů zdarma pro hladovějící ministry.

Světová výživná organisace Kuchaři bez hranic opět zasahují ve světovém formátu. Kongresu hrozí vyhladovění po zavedení úsporných opatření vlády USA. Již žádné další dluhy zní z Kongresu celý týden. Někteří si vzali problém zadlužení k žaludku a nejí a nejí a nepijí. Rozmohla se tu celokongresová suchá hladovka.

Něco takového jsme nezažili ani za druhé světové války vzpomíná důchodkyně Klepavá pracující již 60let u přepážky a dodává, že se lidé inspirují velikánem Horny mont Fordem, kterjí stále nejí a žije z právnické výživy.

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

 President spojených států Barrack Obama včetně ministrů se vzdali platů

1. 10. 2013 08:47 - Čechistan - Standa Skandál

Washington: Prezident spojených států amerických Barrack Obama včetně všech ministrů budou od úterý pobírat měsíční plat ve výši $1. Reagují tak na kritický stav rozpočtu USA.

Prezident Barrack Obama  vyzval všechny vrcholné politiky, aby se připojili ke hnutí Souložíme Státům, které si klade za cíl snížit výdaje ve vrcholných pozicích. Obama byl v úterním projevu opravdu přísný, když hovořil o darmožroutech a teplých zašívárnách pro takové patolízaly jako např. Edward Merkey, který svou politikou ještě ohrožuje nukleární bezpečnost USA. Hnutí Sloužíme Státům získalo bouřlivý ohlas veřejnosti a dokonce i Wall Streetu.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Herec Jaroslav Dušek již nejí, nepije, nesere a z politiky neblije.

27. 9. 2013 19:36 - Čechistan - Standa Skandál

Jaroslav Dušek po vzoru továrníka Horny mont Forda se vzdal dočista stravy. A to už tři měsíce. „Už mi nechutná“, doslova říká. Jen čte zákoníky. 

Tak jako prosnulý továrník Horny mont Ford přestal ke sklonku života odčista jíst, aby se očistil od hříchu metabolické výměny i známý český herec a improvizátor Jaroslav Dušek již nejí ani nepije. Záhy zjistil, že již nesere a ani občas neblije, což ho těší nejvíce.

Přiznává, že trpěl z českomoravské politiky takovými úpornými průjmy, protože je to jak píše v poslední knize Od čerta k ďáblu: "v Čechách i na Moravě už k posrání. Odpoutání se od sradby a přechodem na právnickou výživu je opravdu osvobozující." Doporučuje jí všem, kteří se z české kotliny také posírali.

Ze svého lůžka v Thomayerově Nemocnici hraje patnáctou improvizaci Malá Vizita tentokráte s opravdovým primářem fakutlní nemocnice v Krči MUDr. Zdeňkem Nejedlým. Každý pátek ráno se hraje nové improvizované představení Velká Vizita, která se každým týdnem stává větší a větší. Tento pátek sahala již před vchod pavilonu B. Za měšíc odahuje vedení nemocnice, že Velká Vizota dosáhne vstupní  brány areálu nemocnice a do vánoc budeme stát na Kačerově.

Velké Vizity se může zůčastnit každý. Každý se může postavit do fronty s právnickou výživou, podmínkou je držet v pravé ruce alespoň poslední vydání občanského nebo obchodního zákoníka. Povoleny jsou i vozíky.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.