HRBATŮV KOSTELEC

Stádně vyznamenaného Světlíka budou škvařit na sádlo

25. 10. 2016 16:16 - Finance - Standa Skandál

VÍTKOVICE - Poté, co zemřel podnikatel Honza Světlík na souchotě a nasekal za sebou jen dluhy ve Vítkovických železárnách, banky chtějí získat poslední koruny. Světlíka proto navrhli i vyškvařit na sádlo.

"Víte, Světlík byl ke konci života vyžranej jak prase a ten tuk, to jsou stovky kil. To se vyškvaří a prodá do Číny lidojedum. Z toho bysme pár milioů mohli získat. Lidské sádlo stojí tisíce dolarů kilo. Voni se Zemanem žrali až k prasknutí.", vysvětluje likvidátor pozůstalosti Jana Světlíka 2D, Vymětal.Pojišťovna EZOP přihlásila do insolvenčního řízení ostravské společnosti Vítkovice Power Shitting obří pohledávku za 17,5 miliardy korun.

Zástupci Vítkovic, skupiny většinově vlastněné Janem Světlíkem, jemuž prezident Zeman in memoriam udělil stádní Medaili za zásluhy o stát v oblasti hospodářství, s tím kategoricky nesouhlasí.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.Platit mají Vítkovice a Světlík. Pojistná událost vznikla zaviněním dlužníka, tvrdí EZOP

Světlík (interně brontosaurus) je prozatím deponován v krematoriu Strašnice odkud má být transportován na vyškvaření.

Aktualizace: Polostátní organizace Human Resources of China (HROCH) povolila dovoz Světlíkova sádla za podmínek, že bude vyškvařen ve vlastní šťávě.R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Do šestého pilíře se lidem vstupovat nechce

12. 10. 2016 06:48 - Finance - Alexandr Kosodřev

Pouze šest občanů vstoupilo do šestého pilíře reformy systému hodnot. Je to fiasko, míní politici. Kalousek (TOP-0MEDVĚD), který reformu prosadil, naopak míní, že ne, ale přesto hodlá své hodnoty přehodnotit.

„Společně s církví občanům nabízíme takové jistoty a oni nemají zájem,“ kroutí hlavou Kalousek. Církev je, podle něj, historicky  nejspolehlivějším garantem jistot. „Vlastně jde o jistotu samu,“ dodává.

Reforma hodnot, konkrétně její šestý pilíř, se od začátku nezdá ani antimonopolnímu úřadu. Vadí mu, že je v ní zastoupena pouze jediná církev. „Ale bůh je taky jenom jeden,“ hájí reformu Kalousek.

Svá tvrzení má do příštího týdne doložit fakty. Pokud tak neučiní, bude šestý pilíř reformy pozastaven a občané přijdou o všechny své úspory. „To je ale taky jedna z historických jistot,“ poznamenává Kalousek.

aktualizace

Šestý pilíř byl rozebrán na stavební kámen. Plánovaná Stavba Zítřka může začít. Už žádné jistoty nebudou. „Ale zase tak úplně nahovno to nebylo,“ míní Kalousek (nyní už ODS). 

 

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Nejvýhodnější jízdenky nyní jen v e-shopu ČD

25. 7. 2016 23:00 - Finance - Alexandr Kosodřev

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Věděli jste, že z Berlína do Prahy lze dojet vlakem za pouhých 11 hodin, 1733 Kč a se čtyřmi přestupy? Možná, že však výhodnější je další nabídka, za 5 hodin a 2534 Kč. Ale přestupuje se jen jednou a to ve Vídni. Ať žijí Deutsche Bahn!

Last minute

Last minute

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Inspekce SZPI odhalila v Xindlu místo guláše žrádlo pro psy

18. 5. 2016 17:34 - Finance - Standa Skandál

Státní zemědělská a potravinářská inspekce zjistila v dalších masných výrobcích ze zahraničí výrazně jiný obsah než uvedli němečtí i polští výrobci na obalu. V těch levných konzervách jsme našli totiž žrádlo pro psy, uvedl v tiskové zprávě mluvčí inspekce Petr Koželuh.

Xindl (Lidl) prodával v půlkilovém balení Coquette namísto hovězího guláše z německého Neurtropinu žrádlo pro psy, nebo kočky. Prý je to totéž, vysvětlue mluvčí inspekce Koželuh. Místo masa v něm byla drť čehosi s podílem jakéhosi masa 10% zřejmě z kafilerie, tak jak se vyrábí konzervy pro zvířata.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

V Tesku se zase prodávaly polské minipárečky Classic Henryk Lahola v balení 570 gramů. Na obalu uvádějí obsah masa 93 procent, podle testů tam zbyly jen piliny a trocha soji.

„Nepravdivým údajem o obsahu došlo ke zklamání spotřebitele a SZPI nařídila neprodlené stažení výrobku z tržní sítě“, uvedl Koželuh.  Prodejci byla udělena pokuta ve výši jeden milion korun za psychické újmy i čas strávený zvracením (Lidl), zácpou (Tesco).

 

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

 R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.